Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00 – 18:00
Сб - Вс: вихідний день.

Замовлення онлайн 24/7

0
Кошик

Маски для обличчя

ВІДГУКИ ПРО Маски для обличчя

Маска для обличчя – довідник по структурах, компонентах та дії

Маска для обличчя не замінює, але вдало доповнює основний догляд. Вона вирішує проблеми точково, живить і зволожує краще крему, тому і застосовується рідше.

Скажимо з впевненістю: маски потрібні кожній жінці. Наш гайд розповість, чим зволожуюча маска для обличчя відрізняється від омолоджуючої, кремова від тканинної, яку купити в залежності від стану шкіри, з якого віку і як користуватися.

Навіщо потрібна маска для шкіри навколо очей і обличчя

Чому не можна обійтися одним кремом? Можна, можливо. Мешканки України часто так і роблять, тому втрачають можливість виглядати гарніше і подовжити молодість.

Маска бульбашкова

Маски на обличчя наносять для додаткового догляду за шкірою. Якщо крем повинен зволожувати і живити кожен день, маска – інтенсивний засіб з потужним зарядом активних компонентів. Б'юті-процедури з нею бажано робити кілька разів на тиждень.

Кілька бонусів, якими порадує маска для обличчя.

  1. Діє потужніше будь-якого крему і сироватки. Кращі маски для обличчя випускають в невеликих тюбиках, і витрачаються вони досить швидко. Фахівцям не доводиться ламати голову над тим, як маска буде взаємодіяти з денним, сонцезахисним кремом або тоналкою. Зазвичай її просто змивають, тому в один продукт виходить «упакувати» максимум цінних інгредієнтів. Омолоджуючі маски для обличчя з тканини або біонаноцеллюлози запаюються в герметичну упаковку і надійно захищені від повітря, яке може послабити дію компонентів.
  2. Перезавантаження для шкіри. Іноді через гормональні сплески, зміну сезонів або стреси шкіра страйкує. З'являються вугрі або жирний блиск, жахливі подразнення і відчуття стягнутості. Маска для обличчя від прищів підсушить висипання, маска для сухої шкіри поверне здорове сяйво, очищуюча позбавить від накопичених токсинів. Недарма агресивні салонні процедури завершують масками: це допомагає епідермісу повернутися в норму.
  3. Користь релаксу. Не всім дівчатам України відома хитрість застосування маски, на обличчя її важливо наносити в спокійному стані і лежати мінімум 10 хвилин. Так розслабляються мімічні м'язи, знижується рівень кортизолу (гормону стресу) і в кров надходять бета-ендорфіни. Завдяки цим речовинам дія активних компонентів посилюється. Омолоджуючі маски точно зітруть з лиця кілька зайвих років, маски для жирної шкіри призупинять запальні процеси, а зволожуюча маска для обличчя добереться до найпересушеніших клітинок.

Очищаюча, поживна, омолоджуюча, зволожуюча маска для обличчя: форми і види

У будь-якому магазині Києва та інших міст України полки заставлені десятками варіантів цього продукту. Пакетики, тюбики і баночки – здається, вибрати машину простіше, ніж купити маску для обличчя, яка підійде і подіє.

Все просто, вибирайте покроково.

  1. Форма випуску. Кремоподібна, у вигляді сухого порошку або тканинна – дивіться, які маски на обличчя вам наносити зручніше.
  2. Дія. Орієнтуйтесь на проблеми своєї шкіри. Зволожуючі маски для обличчя підійдуть в будь-якому віці, після 30 пора подружитися з формулами anti-age, очистити пори допоможе маска для обличчя від чорних цяток.
  3. Склад. Ферменти, АНА-кислоти, колаген, рослинні екстракти – звертайте увагу на склад. Чим більше у формулі натуральних і корисних для шкіри компонентів, тим більше приводів її купити.

