ЗАСНОВНИК КОМПАНІЇ

Засновником і ідейним натхненником LAMBRE® є її власник Петро Монгірд. Історія його життя - найкращий приклад того, що навіть найбільші мрії можуть реалізоватся, якщо сильно хотіти і щиро в це вірити. Бізнес, який виріс на відвертих намірах ділитися всім тим, що найбільш чудово, в даний час є натхненням для тисяч людей по всьому світу. Його історія доводить, що знання, отримані в різних сферах життя, можуть привести до реального і надійного успіху. Весь свій досвід, зокрема, як офіцера морського торгового флоту, банківського службовця, консультанта в мережевих компаніях, Петро Монгірд використовував при проекті свого життя. Тепер це також план життя багатьох інших людей, які з мрійників стали основними вигодонабувачами.

 

КОМПАНІЯ, що народилася з БУРШТИНУ

Джерелом історії кожної успішної компанії, яка стала натхненням для інших, завжди одне і те ж почуття, що народжується в серцях її засновників. Це почуття має велику силу, яка розпалює вогонь ідеї і дозволяє їй втілитися в реальність. Таким же чином, зароджуються любов і пристрасть, а саме вони - суть марки LAMBRE®.

Багато років тому доля кинула молодого офіцера морського флоту з рідної Польщі в південну Францію. Там на околицях Марселя цей юнак закохався без пам'яті. Закохався в запахи моря, виноградників, в аромати трав і землі, напоєні сонцем Провансу. Перед відходом судна він вирішив в останній раз прогулятися по берегу моря, коли раптом під його ногами блиснув дивний камінь. Він підніс його до обличчя і відчув ледь вловимий запах гвоздики. Сумнівів не було: так пахне тільки один в світі камінь - бурштин. Як камінь з холодного Балтійського моря потрапив сюди, в теплу Францію? Невідомо. У цьому, проте, була якась вища ідея. Янтар був частиною мозаїки, яка зараз склалася, викликаючи це незвичайне почуття, що народилося в серці офіцера. Цей камінь, ці кольори і аромати прекрасної країни нагадували йому давно втрачену мрію, яка раніше здавалася чимось нереальним: «утримати вислизаючу красу і подарувати її всім людям». Oфіцер їхав зі своєї улюбленої землі з нестерпним бажанням змін у своєму житті. І дійсно - це було початком багатьох прекрасних змін не тільки для нього, а й для тисяч людей у ​​всьому світі.

Минув час, і в 1999 році колишній морський офіцер створив компанію з «бурштиновим» ім'ям - LAMBRE®. Момент приголомшення, відчуття, яке відвідало його тоді на пляжі в Марселі, в даний час заповнює кожен елемент діяльності компанії. Ця позитивна енергія наповнює не тільки всі її продукти, а й рухає стилем, з яким працює компанія, переповнює її культуру роботи і відносини з партнерами по всьому світу. Люди інтуїтивно відчувають щирі наміри, які стоять за цією справою. Ось чому так багато з наших партнерів можуть з упевненістю рекомендувати наші продукти. Компанія, заснована Петром Монгірд, стала відомим косметичним брендом, доступним в 22 країнах по всьому світу. Ця історія показує, що варто мати мрії, і що не менш важливо - слід робити все можливе, щоб вони збувалися. Гарна історія? Історія краси. Кожен з нас може стати її частиною. Вона також може бути «succes story» ( «історією успіху») у Вашому житті.