Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00 – 18:00
Сб - Вс: вихідний день.

Замовлення онлайн 24/7

0
Кошик

Зволожуюча маска для обличчя

ВІДГУКИ ПРО Маски для обличчя

Зволожуюча маска для обличчя

Зволоження – невід'ємна частина догляду, щоб зберегти шкіру молодою та здоровою, незалежно від віку.

Маски для зволоження обличчя – хіт у б'юті-догляді будь-якої жінки. Вони здатні змінити шкіру за лічені хвилини. Як обрати, якими бувають, що шукати у складі гарної зволожуючої маски?

Що таке зволожуюча маска для обличчя

Розгадка значення криється в самій назві. Зволожуючі маски для обличчя насичують шкіру вологою та входять до основного базового догляду за шкірою, починаючи з підліткового і закінчуючи віковою, зрілою шкірою.

Переваги регулярного використання маски для зволоження шкіри обличчя можна перераховувати дуже довго. Основні з них:

  • усунення в'ялості та сухості;
  • уповільнення утворення зморшок;
  • еластичність, пружність;
  • ліфтінг;
  • краще засвоєння інших засобів догляду за шкірою;
  • рівномірний тон обличчя;
  • гладкий макіяж;
  • уповільнення процесу старіння.

Незамінні зволожуючі маски для обличчя, якщо є відчуття стягнутості, втрата тонусу, запалення, лущення, сухість, яскраво виражені мімічні заломи. Неможливо недооцінити вплив на шкіру зволожуючих засобів при перепаді температур повітря, після сонячних ванн, і навіть після бурхливої вечірки за допомогою маски, що зволожує, набагато легше привести свою шкіру в чудовий вигляд.

Особливості зволожуючих масок

Що потрібно дізнатися, перш ніж купити зволожуючі маски для обличчя? Справа в тому, що наша шкіра постійно перебуває під впливом факторів довкілля: вільні радикали, сонячне випромінювання, вихлопні гази, пил, декоративна косметика, кондиціонери, неправильний питний режим тощо. Навіть під час перебування у приміщенні наша шкіра часто страждає від неправильного мікроклімату та підвищеної сухості. Внаслідок цього виникає високий ризик зневоднення, раннього фотостаріння шкіри, втрати пружності тощо.

Щоб уникнути всіх цих негативних наслідків, насамперед потрібно відновити гідроліпідний баланс. Ось це і є головне завдання, з яким чудово справляються зволожуючі маски для шкіри обличчя.

Якісна зволожуюча маска для обличчя здатна вирішувати відразу кілька завдань. Головне – підібрати засіб правильно.

  • Проходить почуття стягнутості, лущення, сухості.
  • Вирівнюється тон шкіри.
  • Повертається тонус, підтягнута шкіра.
  • Скорочується кількість мімічних заломів.
  • Зменшуються глибокі зморшки.
  • Шкіра менше піддається впливу вітру, холоду, сонця тощо.
  • Вікові зміни стають менш помітними.
  • Уповільнюються запальні процеси.
  • Стає менш помітним або зовсім зникає пост акне.

Види зволожуючих масок

Зволожуючі маски для шкіри обличчя бувають трьох основних видів:

  • ті, які потрібно змивати водою
  • маски, що вбираються і не потребують змивання. Наприклад, нічна зволожуюча маска для обличчя;
  • маски, які достатньо промокнути серветкою.

На думку косметологів і дерматологів, найвдаліший варіант - зволожуюча маска на обличчя одноразового використання. Такі маски герметично упаковані, що захищає від попадання хвороботворних бактерій та вірусів усередину. Сама гідрогелева маска гелеподібної консистенції, як правило, нанесена на тканинну основу. Що зручно у застосуванні. Досить акуратно розподілити тканинну маску з прорізами на обличчі та насолоджуватися ефектом.

Ще одна перевага – зволожуючі тканинні маски для обличчя не потрібно змивати. Достатньо зняти тканинну основу, а надлишки маски промокнути сухою серветкою або почекати кілька хвилин, поки засіб убереться. Використовувати таку маску можна практично щодня під звичайні щоденні засоби догляду. Макіяж після такої процедури виглядатиме рівномірно і триматиметься довше.

