Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00 – 18:00
Сб - Вс: вихідний день.

Замовлення онлайн 24/7

0
Кошик

Чоловіча нішевая парфумерія

ВІДГУКИ ПРО Нішева парфумерія

Чоловіча нішевая парфумерія

Вдалий аромат – частина стильного образу, внесок в імідж і власну успішність. Навіть якщо ви перепробували сотні композицій з мас-маркету і десятки найдорожчих брендових позицій, але розчарувалися, селективна парфумерія для чоловіків дозволить знайти те саме ідеальне звучання.

Якщо ваш чоловік досі  відмовляється від магії аромату, ми доведемо, що в Україні можна купити гідний французький парфум за адекватною ціною. Допоможемо вибрати і розповімо, на що звернути увагу.

Навіщо потрібна нішева парфумерія для чоловіків

Близько 70% чоловіків в Україні не «носять» парфум регулярно. В результаті втрачають переваги, які він може дати. Про що мова?

Аромастилісти підтвердять, що чоловіча нішева парфумерія:

 • робить людину привабливішою в очах оточуючих;
 • підвищує впевненість в собі;
 • збільшує шанси на успіх в кар'єрі та особистому житті.

На підсвідомому рівні люди пов'язують враження від парфуму з його власником. Ідеальний спосіб розповісти про характер без слів – нішева парфумерія, чоловіча харизма з унікальним ароматом не залишиться непоміченою, образ буде стильним, а успіх у справах прийде швидше.

За інших рівних представник сильної статі, який привертає увагу розкішним ароматом, отримає більше можливостей. Залишається тільки обрати чоловічі нішеві парфуми, які підійдуть до характеру, стилю і способу життя.

Кожен день ми вибираємо, що вдягти і як виглядати. Приблизно так варто ставитись до аромату – він частина образу. Ось чому поряд із звичайним гардеробом успішні люди збирають парфумерний.

Що таке нішеві чоловічі парфуми

Нішеві чоловічі парфуми – узагальнена назва групи ароматів.

Парфумерія буває:

 • дизайнерською. Це брендові композиції, які ми бачимо на прилавках магазинів Києва та інших міст. Вони призначені для широкого кола покупців і завжди на слуху завдяки рекламі. Такі аромати створюються на замовлення відомого дизайнера. Для них важлива концепція: оформлення упаковки, флакон, напис – все повинно відповідати іміджу бренду і колекції;
 • нішевою (селективною). Їх парфумери створюють лімітованими партіями і не роблять акцент на упаковці – важлива сама композиція. Це селективні парфуми для чоловіків, які переситилися традиційними парфумами «як у всіх», хочуть отримати оригінальний аромат і цінують незвичне звучання.

Кращі чоловічі нішеві аромати не виділяються мегакрутими флаконами. Навпаки, упаковка максимально скромна, щоб ніщо не відволікало від найважливішого – вмісту.

Їх сила – в унікальності. Це мистецтво парфумерії в чистому вигляді.

Нішева парфумерія чоловіча: парфуми, одеколон, туалетна і парфумована вода

Чоловіча нішева парфумерія Lambre народжується завдяки таланту і творчості видатних парфумерів з Франції. У складі суміш компонентів натурального походження і синтетичної сировини. Перші забезпечують глибину звучання, другі – оригінальність. Більшість інгредієнтів для України екзотика.

Вибираючи нішеві аромати для чоловіків, ви напевно звернули увагу, що вони бувають різної концентрації:

 • Одеколон (Eau de Cologne). Парфумерної композиції 1–4%, найлегші за звучанням. Запах чути не довше двох годин. Зустрічається тільки в чоловічій колекції;
 • Туалетна вода (Eau de Toilette). Концентрація парфумерної композиції близько 11–12%. Час дійсного звучання – близько трьох годин;
 • Парфумована вода (Eau de Parfum). Парфумерна композиція до 15%, аромат звучить в середньому 5 годин, але шлейфові чоловічі аромати чутні довше.

У колекції Ламбре ви зможете купити і туалетну воду, і найстійкіший варіант – це краща чоловіча нішевая парфумерія в концентрації парфумованої води. Флакони 50, 75, рідше 100 мл.

Щоб обирати було простіше і зручніше, пропонуємо мініатюрні тестери з доставкою в будь-яке місто України.

Нішева парфумерія чоловіча
Нішеві аромати для чоловіків

 Кращі нішеві аромати для чоловіків, звучання

Якщо в жіночій парфумерії хіти – це ніжні квіткові композиції, нішева парфумерія чоловіча звучить більш стримано. У ній переплітаються деревні, цитрусові, пряні і трав'янисті мотиви, вітаються ноти шкіри, тютюну і океанічної свіжості.

Якісний парфум, нішевая чоловіча парфумерія не виняток, повинен бути багатогранним. Він розкривається поетапно:

 • верхні ноти. Легкий, перший подих, який відчуєте відразу після нанесення. Зазвичай це відгомони моря, фруктів. Вибираючи аромат, не поспішайте робити висновки по першим нотах, ви чуєте тільки початок мелодії;
 • серцеві. Найбільш тривалі і звучні, серце парфуму;
 • шлейфові. Розкриваються в останню чергу, закріплюють аромат на шкірі і тримаються найдовше. Класичні ноти шлейфу, який залишає нішевая парфумерія для чоловіків: амбра, сандалове дерево, ваніль, мускус, кедр, мох, ветивер.

Не всі селективні чоловічі парфуми дозволяють яскраво відчути три етапи розкриття, це залежить від задумки парфумера. Є більш лінійні композиції, які трансформуються ледь відчутно, і нішева чоловіча парфумерія, яка на шкірі двох людей буде звучати по-різному.

Як вибрати чоловічий аромат

В описі аромату ми вказуємо початкові, серцеві та шлейфові ноти. Це допоможе вам визначити, як звучать ті чи інші нішеві парфуми для чоловіків.

Часто при виборі оцінюють, в першу чергу, стійкість. Але це не головне достоїнство парфуму. Нішеві чоловічі аромати з щільним шлейфом звучать довше, але для офісних буднів підійдуть скоріше легкі океанічні, деревно-цитрусові композиції. Насичені деревно-пряні краще використовувати в другій половині дня.

Ціна – теж не основний критерій і правило «чим дорожче, тим краще» тут не працює. У парфумах від іменитих дизайнерів, які потрапляють в бутики Києва, левову частку вартості становлять витрати на стиль, оформлення флакона і маркетинг. Нішева парфумерія для чоловіків дозволяє вибирати не під тиском реклами, а прислухаючись до своїх відчуттів і асоціацій.

І ще кілька порад:

 • обов'язково пробуйте парфуми на шкірі. Чоловіча нішева парфумерія змішується з запахом людини і створює неповторне звучання. Є аромати унісекс, у яких в Києві вже багато шанувальників. Одна композиція на чоловікові і жінці розкривається по-різному;
 • якісна нішевая парфумерія для чоловіків не повинна звучати різко і грубо. Нехай люди дивуються, прислухаються і розгадують ваш парфум, а не падають з ніг від задушливих і нав'язливих нот;
 • кращі нішеві аромати для чоловіків доречні завжди, але бажано вибрати кілька, на різні пори року і доби. Обсягу 50 мл вистачає приблизно на 500-700 розпилень, це 5-7 місяців використання.

Якщо хочете продовжити час життя улюбленого парфуму, щільно закривайте кришку флакона, бережіть його від сонця і перепадів температур.

Вгору