0
Кошик

Маски для обличчя

ВІДГУКИ ПРО Маски для обличчя

Маска для обличчя

Маска для обличчя займає почесне місце на поличці з косметикою, поруч з кремами, гелями, тоніком і пілінгом. Використання косметичних масок – модна тенденція в сучасній косметології, без цього етапу повноцінний догляд за шкірою неможливий. 

Чудові маски Lambre – продукти на основі інноваційних формул. Розробники, зарубіжні косметологи, з якими співпрацює компанія, збагатили їх натуральними інгредієнтами. Ці засоби підходять для сухої, жирної, комбінованої і нормальної шкіри, підсилюють ефект щоденних косметичних процедур і радують результатом вже після першого застосування.

Точно в ціль

Здавалося б, навіщо наносити маску. Є крем, який подобається і влаштовує. Але крем день за днем, надійно і без поспіху, підтримує загальний баланс. У маски інша задача. Вона діє швидко і цілеспрямовано, містить підвищену концентрацію активних інгредієнтів і вирішує конкретну проблему. 

Зволоження, видалення відмерлих клітин, звуження пор, насичення шкіри вітамінами і мікроелементами – ефект від маски для обличчя Lambre ви відчуєте моментально. 

Абсорбуюча очищаюча маска з екстрактом Cimicifuga і ензимами вирішить проблеми, з якими стикаються власниці комбінованої та жирної шкіри. Щоб підвищити тонус, надати шкірі бархатистість, активізувати дихання клітин і уповільнити появу зморшок, пропонуємо купити зволожуючу маску для обличчя. 

Частота використання маски залежить від потреб вашої шкіри. Можна наносити її кілька разів в тиждень, як експрес-засіб. Напередодні заходів, коли хочеться виглядати бездоганно. Іноді шкіра потребує інтенсивних процедурах. В такому випадку застосовуйте маску щодня протягом тижня. Особа засяє молодістю і свіжістю!

Вгору