У своєму складі зволожуюча маска для обличчя має активні компоненти у високій концентрації: гіалуронова кислота, амінокислоти, екстракти, мінерали, вітаміни, антиоксиданти, кислоти і т.д.

Кожен з інгредієнтів має свою дію. А загалом склад виробники підбирають таким чином, щоб усі його складові діяли у синергії.

  1. Екстракти рослинного та мінерального походження заспокоюють, знімають запалення, омолоджують, тонізують, захищають від вільних радикалів, бактерій та вірусів.
  2. Вітамінні комплекси сприяють регенерації, живлять, пом'якшують епідерміс. Освітлюють, підвищують пружність, покращують колір обличчя, забезпечують життєвою силою та енергією, прискорюють вироблення колагену.
  3. Гіалуронова кислота прискорює вироблення еластину та колагену – Основних будівельних матеріалів клітин шкіри. Насичує дерму вологою, постачає поживні речовини у глибокі шари шкіри, протистоїть віковим змінам.
  4. Рослинні олії забезпечують гідроліпідний баланс, прибирають сухість, стягнутість, лущення, вирівнюють рельєф, роблять шкіру м'якою, шовковистою.

Як правильно обрати зволожуючу маску

Перш ніж купити зволожуючу маску для обличчя, важливо уважно ознайомитися з інформацією від виробника. Так ви точно зможете вибрати засіб із очікуваним ефектом. А також обов'язково звертайте увагу на

  • тип шкіри;
  • вік;
  • склад – натуральний, гіпоалергенний, некомедогенний;
  • клас косметики - масмаркету краще віддати перевагу еліту або люксу;
  • термін придатності.

Для досягнення результату також важливо дотримуватися правил використання маски.

  1. Наносити маску на очищене обличчя.
  2. Експозиція маски - відповідно до інструкції. Як правило, від 10 до 30 хвилин.
  3. Промокнути надлишки маски. Як правило, зволожуючі маски не змиваються водою, що дозволяє залишити на обличчі захисну плівку від випаровування вологи.
  4. Нанести на обличчя крем.
  5. Застосовувати регулярно. Для сухої шкіри достатньо до трьох разів на тиждень, для жирної – один раз.

Косметологи радять для досягнення максимального ефекту застосовувати маски в проміжку з 12-ї до 14-ї години. Або ввечері перед сном. Згідно з біоритмами, це найкращий час для доглядових процедур, і зволожуюча маска принесе ще більше користі.

Яка маска підійде для сухої та чутливої шкіри

Головні особливості, які має мати зволожуюча маска для чутливої шкіри обличчя, - це заспокійлива дія, гіпоалергенність, відсутність абразивних частинок, які можуть подразнювати шкіру.

Підійдуть маски на основі оливкової олії, карите, персикової, з екстрактом алое або квітів лотоса, як у масці Acty Mask Lambre. У її складі також гіалуронова кислота, коензим Q10, протеїн сої та вітамін Е.

Завдяки такому складу, маска захищає шкіру від вільних радикалів, уповільнює процеси старіння, розгладжує дрібні зморшки, прибирає запалення при вугровому висипі та акне.

Власницям такого типу шкіри підійде також зволожуюча маска для обличчя для сухої шкіри на основі атлантичних водоростей та колагену, які активно живлять, зволожують, покращують регенерацію, посилюють кровопостачання, знімають набряки, створюють ефект ліфтингу.

Обираємо зволожуючу маску для жирної шкіри

Зволожуюча маска для обличчя для жирної шкіри займає важливе місце в регулярному догляді для цього типу шкіри: регулює гідроліпідний баланс, прибирає надлишки шкірного жиру, матує, забезпечує глибоке зволоження, прибирає запалення та підтягує.

Наприклад, гідрогелева маска французького бренду Ламбре з таким екзотичним складом, як шампанське, екстрактами гранату та виноградного листя. Маска розгладжує, звужує пори, бореться з вільними радикалами, стимулює синтез колагену, покращує мікроциркуляцію. А каолін у складі має антиоксидантні, антисептичні, бактерицидні властивості, що робить маску незамінною також і для проблемної шкіри.

Вгору