Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00 – 18:00
Сб - Вс: вихідний день.

Замовлення онлайн 24/7

0
Кошик

Туш для вій

ВІДГУКИ ПРО Туш для вій

Як вибрати туш для вій з вау-ефектом

Сьогодні купити туш не проблема, але різноманітність в магазинах України збиває з пантелику. Пропонуємо з'ясувати, якою має бути хороша туш і як з її допомогою створити ефект накладних вій, навіть якщо свої від природи тонкі, прямі і безбарвні.

Заодно розповімо про еволюцію, склад і види продукту, без якого важко уявити жіночу косметичку.

Туш маскара і ріммель – в чому різниця

Стародавні єгиптянки не задавалися питанням, яка туш найкраща. Вони фарбували очі сумішшю з сажі, вугільного пилу і меду. Сучасна туш для вій з'явилася в XIX столітті завдяки Юджину Ріммел. На згадку про нього в Туреччині, Португалії та інших країнах це засіб для макіяжу досі називають «rimmel».

Назва «туш маскара», яку ще активно використовують в Києві, походить від англійського «mascara». Різниця між цими назвами тільки в походженні. Туш маскара або ріммель – мова завжди йде про один продукт.

У 1939 році з'явилася можливість купити водостійку новинку, але відгуки про неї не радували. Через скипідар в складі косметика жахливо пахла і подразнювала очі.

До середини минулого століття жінкам не доводилося ламати голову над тим, яку туш для вій вибрати: був тільки один варіант – в сухому вигляді. Кожен день для макіяжу щіточку доводилося змочувати і натирати вмістом тюбика. Зручна гіпоалергенна туш тоді була мрією.

З яких компонентів складається найкраща туш для вій

Перша вдала туш для вій складалася з нехитрих компонентів – вазеліну для консистенції і вугільного пилу для насиченого чорного кольору. Марлен Дітріх, Грета Гарбо та інші зірки тих років обожнювали макіяж очей, і це мотивувало виробників покращувати рецепт.

Сьогодні гарна туш для вій містить:

  • бджолиний віск. Надає засобу в тюбику пластичність;
  • карнаубський віск. Підвищує стійкість, зміцнює і захищає вії;
  • пантенол. Додають для блиску;
  • натуральні масла (касторове, жожоба та інші). Живлять, пом'якшують, доглядають, стимулюють ріст;
  • барвники (зазвичай ультрамарин, оксид заліза);
  • вітаміни А, Е, В для додаткового догляду.

Поєднуючи інгредієнти, виробники створюють продукти з різними властивостями. Об'ємна туш для вій за текстурою м'яка, містить багато воску. У подовжуючій використовують волокна мікрофібри і гнучкі полімери. Водостійка насичена парафіном, який відштовхує воду. Підкручуюча туш робить вії спокусливими завдяки кератину і гнучким смолам, вони формують і фіксують вигин.

Вибираючи косметику, враховуйте, скільки коштує туш. Дешева ціна говорить про те, що виробник заощадив на якості компонентів. Бюджетна туш для вій, яку можна купити в будь-якому магазині України практично за копійки, в плані складу залишає бажати кращого. Гіпоалергенна туш Lambre містить натуральний віск, масла і вітаміни.

Підходить дівчатам з чутливою шкірою і навіть при щоденному використанні не шкодить віям, а навпаки: живить, зволожує, захищає їх.

Об'ємна, підкручуюча, подовжуюча туш: види

Якщо ви поставили собі за мету купити туш для вій, в Києві та інших містах полиці магазинів здивують різноманітністю. Туш подовжує, підкручує, для об'єму – це правда працює або просто маркетинговий хід?

Різні види туші для вій дійсно відрізняються складом і ефектом.

  1. Подовжуюча туш. Містить мікроволокна з шовку або синтетики, які «прилипають» до кінчиків вій і роблять їх більш довгими. У деяких формулах використовують подовження полімерами. Обволікаючи вії, вони формують плівку. Слабка сторона деяких продуктів цієї категорії – туш для очей може обсипатися. Наносити її в 10 шарів не варто, довше можливого вії не стануть, але точно злипнуться.
  2. Туш для об'єму. Знахідка, якщо ваші вії тонкі і рідкі. Склад з воском і синтетичними волокнами створює ефект накладних вій. І це не рекламний хід – гіпоалергенна туш Ламбре збільшує обсяг до 200%!
  3. Підкручуюча. Краща туш для прямих вій. Підсихаючи, трохи стягує їх і залишає гарний вигин.

Якщо не знаєте, яка туш краще, почніть з об'ємної. Як стверджують провідні візажисти Києва, вона підходить усім.

Звичайна, водостійка, гіпоалергенна туш: розставляємо пріоритети

Крім видів, про які ми розповіли вище, туш для вій відрізняється своїми властивостями.

  • Водостійка туш «маскара» на відміну від звичайної не потече від дощу, сліз і поту. Змити її водою складно, для демакіяжу краще використовувати міцелярну воду або гель для водостійкої косметики.
  • Гіпоалергенна туш може бути об'ємною, подовжуючою, підкручуючою. Але головне – вона не подразнює шкіру і слизову.

