Історія LAMBRE розпочалася з мрії

Навіть найсміливіші мрії мають здатність здійснюватись. Все, що потрібно, – дуже хотіти, жити мрією і вірити. Створення Lambre – найкращий приклад цього.

Історія життя ідейного натхненника, творця і засновника компанії Петра Монгірда дивовижна і ось вже багато років поспіль надихає сотні тисяч людей по всьому світу. Свій досвід у різних сферах знань, бізнесу і життя: офіцерська служба торгівельного флоту, робота у банку і у якості консультанта мережевої компанії – Петр Монгірд зміг об’єднати для створення головного проекту свого життя.

А невдовзі плід його мрій допоможе й багатьом іншим мрійникам по всьому світу перетворитися на успішних підприємців і стати бізнес-партнерами компанії Ламбре, головна цінність якої - допомагати людям втілювати мрію про красу і гармонію з навколишнім світом і собою.

Пристрасть, любов і… бурштин

З любов’ю і пристрастю зрозуміло, саме вони - суть марки Lambre. Так було завжди. А як же бурштин?

Це дуже романтична історія…

Волею долі, молодий офіцер опинився вдалині від батьківщини – Польщі – у французькому місті Марсель. Аромати моря, чудові пейзажі, пахощі трав у вечірньому заході сонця, виноградники Провансу буквально запаморочили голову і закохали у себе з першого разу. Лише три дні безкінечної насолоди і краси… І ось судно має відчалювати від берегів Франції. Юнак йде прогулятися берегом моря востаннє…

Раптом під його ногами спалахнув блиск камінчика, ніби промінчик сонця заблукав у прибережному піску. Петро підніс його до обличчя і відчув ледь вловимий запах гвоздики. Так пахне єдиний камінь у світі – бурштин. Але як? Як «мешканець» холодного Балтійського моря потрапив у теплу Францію? Це так і залишилося загадкою. Проте без ангельської помочі тут точно не обійшлось, адже враження від такої несподіваної зустрічі залишилось з Петром на все життя і стало початком однієї великої дивовижної мрії під назвою Ламбре.

Випадковості не випадкові

Якщо є мрія, світ рано чи пізно підкаже, як її втілити. Сонячний камінь і враження від чудової країни нагадали Петру Монгірду про давню мрію - утримати красу, що вислизає, і подарувати її людям. Натхненний і сповнений вражень офіцер відбував з нестримним бажанням змін. І вони не забарились… - прийшли не лише у його життя, але ще й тисяч людей у всьому світі.

Минуло трохи часу, і у 1999 році тоді вже колишній морський офіцер створив компанію з теплим сонячним «бурштиновим» ім’ям Ламбре. Натхнення, любов і пристрасть, які колись приголомшили юнака на пляжі Марселю, і дотепер є головними в роботі компанії. Енергія сонця і любові наповнює не лише всі її продукти, але й дає рух самій компанії, притягує усе більше і більше партнерів та клієнтів по всьому світу.

Повернення у Францію

Зараз Lambre 2021, заснована Петром Монгірдом понад 20 років тому, - відомий парфумерно-косметичний бренд, представлений у понад 40 країнах світу. Зокрема, і в Україні. А всім бажаючим доступний офіційний сайт www.lambre.ua, з допомогою якого можна познайомитись з величезним асортиментом косметичної та парфумерної продукції компанії.

О так! У Францію Петро, звісно ж, повернувся. Цього разу, щоб об’єднати всі враження про дивовижну країну і знайдений шматочок сонця з ароматом гвоздики у парфумерну колекцію з 42 ароматів для чоловіків та жінок. А також близько 20 унікальних іменних ароматів. До речі, виробництво парфумерних композицій lambre і заповнення флаконів також відбувається на заводах Франції. Як, утім, і випуск декоративної косметики, а також засобів для догляду за шкірою обличчя і тіла компанії ламбре.

 

Натхненна історія краси повторюється знову і знову... у кожному новому флаконі парфумів, баночці крему, на кінчику помади і палетці тіней… Стати її частинкою, доєднавшись до Lambre Україна, може кожен з нас. А мріяння можуть перетворитись на «succes story» («історію успіху») Вашого життя. Сьогодні lambre це бренд, який у сотні тисяч людей асоціюється з якістю, безпекою, екологічністю, ефективністю, красою і, звісно ж, пристрастю до життя.