Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00 – 18:00
Сб - Вс: вихідний день.

Замовлення онлайн 24/7

0
Кошик

Антивіковий крем для обличчя

ВІДГУКИ ПРО Крем для обличчя

Антивіковий крем для обличчя: у чому відмінності та як обрати?

Найпопулярніші питання при виборі косметики, що омолоджує: з якого віку починати, які властивості повинен мати антивіковий крем для обличчя, чи можливо зменшити зморшки за допомогою доглядових засобів.

Розбиратимемося…

З якого віку застосовувати антивікові креми

«Чим швидше почати, тим кращий результат», - таку думку можна часом прочитати на бьюті-форумах. Косметологи вважають, що поспішати не варто. Для будь-якої косметики є свій термін та призначення.

Наприклад, регулярно користуватися доглядовими засобами варто почати вже у підлітковому віці. Головна вимога до такої косметики – протизапальний ефект та антибактеріальний захист. Після 25 років бажано забезпечити шкірі зволоження та правильне регулярне очищення. А ось антивіковий крем можна використовувати з 30-35 років, залежить від стану шкіри.

Що означає антивіковий догляд?

Саме слово «антивіковий» можна розшифрувати як догляд, який допомагає пригальмувати вікові зміни дерми та продовжити молодість, незважаючи на цифри у паспорті.

Антивіковий догляд має свої важливі особливості.

  • Гідратація допомагає вберегти шкіру від зневоднення, а значить, протистояти в'янню та появі зморшок.
  • Догляд на постійній основі. Якщо в молодості шкірі вистачає своїх ресурсів для відновлення, то жінкам 30+ необхідно регулярно використовувати креми anti-age. І не тільки для обличчя, а й у зоні навколо очей, для шиї та в зоні декольте. Тільки так можна забезпечити добрий результат.
  • Ділікатний догляд. З віком шкіра стає більш чутливою. Варто уникати засобів, які травмують та сушать шкіру (грубі скраби, засоби на основі спирту тощо).
  • Захист від сонячного випромінювання є обов'язковим, незалежно від пори року. Навіть узимку важливо використовувати антивіковий крем із spf, який допоможе уберегти шкіру від фотостаріння – наслідки впливу вільних радикалів та ультрафіолету.
  • Комплексний підхід. У регулярних ритуалах догляду має бути не тільки гарний віковий крем для обличчя, а й пілінги, маски, сироватки, тоніки різнобічної дії: зволоження, харчування, відновлення, захист, ліфтинг тощо.
  • Підвищення тургору шкіри залежить від рівня виробництва білка колагену. А воно із віком скорочується. Обов'язковою стає підтримка ззовні. У вигляді збалансованого харчування, багатого білком, питного колагену та антивікового крему.
  • Профілактика мімічних зморшок. Змусити себе не виявляти емоції навряд чи вдасться. Знерухомлене обличчя, позбавлене мімічної активності, виглядає неприродно. Тому краще використати від зморшок крем замість ботоксу.

Якими бувають омолоджуючі креми?

Який би антивіковий крем для обличчя не обрали, загальне для всіх - профілактика та уповільнення старіння шкіри. А ось принцип дії та спрямованість можуть відрізнятися залежно від очікуваного результату.

За дією креми, що омолоджують, бувають:

  • Глибоко зволожуючі та попереджуючі дегідратацію.
  • Для профілактики фотостаріння, сонцезахисні.
  • Аnti-age дії від утворення зморшок.
  • Поживні креми.
  • Антивіковий крем для обличчя з ліфтинг-ефектом.
  • Відбілюючий, від пігментних плям.
  • Від мімічних заломів.

Антивіковий крем для чоловіків і жінок: чи є різниця?

Шкіра чоловіків та жінок справді має свої відмінності. І причина на рівні тестостерону. У чоловіків він вищий, і завдяки цьому шкіра щільніша, повільніше старішає, але схильна до жирності та запалень. Здавалося б, і косметика має різнитися. Але це не так. Насправді, не дивлячись на рекламні меседжі, крем для обличчя для чоловіків та жінок має відмінності хіба що в упаковці та ароматах.

Річ у тому, що відмінності у структурі шкіри не настільки сильні, щоб це впливало на ключовий склад доглядових засобів. Для жирної шкіри при висипаннях та комедонах використовуються однакові протизапальні, антибактеріальні, підсушуючі засоби. Для схильної до сухості та лущення чутливої шкіри – зволожуючі та поживні. І так далі. Тому якщо не знайшли відповідного засобу у чоловічому відділі косметики, можна сміливо купити антивіковий крем у жіночому асортименті.