Вибираємо текстуру маски

Перш ніж купити маску на обличчя, подумайте, наскільки вона зручна. Варіанти:

  • Кремові. У такому вигляді зазвичай випускають зволожуючі, живильні, відбілюючі маски для обличчя. Комфортний варіант, що не стікає і не бруднить все навколо. Підтримують ліпідний баланс і залишають приємне відчуття «насиченої» шкіри.
  • Гелеві. За консистенцією легші кремових. Такі маски для жирної шкіри стануть порятунком: не забивають пори, освіжають, не залишають липкості.
  • Тканинні. Одноразові, шар тканини з прорізами для очей, носа і рота просочені активними речовинами. У колекції Ламбре замість тканини використовується інноваційна біонаноцеллюлозная структура 3D. Відмінний експрес-варіант, коли потрібно виглядати надзвичайно або швидко привести себе в форму після перельоту, безсонної ночі, важкого дня.
  • Плівкові. Очищаюча маска для обличчя висихає і залишає на шкірі плівку, яку потрібно акуратно зняти. Відлущує, розгладжує, але для використання потрібна вправність.
  • Порошкоподібні (в т.ч. альгінатні). Фаворити салонного догляду, добре підтягують овал обличчя. Відміряти кількість порошку, розвести водою до потрібної консистенції, правильно нанести – ще те випробування. Витрачати стільки сил і часу вдома готові не всі.

Колагенова, альгінатна або чорна маска для обличчя – ефект залежить від складу

Дія засобу залежить від активних компонентів у складі. Найчастіше використовують:

  • ферменти (ензими). Їх можна застосовувати навіть для сухої, тонкої і чутливої ​​шкіри з куперозом, якій не підходять пілінги. Ферменти дбайливо відлущують, пом'якшують, вирівнюють тон, маска для обличчя від чорних крапок з ними працює з подвійною силою;
  • АНА-кислоти. Колись фруктові кислоти (гліколева, яблучна, лимонна, винна і інші) застосовувалися тільки в салонних процедурах Києва та інших великих міст, сьогодні доступні і для домашнього догляду. Виходить зручна в нанесенні маска для обличчя, очищає і омолоджує. Активізує вироблення колагену, сповільнює старіння;
  • альгінати. Це солі альгінової кислоти, які містяться в морських водоростях. Альгінатні маски зазвичай порошкові. Їх наносять товстим шаром і знімають єдиним пластом. Прискорюють обмінні процеси, моделюють овал обличчя;
  • глина. Склад залежить від родовища. Маска для сухої шкіри обличчя буде ефективніша з глиною сірого кольору, чорна бореться зі старінням, зелена живить мінеральними речовинами і загоює запалення, підійде жирній шкірі;
  • лікувальні грязі. Утворюються на дні морів і водойм, джерело корисних речовин. Наприклад, інфузорна земля – ​​компонент детокс-маски Ламбре – насичена кремнієм. Поглинає надлишки шкірного жиру, заспокоює роздратування і знімає запалення, покращує колір обличчя і зміцнює кровоносні судини;
  • колаген. Компонент антивікової маски для обличчя, омолоджуючі властивості доповнюють фруктовими кислотами, вітамінами, рослинними екстрактами;
  • вугілля. Тренд на такі засоби прийшов до Києва з Азії. Очищуюча маска для обличчя Lambre з натуральним бамбуковим вугіллям освіжає шкіру, матує, звужує пори і розгладжує;
  • кисень. Речовини кисневої дії в поєднанні з антиоксидантами та іншими компонентами допомагають клітинам «надихатись». Киснева маска для обличчя Ламбре O2 Bubble Face Mask за лічені хвилини повертає тьмяну шкіру до життя, покращує еластичність, стирає з обличчя ознаки втоми;
  • парафін. Омолоджуючі маски для обличчя з парафіном зволожують, підходять в якості профілактики від зморшок, в'ялості, «поплилого» овалу обличчя і набряклості. Використовують їх переважно в салонних процедурах.

Чорна маска для обличчя

Маска для обличчя від прищів, пігментних плям або зморшок: вирішуємо проблеми шкіри

Маски для домашнього догляду легко наносити. Ми вже з'ясували, що у кожної з них своя функція. Тому обійтися однією не вийде. Бажано вибрати кілька формул, які підходять шкірі і вирішуватимуть її проблеми комплексно.

Наприклад, живильна маска для обличчя може чергуватися з очищаючою і зволожуючою. Після пілінгів використовують заспокійливу, щоб зупинити в'янення – омолоджуючу. У графіку домашнього догляду обов'язково повинна бути маска для очей, ніжна шкіра в цій зоні першою видає вік, і залишати її без турботи не можна.

