Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00 – 18:00
Сб - Вс: вихідний день.

Замовлення онлайн 24/7

0
Кошик

TTO LINE

ВІДГУКИ ПРО TTO LINE
 • Крем-гель проти вугрової висипки TTO CREAM
  Леся 05.04.2023 в 16:55
  Ярослав , щиро вдячна за такий детальний і розгорнутий відгук, рада, що наш крем став вам у нагоді. Користуйтесь з задоволенням, чекаємо на вас знову. Дякуємо вам за вашу роботу, бережіть себе. Слава Україні! Героям Слава!
 • Крем-гель проти вугрової висипки TTO CREAM
  Ярослав 05.04.2023 в 16:44
  Декілька слів про TTO CREAM sports reducer, він же точковий крем від висипань Маю досвід використання цього крему приблизно з пів року, за цей час боротьба з точковими висипаннями для мене відкрила нову реальність. Я ніколи не міг подумати, що цей крем може так ефективно, та якісно справлятися з висипаннями. Цей крем можна використовувати як самостійно, так й в комплексі з загальним доглядом за шкірою. З точковими, особливо запаленими висипання ( ті які максимально болючі, та червоніють на пів обличчя) справляєть дуже й дуже добре. Тому для себе, я все вирішив, такий крем у мене завжди буде лежати у косметичці. P. S. На хвильку я хлопець, зараз в лавах ЗСУ
 • Масло австралійського чайного дерева TTO OIL
  Леся 01.06.2022 в 18:07
  Ірина, дякуємо за питання. Наше масло є 100% маслом чайного дерева. Його можна вживати внутрішньо, але за призначенням лікаря, який має надати рекомендації щодо правильного вживання в залежності від діагнозу.
Вгору