Місія Lambre

Ламбре – компанія, душа якої родом із Франції, а її діяльність зосереджена на виробництві та реалізації косметики і парфумів у світових масштабах.

Наша місія - створення і вдосконалення іміджу сучасної та гармонійної людини за допомогою якісної парфумерії та косметики, шляхом освіти і формування культури краси.

Концепція компанії Lambre

Сила характеру, яскраві мрії і бажання - це основна компанії Ламбре.

Головним у роботі нашої компанії є щирі партнерські відносини. Саме тому ви не почуєте слова «працівник» - лише люди, які самостійно приймають рішення, живуть своєю справою, люблять те, чим займаються, і залюбки користуються продукцією компанії. Саме в цьому наша концепція і секрет досягнення професійного успіху. Ми цінуємо і підтримуємо індивідуальність. Наша мета - зробити компанію Ламбре найкращим прикладом і доказом того, що сила бажання і віра у те, що робиш, здатна здійснити будь-яку мрію. Навіть якщо декому на початку вона здається недосяжною.

 

Ми створюємо власну унікальну історію успіху, пропонуємо на парфумерно-косметичному ринку продукцію, яка допомагає здійснити мрії про красу і гармонію з самим собою та навколишнім світом. Лише цілісна, гармонійна людина може бути по-справжньому щасливою і заражати щастям інших.

22 роки в гармонії з собою і з природою

Компанія Lambre існує з 1999 року. Увесь цей час джерелом нашого натхнення є сама природа. Вона лежить в основі усієї нашої продукції, допомагає створювати неповторні парфумерні композиції, засоби догляду за шкірою та декоративну косметику.

Краса, творчість, успіх, пізнання

Це чотири найвищі загальнолюдські цінності, які є визначальними в усіх сферах діяльності Ламбре: від побудови бізнесу та продажів, виробництва до міжособистісних стосунків та партнерських взаємовідносин.

Головним ідейним натхненником і творцем компанії Lambre є її президент Петро Монгірд. Пристрасть, любов до своєї справи і до життя загалом, бажання бачити світ красивим і щасливим, а також піклування про якість, доступність – цінності, закладені ним при створенні компанії. Саме завдяки цьому компанія має незламний авторитет на ринку і серед партнерів, і серед конкурентів.

 

Індивідуальне консультування, особистісний підхід до кожного клієнта допомагають у просуванні широкого асортименту парфумерії та косметики Ламбре. Кожен консультант компанії проходить спеціальне навчання в онлайн-академії lambre, майстер-класи, відео-тренінги, поліпшує свої навички та знання за допомогою марафонів, лекцій від фахівців та топ-менеджерів компанії. А продукція компанії має найвищу експертну оцінку та сертифікати якості.

Виготовлення усіх 42 ароматів для чоловіків та жінок, а також близько 20 унікальних іменних ароматів, декоративної косметики, засобів догляду за шкірою обличчя і тіла компанії ламбре відбувається на заводах Франції. Компанія Lambre стежить за усіма новітніми розробками і модою та інвестує у найбільш вигідні проекти. Дає можливість знайомитись з останніми тенденціями у світі краси, насолоджуватись чудовою косметикою і парфумерією, відкривати для себе світ краси і французького шарму.

Що ж саме вирізняє Lambre на парфумерно-косметичному ринку, робить її особливою, неповторною, улюбленою для сотень тисяч клієнтів у різних куточках нашої планети?

Постійна турбота про високу якість продукції, а це означає, що ви завжди будете користуватись продуктом, який, окрім чудових емоцій і задоволення від процесу використання, принесе обіцяний результат.

 

 

Європейська сертифікація дає можливість бути на 100% впевненими в екологічності та безпеці парфумерії та косметики Lambre.

Відповідність косметики та парфумерії модним тенденціям світових законодавців моди. Ви завжди зможете знайти в нас те, що підкреслить модний образ та допоможе відчувати себе стильно і впевнено щодня від сезону до сезону.

Різноманітний асортимент продукції дає можливість забезпечити свою родину якісними продуктами догляду за шкірою, ароматами на всі випадки життя та декоративною косметикою професійного рівня.

Це і є головні секрети успіху нашої компанії. Адже кожен користувач продукцією Lambre – чи то бізнес-партнери, консультанти, чи то замовники, почуваються вільними у своєму виборі, унікальними особистостями, мають можливість користуватись якісною, екологічною продукцією і бути впевненими у власній безпеці щодня!