Складіть свій план застосування масок і намагайтесь його дотримуватися.

Очищаюча маска для обличчя

Очищаюча маска для обличчя звільняє закупорені пори, відлущує відмерлі клітини, за рахунок чого прискорює оновлення. Формула гелю Ламбре 3 в 1 діє не тільки як маска, але ще і як скраб:

  • видаляє загрубілі клітини механічно (в складі біорозкладні кульки з полімолочной кислоти);
  • делікатно відлущує епідерміс завдяки комплексу фруктових кислот: молочна, гліколева, яблучна, лимонна, винна;
  • зволожує, пом'якшує, сповільнює старіння за допомогою масла бабассу і антиоксидантів.

Після процедури запускаються процеси регенерації клітин. Шкіра омолоджується, виглядає зволоженою і свіжою, звужуються розширені пори, заспокоюються подразнення, замість некрасивого жирного блиску отримуємо благородну матовість.

До цієї ж категорії відноситься чорна маска для обличчя з бамбуковим вугіллям. Вона вбирає токсини, відмерлі клітини та інші шкідливі забруднення, робить шкіру пружною і розгладженою.

Маска для сухої шкіри обличчя: яка підійде?

Маска для сухої шкіри повинна бути, в першу чергу, зволожуючою. Це універсальний варіант для будь-якого віку. Вибирайте склади з рослинними оліями і екстрактами, колагеном, вітамінами, гіалуроновою кислотою.

Часто сухість шкіри супроводжується чутливістю. Заспокійлива маска для обличчя допоможе зняти подразнення через холод, ультрафіолет, солону воду, після пілінгів і скрабів. Переконайтеся, що в складі немає ароматів.

Власницям сухої шкіри важливо пам'ятати про очищення і поживні склади з вітамінами, рослинними екстрактами. Можна використовувати бульбашкову маску Ламбре. Вона вирішить проблему кисневого голодування, через яку клітини виробляють менше гіалуронової кислоти та еластину і втрачають молодість.

Маски для жирної шкіри

Основні проблеми жирної шкіри – сальний блиск, закупорені пори і висипання. Обирайте маску, яка глибоко очищує, регулює вироблення себуму, дезінфікує, запобігає появі вугрів. Маска для обличчя від прищів містить масло чайного дерева, саліцилову кислоту, екстракти календули та інших рослин.

Не забувайте про очищення, для жирної шкіри це актуально подвійно. Два рази на тиждень використовуйте відлущуючий і очищующий гель для обличчя з AHA-кислотами, він зробить шкіру свіжою і матовою. Чорна маска для обличчя з бамбуковим вугіллям, інфузорною землею та екстрактом гамамелісу забезпечить потужний детокс-ефект і очистить шкіру від акне.

Якщо шкіра жирна або комбінована, це не привід відмовлятись від зволоження. Клітини, які недоотримують вологу, починають бунтувати і виробляти більше шкірного сала. На додаток до очищуючих формул обов'язково повинна йти зволожуюча маска для обличчя.

Відбілюючі маски для обличчя

Веснянки, пігментні плями, нерівномірний відтінок шкіри після засмаги, почервоніння, сліди акне – впоратися з цими проблемами допоможуть відбілюючі маски для обличчя.

У складі компоненти, які регулюють вироблення мелатоніну і стимулюють обмінні процеси в клітинах. Перш за все це вітаміни С і Е, ретинол, гліколева кислота та інші. Відбілюючими властивостями володіє маска для обличчя Ламбре з АНА-кислотами.

Вибирайте маску в залежності від типу шкіри. Перед нанесенням протестуйте на зап'ясті і переконайтесь, що не з'явилося роздратування. Якщо є купероз або шкірні захворювання, шкіра чутлива, дуже тонка – відбілюванням краще не захоплюватися.

Не розраховуйте на миттєвий ефект. Будь-яка відбілююча маска діє поступово, використовуйте її курсом.

