0
Кошик

Гель для душа

ВІДГУКИ ПРО Гель для душа

Гель для душа

Ще років 20 тому все приймали душ із звичайним туалетним милом. Тоді здавалося, що змити бруд – цілком достатньо, що ще потрібно? Потім мило почали покращувати за допомогою ароматичних добавок, і процес миття став куди приємніше. І тільки після цього задумалися про те, що луг, особливо при такому частому застосуванні, дуже шкодить шкірі. Так на наших полицях з'явився гель для душу, більш ефективний і щадний засіб. 

Завдяки майстерності експертів Lambre гелі для душу досягли досконалості: елітні аромати і розкішні лікувальні властивості!

Розкіш на кожен день

Гель для душу Lambre можна придбати як окремо, так і в складі наборів, наприклад, з парфумованої водою. У колекції кілька ароматів, кожен з яких створює ауру непередаваною чуттєвості і задоволення. 

На відміну від мила, гель не порушує рН-баланс, не дратує і не сушить шкіру, тому користуватися ним можна щодня. Вранці з прохолодною водою, щоб освіжитися і прогнати сон, а ввечері після теплої ванни, щоб розслабитися і забути про суєту. 

Наносити гель на вологе тіло масажними рухами. Засіб з ніжною консистенцією чудово милиться навіть у жорсткій воді та плавно розподіляється по шкірі, огортаючи її легким серпанком пахощів. Обов'язково змийте піну водою. Яким би якісним не був гель для душу, залишати його на тілі не варто. Головне завдання гелів – очищення. Для подальшого догляду використовуйте відповідний крем або бальзам, щоб шкіра отримала максимальне зволоження, живлення і захист.

Вгору