Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00 – 18:00
Сб - Вс: вихідний день.

Замовлення онлайн 24/7

0
Кошик

Антиоксидантний крем для обличчя

ВІДГУКИ ПРО Крем для обличчя

Літо близько – час обирати антиоксидантний крем для обличчя!

Є компоненти, без яких не обійтись влітку, — це антиоксиданти. Вони захищають від негативного впливу навколишнього середовища, працюють зі шкірою на клітинному рівні, стимулюючи регенерацію і запускаючи обмінні процеси, і, відповідно, покращують загальний стан шкіри.

Давайте розберемось, на що звернути увагу, щоб купити правильний антиоксидантний крем для обличчя, і які властивості він повинен мати.

Основна функція антиоксидантів - захист організму в цілому і шкіри обличчя зокрема від агресивного впливу вільних радикалів.

Що таке антиоксиданти?

Антиоксиданти — це речовини, які перешкоджають окисленню клітин людського тіла. Тобто, здатні нейтралізувати окислювальну дію вільних радикалів. Часом з тим же значенням у складі антиоксидантного крему використовують терміни «антиокислювачі» і «консерванти».

Вільні радикали — це молекули активного кисню. Їх активність може спричиняти пошкодження клітин і передчасне старіння шкіри обличчя. Джерелом надлишкової появи вільних радикалів може стати будь-який агресивний вплив на організм в цілому і на шкіру зокрема: випромінювання від гаджетів, сонячні промені, негативні екологічні умови і навіть стрес.

Антиоксиданти використовуються в медицині і потрапляють у наш організм у складі їжі, напоїв та харчових домішок. Проте, у першу чергу, вони йдуть на захист організму, а шкіра обличчя отримує їх за залишковим принципом. Тому найбільш ефективним для підтримки здоров’я та молодості шкіри буде саме комплексний підхід: поєднання правильного харчування, вітамінів та антиоксидантний крем для обличчя у вашій косметичці.

Безпосередньо в косметології до антиоксидантів належать групи речовин, які здатні пригнічувати негативний вплив вільних радикалів, що пришвидшують старіння шкіри. Іншими словами, вони захищають шкіру обличчя від стресу, допомагаючи продовжити її молодість та свіжість.

Антиоксидантний крем для обличчя, у першу чергу, має захищати від агресивного впливу вільних радикалів.

Ці молекули в нормі виробляються у клітинах нашої шкіри природнім шляхом. Проте додаткові навантаження у вигляді поганої екології, загазованості, паління та агресивного впливу УФ-променів потребують допомоги у вигляді антиоксидантного крему, адже першою приймає на себе удар саме шкіра обличчя.

Чому варто обирати саме антиоксидантний крем для обличчя:

  1. Ефективно прибирає ознаки старіння шкіри.
  2. Уповільнює фотостаріння.
  3. Стимулює регенерацію шкіри. Сприяє висвітленню пігментації.
  4. Вирівнює тон і колір шкіри обличчя.
  5. Стимулює вироблення колагену.

Вільні радикали і часте перебування на сонці стимулюють надмірне вироблення меланіну, від чого з’являються пігментні плями, псується тон і текстура шкіри. Знімаючи фотопошкодження, антиоксиданти перешкоджають виникненню гіперпігментації. Деякі з них (наприклад, вітамін С) заодно уповільнюють вироблення меланіну.

Які складові повинен містити антиоксидантний крем?

Поліфеноли - це, без сумнівів, найбільша група антиоксидантів. До них відносять і ресвертарол, і катехіни, і пікногенол, флавоноїди, і багато інших речовин, які відповідають за активний захист шкіри від агресивного впливу зовнішнього середовища (у першу чергу, УФ-променів).

Вітаміни A (каротин), E (токоферол) і C (аскорбінова кислота) допомагають попередити старіння шкіри, стимулюють процеси її відновлення і дають можливість боротися з надлишковою пігментацією та нерівностями шкіри обличчя.

Ензими, особливо коензим Q10, на клітинному рівні захищають шкіру і волокна колагену від пошкоджень. Коензим Q10 синтезується у нашому організмі, проте з віком цей процес дуже уповільнюється.

Мінерали (зокрема, цинк, селен і мідь) – посилюють власні захисні і антиоксидантні властивості шкіри.

Коли краще використовувати антиоксидантний крем для обличчя?

Бажано захищати обличчя протягом усього року, а влітку використання антиоксидантних кремів з SPF фільтрами обов’язкове, навіть якщо ви не засмагаєте на сонці.

Краще наносити такий крем вранці, щоб захистити шкіру протягом всього дня, а заодно уникнути негативних наслідків у вигляді пігментації, в’ялості та дрібних зморщок восени.

Антиоксидантна косметика від Ламбре

Зокрема, лінія ZEN – це потужні формули для омолодження шкіри з рослинними стовбуровими клітинами, пептидами та екстрактом лотосу, містять SPF-фільтри. Захищають від негативного впливу зовнішнього середовища (смог, важкі метали, вихлопні гази, тютюновий дим, повітря з кондиціонерів), від УФ-променів, від IR-випромінювання і частих коливань температури. Попереджають фотостаріння шкіри, перешкоджають її передчасному в’яненню, зменшують кількість зморшок і запускають інтенсивне клітинне оновлення. А також зв’язують іони важких металів, стимулюють процеси відновлення. Підтримують детоксикацію шкіри обличчя, регенеруючи ліпідну матрицю. Антивікові засоби Ламбре мають накопичувальний ефект.

А також рекомендуємо серію Olive Oil від Lambre з натуральною оливковою олією, яка пришвидшує регенеративні процеси епідермісу, відновлюючи натуральне захисне покриття шкіри. Крем для обличчя з олією оливи містить натуральні рослинні композиції восків, живильні компоненти, отриманні з плодів, листя та кісточок оливкового дерева. Захищає шкіру обличчя від негативного впливу навколишнього середовища. І хай літо приносить лише радість та приємні враження!

Вгору