Як приєднатися до міжнародної компанії і стати консультантом lambre?

Це запитання цікавить багатьох, хто мріє про успішну професійну діяльність у парфумерно-косметичному бізнесі.

Давайте розберемось, з чого ж починається ваша кар’єра в LAMBRE®

Спочатку мрії здаються неможливими, потім неправдоподібними, а далі – неминучими! Найголовніше для досягнення успіху – це чітко поставлена мета. Все решта – не більше, ніж коментарі до неї. Брайан Трейсі

Чи відомо вам про те, що окрім користування продукцією Ламбре за вигідними цінами, ви також можете створити з компанією чудове джерело прибутку, використовуючи сучасні методи роботи і готову систему дій, вивчаючи яку, крок за кроком, вже сьогодні зможете розпочати заробляти з Lambre Україна?

Готові дізнатися про всі можливості, які отримує консультант lambre?

Для початку дайте відповідь. Як вважаєте: легше розпочинати з нуля, самому прокладати стежинку у світі, де вже є свої кити бізнесу, що неохоче діляться ринком, чи доєднатися до потужної відомої міжнародної компанії, яка міцно стоїть на ногах, має ім’я в індустрії краси і досвід у понад 20 років на парфумерно-косметичному ринку?

Гадаємо, відповідь очевидна.

Найперше, lambre надає можливість успіху як у професійній діяльності, так і в особистісному зростанні. А наші фахівці допомагають новим колегам створити власний бізнес у рамках міжнародної компанії.

Друга важлива цінність: Ламбре – це, перш за все, люди, які всім серцем віддаються нашій справі, вірять у спільний успіх, підтримують один одного, відкриті до спілкування, готові по-справжньому ефективно прийти на допомогу. Досягти успіху у команді значно легше. А зробити успішну кар’єру в команді, де кожен зацікавлений у вашому зростанні, - це істинне щастя.

Чому це вигідно?

Cтати консультантом Lambre в Україні просто. Вам не потрібно:

 • купувати ДОРОГО стартовий пакет і платити членський внесок;
 • продавати продукти методом рознощиків;
 • брати участь у чомусь, що викликає сумніви, - в Ламбре все максимально зрозуміло і прозоро;
 • турбуватись про результати збутової діяльності - ви самі вирішуєте, скільки продаєте і коли.

Натомість ви отримуєте можливість купувати якісну продукцію для себе та всієї родини за унікальними знижками, паралельно формувати коло постійних клієнтів, самому визначати свій бажаний прибуток, рости кар’єрними сходинками, заробляти стільки, скільки хочете, та отримувати комісійні з продажів.

Отже, вибір зроблено: ви вирішили стати консультантом. Важливі питання: з чого почати і як це працює?

Для початку, звісно ж, потрібно заявити про своє бажання. Три важливі слова: Ламбре реєстрація Україна. Після знайомства вам запропонують пройти навчання цій професії та ознайомитись з переліком компетенцій, необхідних для успішної роботи з клієнтами.

 

А саме:

 1. Вміння організовувати пошук клієнтів.
 2. Встановлення комунікацій з клієнтами.
 3. Грамотне і професійне обслуговування клієнтів за всіма основними напрямками, які надає компанія.
 4. Формування гардероба ароматів.
 5. Підбір програми по догляду за шкірою.
 6. Підбір декоративної косметики.
 7. Оформлення паспорту краси, фейс-чарту.
 8. Підбір подарункових комплектів.
 9. Супровід клієнтів. Робота з картотекою клієнтів.
 10. Фінансовий розрахунок прибутку тощо.

Ініціатива і пристрасть вирішують все

Консультант Ламбре точно не ризикує почути сумнозвісну фразу «Ініціатива карається». Навпаки, будуйте мережі консультантів і VIP-клієнтів, створюйте власну групу - знайомтеся з людьми і заражайте їх своєю пристрастю. Будьте ініціаторами. В Ламбре для консультантів створені всі умови, аби кожен мав можливість рости і розвиватись, збагачувати свої знання: онлайн-академія «Особистий консультант з краси», майстер-класи, відео-тренінги, марафони, лекції від фахівців та топ-менеджерів компанії.

Користуйтеся готовими рішеннями - ми поділимося з вами матеріалами, часом і знаннями. Почніть професійну кар’єру, використовуючи нашу ідею, ми поведемо вас крок за кроком.

Компанія Ламбре дає можливість знайомитись із найновішими тенденціями у світі краси, насолоджуватись чудовою косметикою і парфумерією, відкривати для себе світ краси і французького шарму.

Все це допоможе стати членом унікального бізнес-середовища, яке дає потужний імпульс до розвитку професійних і особистих якостей.

Приєднуйтесь до Lambre Україна

Який би варіант співпраці ви не обрали, у будь-якому випадку ви потрапляєте не тільки в компанію, але й в дружну та міцну сім’ю, яка завжди допоможе досягти поставленої мети.

По-перше, це справді цікава професія, завдяки якій ви можете відкрити в собі нові таланти і стати частиною світу краси. По-друге, це також хороший прибуток, який залежить від вас і вашої наснаги.

По-третє, це дружна команда, яка знає, що успіх компанії складається з успіхів її партнерів.

І що особливо важливо у наш час, ви самі зможете обирати час вашої роботи, зможете забути про задушливий офіс та жорсткого начальника. А це означає - більше часу для сім’ї, подорожей та улюбленого хобі.

Все, що потрібно, аби стати членом команди, - це зв’язатися з одним з консультантів у вашому місті, який посвятить вас усі подробиці, або придбати стартовий набір на офіційному сайті компанії.

Зробіть це - і вже завтра на вас чекає нове цікаве життя, нові знання і неоціненний досвід.