Яким має бути склад антивікового крему?

  • Гіалуронова кислота – головний компонент антивікового крему із зволожуючою дією. Має різноспрямовану дію: глибока гідратація дерми, притягування вологи з повітря та її утримання на поверхні епідермісу.
  • Люмінісцин – відбілює та надає шкірі сяйва.
  • Як правило, омолоджуючий крем для обличчя містить фільтри, які захищають шкіру від сонячного випромінювання та дії вільних радикалів.
  • Рослинні олії: ши, жожоба, оливкова, камфорна, паростків пшениці - мають у своєму складі цілу криницю корисних речовин. Такий крем для обличчя, що омолоджує, буде одночасно зволожувати, живити, відновлювати і захищати шкіру, тим самим уповільнюючи старіння.
  • Стовбурові клітини рослин мають надзвичайну здатність активувати стовбурові клітини шкіри людини. Крем для обличчя з такими компонентами уповільнюватиме процес старіння, спонукаючи до оновлення та відновлення.
  • Зміїна отрута - революційний інгредієнт. Зміїний крем з ефектом ботокса має розгладжуючу, розслаблюючу дію на клітинному рівні. Сучасна косметологія навчилася виробляти синтетичний аналог отрути гадюки, зберігши його основну властивість - знімати нервово-м'язовий спазм. Завдяки чому зморшки ефективно розгладжуються, шкіра стає підтягнутою, виглядає відпочившою та наповненою. Крем від зморшок зі зміїною отрутою став справжнім проривом у галузі косметології, що дозволяє прибирати мімічні зморшки без застосування ботулотоксинів.
  • Екстракт слизу перуанського равлика – цінна речовина для зрілої шкіри. Аnti-age крем із таким компонентом тонізує, зволожує, вирівнює тон шкіри, розгладжує сіточку дрібних зморшок, підвищує тургор шкіри.

Які відмінності має антивіковий крем під очі?

Чому для зони навколо очей потрібен окремий омолоджуючий крем?

  • У цій зоні практично відсутні сальні та потові залози. Антивіковий крем повинен мати жирнішу, текучу текстуру, щоб не травмувати і без того чутливу, схильну до сухості шкіру повік.
  • Тонка гідроліпідна мантія робить шкіру повік більш чутливою до ультрафіолету, який руйнівно діє на еластин та колаген. Тут зморшки з'являються набагато раніше, ніж у інших частинах особи. Тому антивіковий крем під очі обов'язково повинен містити фільтри із захистом не менше 15 SPF.
  • Навколо очей знаходиться багато мімічних зморшок. Усі вони активно працюють, коли ми виявляємо емоції чи моргаємо. У результаті зовнішніх куточках очей з'являються звані «гусячі лапки».
  • Шкіра повік також більш схильна до набряків. Лімфодренажні властивості, ефект ліфтингу антивікового крему під очі допоможе впоратися з цією проблемою.

Вибираємо ефективний крем від зморшок навколо очей

Оскільки шкіра повік чутлива і тонка, вибираючи крем, що омолоджує, краще не економити на якості.

Головні правила.

  1. СЗасобу мас-маркету віддати перевагу еліт-класу. У такому кремі використовуються дорожчі інгредієнти натурального походження, проходять дерматологічну та офтальмологічну перевірки. А якщо крем антивіковий, то обов'язково тестування на підтвердження дії, що омолоджує.
  2. Звертати увагу на позначки «гіпоалергенна формула» та «не комедогенно». Такий крем підійде і для чутливої шкіри.
  3. Не використовувати для зони навколо очей омолоджуючий крем для всього обличчя, а придбати окремий, з відповідною текстурою та складом.
  4. Читайте склад. Ефективний крем від зморшок навколо очей може містити такі компоненти як: вітамін В5, бетаїн, олія камелії, екстракти квітів лотоса та чорної ікри, алантоїн, стовбурові клітини бурого рису, гіалуронова кислота, галоксил, олії макадамії, обліпихи, солодкого мигдалю.

До якісних антивікових засобів для шкіри не забувайте додати позитивний настрій, збалансоване харчування, водний режим та активний спосіб життя. І результат перевершить усі очікування.

Вгору