Кількість
|
Вартість
|
||
|
Як вибрати ідеальний олівець для брів
Без доглянутих брів образ не буде ідеальним. Широкі з плавним вигином пом'якшать риси квадратного обличчя, а кругле виглядає витонченіше завдяки красивому зламу і загостреному «кінчику».
Грубий татуаж вже в минулому, сьогодні в тренді максимальна природність. Скорегувати форму і колір брів за кілька хвилин допоможе правильно підібраний олівець.
Чому варто купити олівець для брів
Олівці для брів – універсальні жителі жіночої косметички, підходять усім. Особливо, якщо в минулому ви активно вискубували брови, рідні волоски дуже світлі, і не вистачає густоти.
Що робить олівець для брів:
- Надає насиченого відтінку.
- Допомагає домалювати красивий вигин і скорегувати форму.
- Візуально «відкриває» погляд.
- Робить обличчя виразним.
Користуватися олівцем легко, головне – купити відповідний по відтінку, про це розповімо нижче. Ще одна перевага – якщо здригнеться рука і форма вийде невдалою, навіть стійкий олівець для брів легко стерти, щоб виправити лінії. З модним сьогодні механічним маркером це складніше, він малює дуже стійкі лінії, що імітують волоски.
Звичайний, автоматичний, водостійкий олівець для брів – як вибрати
Здається, немає нічого простішого. Але якщо олівець занадто твердий, буде дряпати шкіру. Невідповідний по відтінку зіпсує макіяж, а шіммер на бровах виглядає безглуздо.
Радимо звертати увагу на:
- Формат (звичайний, автоматичний). Механічний, з висувним стрижнем, не доведеться заточувати, це зручно. Але ціна таких олівців зазвичай вище, грифель коротше, ніж у класичного.
- Колір. Чорний пасує не всім.
- Текстура. Занадто жирний олівець малює соковиті лінії, але може розтікатися, ним незручно оформляти тонкий кінчик брови. Краще вибирати середньої жорсткості, він добре промальовує контур.
- Склад. Переконайтеся, що олівець без шиммера. Блиск на бровах зайвий, вони повинні бути матовими.
Олівець для брів Lambre – водостійкий, тримається мінімум 5 годин. Зроблений з кедрового дерева. У складі мікронізовані пігменти для рівномірного відтінку, бджолиний віск, щоб волоски ставали більш слухняним, вітамін Е для живлення і захисту, а також натуральне масло насіння бавовни – для розгладження і здорового блиску.
Вибрати стійкий олівець для брів на нашому сайті допоможуть відгуки і опис. Якщо ще залишилися сумніви, не знаєте, який краще купити і потрібна консультація, ми завжди готові підказати і відправити замовлення в будь-яке місто України.
Кращий олівець для брів – визначаємося з відтінком
Який би олівець для брів ви не вибрали, простий або автоматичний, головне правило – відтінок повинен виглядати натурально.
Кілька підказок на замітку:
- Ключове правило: колір олівця повинен бути на два тони світліше волосся. За винятком блондинок. Їм краще купити олівець темніше на 2 тони.
- Контраст світлого волосся і занадто темних брів старить.
- Класичний чорний підійде тільки смаглявим брюнеткам.
- Дівчатам з каштановим волоссям і світлою шкірою підійде темно-коричневий колір теплого підтону.
- Власницям холодного типажу варто придивитися до сірого кольору.
- Сиві брови не варто промальовувати чорним, це виглядає неприродно. Виручить світло-коричневий і м'які відтінки сірого.
Навіть у коричневого олівця може бути кілька відтінків, в асортименті Ламбре це темно-коричневий і світло-коричневий. Обидва без рудого відтінку, як свідчать відгуки, він до вподоби не всім.
Макіяж брів олівцем – прийоми і хитрощі
Як нафарбувати брови олівцем за три хвилини:
- На олівці Ламбре є щіточка, розчешіть нею брови. Зачешіть волоски догори, це дасть гарний вигин.
- Окресліть лінії по нижній межі брів.
- Зачешіть волоски донизу. Промалюйте верхню межу.
- Заповніть прогалини легкими уривчастими штрихами.
- Розтушуйте олівцеві штрихи щіточкою або ватною паличкою, розчешіть ще раз.
- Якщо волоски неслухняні, можна використовувати гель для фіксації.
- Під брови нанесіть трохи хайлайтера.
Не залишайте товсті лінії по всій довжині, добийтеся ефекту натуральності. Нехай всі думають, що з такими шикарними бровами ви народилися. А ідеальний олівець залишиться вашим маленьким секретом.