Омолоджуючі маски для обличчя

Маски з омолоджуючими властивостями зазвичай виглядають як гелі або просочені активними інгредієнтами одноразові листи, як у випадку з біонаноцеллюлозною маскою Lambre. За рахунок вітамінів, амінокислот, протеїнів, еластину, гіалуронової кислоти і рослинних екстрактів вони розгладжують заломи, підтягують овал обличчя, працюють над пружністю шкіри.

Омолоджуючі маски для обличчя не завжди маркують як «anti-age». Глибоке зволоження, очищення та живлення – теж бонус до продовження молодості. Наприклад, чорна маска для обличчя і маска-пілінг звільняє шкіру від мертвих клітин, і вона краще вбирає антивікові компоненти з кремів і сироваток.

Щоб антивіковий догляд після 40 років був ефективним, очищайте, зволожуйте і живіть шкіру з юності. Тоді омолоджуючі маски закріплять успіх.

Як працює нічна маска для обличчя

Звичайні маски змивають, але з деякими можна лягати спати. За концентрації активних речовин нічна маска для обличчя випереджає нічний крем. Вона буквально «утрамбована» пептидами, вітамінами, зволожуючими компонентами.

У темний час доби процеси відновлення прискорюються, і нічна маска для обличчя допоможе генерувати нові клітини. Якщо в приміщенні дуже сухе повітря (цим страждають міські квартири), шкіра залишиться зволоженою до ранку.

До речі, маска для шкіри навколо очей з завданнями регенерації краще справляється саме в нічний час.

Навіть найпотужніша маска – не привід відмовлятися від основного догляду. Наносити такі засоби можна на нічний крем, це взаємно посилить дію формул. Коли прокинетесь, не забудьте очистити шкіру гелем для вмивання і тоніком, щоб змити надлишки засобу. І тільки потім наносьте денний крем.

Маска для обличчя від чорних крапок, сухості або жирності: коли починати користуватися

Просторами інтернету гуляє міф про те, що з масками не потрібно поспішати, інакше шкіра звикне і перестане справлятися з проблемами самотужки. Не вірте! Маску для обличчя можна використовувати в будь-якому віці.

Жирна або занадто суха шкіра, втрата тонусу, тьмяність, зморшки, пігментні плями або акне – беріть в руки маску.

Вона допоможе крему атакувати проблему з усіх боків, комплексний підхід завжди ефективніше хаотичного. Обмежень для використання маски немає, за винятком серйозних шкірних захворювань і відкритих ранок.

Маска для обличчя від прищів допоможе уникнути не тільки висипань, а й комплексів через недоліки шкіри. Очищаюча посилить дію денного і нічного кремів. Якщо потрібна універсальна маска для обличчя, зволожуюча і заряджена антикосидантами підійде в будь-якому віці. З 35 років або раніше, якщо вже турбують ознаки старіння, доповнюйте б'юті-рутину омолоджуючими масками.

Як наносити маски на обличчя правильно

Рецепт «намазати, почекати і змити» з масками працює не завжди. Наприклад, очищаюча маска навколо очей не наноситься, активна протипоказана шкірі з подразненнями.

5 правил професійного поводження з масками.

  1. Наносити по масажних лініях тільки на очищену шкіру: руками, спеціальним пензликом або щіткою.
  2. Берегти очі. Якщо в інструкції не вказано, що це маска для шкіри навколо очей, просто підживити цю зону кремом.
  3. Використовувати за графіком. «Чим частіше – тим краще», – погана ідея. Більше користі шкіра не отримає, але постраждає від перенасичення активними компонентами. Чергуйте маски 2-3 рази на тиждень, решту часу приділіть базового догляду.
  4. Не тримати надто довго. За час, вказаний в інструкції, шкіра вбере всю користь. Звичка перетримувати маску загрожує сухістю і подразненнями.
  5. Релаксувати. Для максимального ефекту обличчя повинне бути розслабленим. Присвятіть 10-20 хвилин собі коханій, ввімкніть приємну музику і помрійте з закритими очима. Справи почекають.

Одні маски діють відразу, інші поступово оновлюють шкіру на клітинному рівні. Але якщо вибрати відповідну і використовувати за всіма правилами, будете милуватися своїм відображенням, а не засмучуватись, що молодість минає.

Маски для обличчя
Вгору