Дослідники з Каліфорнійського університету в Берклі підрахували, що третина жінок планети страждають від алергії на косметику абоподразнень через реакцію чутливої ​​шкіри на косметичні засоби. Якщо ви носите лінзи або категорично не підходить звичайна туш, гіпоалергенна гарантовано не викличе свербіння, почервоніння, сліз і випадіння вій. Якщо займаєтесь спортом, плануєте відпустку з походами на пляж, краще купити туш для вій, яка не боїться води і вологості.

Як купити туш для вій з відповідною щіточкою

Якість складу, вид і властивості – все це важливо. Але щоб купити туш для вій з вау-ефектом, важливо звернути увагу на щіточку. Якою вона буває?

  • Пряма з тонкими щетинками. Базова версія без густої щетини і суперздатність. Фарбує в інтенсивний колір, додає трохи густоти, результат виглядає натурально.
  • Пряма з силіконовою щетиною. Якщо не знаєте, яку туш вибрати, візьміть з такою щіточкою. Вона економно витрачається і довше не засихає, рівномірно розподіляється, не залишає грудочок і добре розділяє вії.
  • Овальний і пухнаста. Щетина може розташовуватися по спіралі або рівними рядами. Добре додає об'єм навіть коротким і тонким віям. Якщо хочете використовувати її як туш з ефектом накладних вій, наносьте в кілька шарів.
  • З кулястим кінчиком. Допомагає дістатися до самих коротких безбарвних вій в куточках очей і створити ефект розкритого погляду.
  • Вигнута. Підійде для природного вигину вій, злегка підкручує. Якщо щетинки силіконові, ще й подовжує, а якщо пухнасті – додає об'єм.

Якою б не була щіточка, коли фарбуєте очі, злегка прокручуйте її. Так навіть найкраща туш для вій зуміє здивувати максимальним ефектом.

туш для вій щіточка

Як вибрати туш залежно від типу вій

Не знаєте, як вибрати туш, яка підійде вашим віям? Розповідаємо.

  • Довгі. Радимо купити туш, яка додасть об'єм і легкий вигин, це «розкриє» погляд. Коли фарбуєте очі, направляйте рух щіточки до скроні. Вийде ефект котячих очей. Можна підкреслити його олівцем або підведенням.
  • Короткі. Вибирайте подовжуючу туш з відносно тонкою щіточкою, вона захопить кожен волосок. Не забувайте фарбувати від самих коренів до кінчиків.
  • Прямі. Зверніть увагу на підкручуючу формулу. Наносьте в один шар. Коли він висохне, притисніть вії до верхнього повіка, щоб зафіксувати вигин до вечора.

Окрема історія – пошкоджені вії. Якщо вони постраждали від нарощування або невідповідних засобів для зняття макіяжу, довжина виглядає нерівномірною. Найкраща туш в цьому випадку – з пантенолом і рослинними оліями, ці компоненти будуть відновлювати і зміцнювати. Щіточка повинна бути злегка звуженою, щоб приховувати нерівності і надавати об'єм.

Якщо хочете замовити туш для вій Lambre, але не знаєте, яка підійде ідеально – напишіть нам. Підкажемо і відправимо посилку по Києву або в будь-яку точку України.

Туш з ефектом накладних вій: секрети візажистів

Навіть найкраща туш з ефектом накладних вій засмутить результатом, якщо наносити її неправильно. Поділимося порадами зіркових візажистів, завдяки яким і звичайна туш «маскара» творить чудеса.

туш для вій

  1. Для додаткового об'єму використовуйте праймер. Якщо його немає, нанесіть на вії трохи пудри.
  2. Починайте макіяж з нижніх вій. Якщо зробите навпаки, верхні залишать слід на повіках.
  3. Фарбувати тушшю з кінчиків – не найкращий варіант. Підійде тим, хто любить непомітний макіяж.
  4. Наносьте туш від коренів зигзагоподібними рухами, щіточка підніме кожну вію.
  5. Шикарний обсяг створюють тоненькі вії біля внутрішніх куточків очей. Але про них часто забувають. Доберіться в важкодоступні місця за допомогою звуженого кінчика щіточки.
  6. Фарбувати верхні вії бажано з двох сторін, а не тільки знизу. Спробуйте – побачите різницю в довжині і об'ємі.
  7. Якщо хочете довести макіяж до досконалості, розчешіть вії чистою щіточкою.

Тепер ви знаєте, що найкраща туш для вій – це продукт з натуральними доглядаючими компонентами і властивостями, які підходять саме вам. Залишається тільки нагадати про терміни придатності.

Скільки можна зберігати продукт, який ще не відкривали, зазначено на упаковці. Після відкриття бажано використати за 3 місяці. Можливо, вміст ще не засохне, але всередині розмножуються бактерії, і навіть гіпоалергенна туш для вій буде небезпечною.

Вгору