Ваша кар'єра в LAMBRE®

LAMBRE® надає Вам можливість успіху як у професійній діяльності, так і в особистісному зростанні. Наші фахівці допоможуть Вам створити власний бізнес в рамках міжнародної Компанії, що працює на парфюмерно-косметичному ринку вже майже 20 років. LAMBRE® - це перш за все люди захоплені, які всім серцем віддаються нашій спільній справі, відкриті для щирого спілкування, готові по-справжньому ефективно прийти на допомогу. LAMBRE® - це команда, LAMBRE® - це люди. Ми віримо в людей. Ми віримо в творення. Ми віримо в наш спільний успіх!

 

Як це працює

Почніть співпрацю з LAMBRE®:

· Будуйте мережі Консультантів і VIP-клієнтів, створіть свою групу - знайомтеся з людьми і заражайте їх своєю пристрастю. Будьте співініціаторами чогось великого - будьте ініціаторами LAMBRE®.

· Знайомтесь з останніми тенденціями в світі краси, насолоджуйтеся чудовою косметикою і парфумерією.

· Відкрийте для себе світ краси і французького шарму.

· Стати членом унікального бізнес-середовища, яке дає потужний імпульс до розвитку професійних і особистих якостей.

· Купуйте продукти найвищої якості для себе, і для своєї сім'ї, користуючись унакальнимі знижками.

· Заробляйте стільки, скільки хочете. Можете поліпшити сімейний бюджет або стати імпортером продуктів і бізнесу LAMBRE®.

· Отримуйте комісійні за зроблені продажі.

· Користуйтеся готовими рішеннями: ми поділимося з вами матеріалами, часом і знаннями.

· Почніть професійну кар'єру, використовуючи нашу ідею, ми поведемо вас крок за кроком.

· Робота в LAMBRE® - це також спосіб на цікаве життя.

· Приймайте участь в курсах, розвиваючих ваші вміння - станьте експертами.

· Подорожуйте по світу з LAMBRE® - познайомтеся з нашими зарубіжними партнерами, дізнайтеся більше про їхню культуру, приймаючи участь у безлічі мотиваційних програм лояльності.

 

Чому це вигідно?

У LAMBRE® вам не треба:

· Купувати ДОРОГО стартовий пакет і платити членський внесок,

· Продавати продукти методом рознощиків,

· Брати участь у чомусь, що збуджує сумніви - в LAMBRE® все принципи зрозумілі і прозорі,

· Турбуватись про результати збутової діяльності - ви самі вирішуєте, скільки продаєте.

 

Приєднуйтесь до LAMBRE®

Вибравши будь-який вид співпраці, ви потрапляєте не тільки в компанію, але також в дружну і міцну сім'ю, яка завжди допоможе вам досягти поставленої мети. Робота в LAMBRE® цікава з багатьох причин. По-перше, це дійсно цікава професія, завдяки якій ви можете відкрити в собі нові таланти і стати частиною світу краси. Звичайно, це також хороший прибуток, яка залежить від вас і вашої наснаги. Більш того, LAMBRE® - це дружна команда, завжди готова допомогти в побудові кар'єри. Насправді, успіх компанії складається з успіхів її співробітників. Тільки подумайте, ви самі зможете вибирати час вашої роботи, зможете забути про задушливий офіс та злого начальника. А це означає, що ви зможете більше часу приділяти сім'ї або улюбленому хобі. Таким чином, якщо ви вирішили стати членом сім'ї LAMBRE®, все, що необхідно зробити, - це зв'язатися з одним з консультантів в вашому місті, який представить вам всі подробиці.