Існує думка, що селективна та нішева парфумерія - це аромати для обраних, і флакони з цієї категорії коштують неймовірно дорого. Міф чи правда? Розповідаємо, за що ми любимо нішеві парфуми, чим вони відрізняються від елітних і бюджетних, чому не продаються в звичайних парфумерних бутиках, і чи можна купити люкс за ціною селективної парфумерії.

Відмінності нішевої, селективної та елітної парфумерії

Селективна парфумерія - так називають парфуми, які «відібрані» серед інших. Рідкісні, ексклюзивні, незрівнянно кращі за мас-маркет.

Селективна парфумерія традиційно народжується у Франції або Італії, нішеві парфуми з інших країн - рідкість. Перший представник таких ароматів з'явився в кінці 70-х. Парфуми з неординарними нотами ожини та мускусу стали зразком нової моделі композицій, запах назвали асоціативним. Незвичайний, злегка провокативний парфум бентежить уяву до мурашок по шкірі.

У бюджетних композицій найчастіше «плоский» запах без виразної фактури. Селективний парфум складний і за замовчуванням потрапляє в розряд «не як у всіх».

Інші особливості селективної парфумерії, чим вона відрізняється від бюджетної та елітної?

• Аромати мас-маркету продають тисячами в звичайних магазинах косметики і супермаркетах. Доступні, невибагливі та недорогі аромати, ціна відповідає посередній якості. Селективний парфум в мільйон разів цікавіший та глибший. Випускають його тільки лімітованими партіями, як правило, до тисячі флаконів. І ніколи не виставляють на продаж в звичайних торгових точках.

• Духи класу люкс на порядок якісніші за мас-маркет. Вони популярні за рахунок імені бренду, красивої легенди й ефектної реклами за участю зірок. Нішеві парфуми - це перш за все аромат. Він не розрахований на широкий загал, його не рекламують в «глянці» і не створюють під впливом моди, щоб запах подобався всім. Такі парфуми купують шанувальники індивідуальності та небанальних ароматів.

Елітну парфумерію легко впізнати за химерною упаковкою. Нішеві парфуми оформлені найчастіше в непримітний, простий прозорий флакон із лаконічним написом. Його краса не в оформленні, а в витонченому та багатогранному звучанні аромату.

Особливості селективних і нішевих ароматів: першокласна сировина та глибина звучання

Лімітований випуск, відсутність реклами і непримітність упаковки - не єдині відмінності нішевого аромату.

За елітної парфумерією завжди стоїть маркетингова стратегія. За нішевою - творець, парфумер, який не обмежений вимогами замовлення модного будинку. У нього немає необхідності орієнтуватися на думку ринку і створювати кричущі квіткові фантазії на догоду трендам. Проте є свобода в пошуку унікальної формули.

Якщо ви любите парфуми з яскравою індивідуальністю, обирайте нішеві парфуми. Серед них є моноаромати, наприклад, із таємничим звучанням дерева уд. Або хвилюючі купажі з багатоходовим змішанням нот.

У складі нішевих формул тільки високоякісні компоненти. При цьому селективні парфуми рідко створюють виключно з натуральних інгредієнтів. Будь-який парфумер підтвердить, що масла та есенції обмежені в можливостях. Зате в поєднанні з синтезованими молекулами виходять гарні аромати, наприклад, із відтінками талого снігу, свіжоскошеної трави, свіжості після дощу. У цьому нішевому ароматі ніколи не буде виразних спиртових нот, різких акцентів і грубих відгомонів парабенів.

Обираючи французький парфум зі складною ароматичною структурою, випущений лімітованим тиражем, ви будете впевнені, що не зустрінете його на комусь іншому.

Кращі селективні аромати від Lambre

Селективні аромати не для всіх - це правда. Комусь простіше купити парфуми з мас-маркету, для когось важливо пахнути ароматом певного бренду. За нішевим парфумом приходять не в погоні за трендами, а в пошуках ексклюзиву. Але твердження, що ціна селективних парфумів неймовірно висока, - всього лише міф.

Нішеві парфуми Lambre - авторські твори французьких парфумерів. За ціною вони співвідносяться з люксом, зате нот набагато більше, ніж в «конвеєрних» композиціях. Несподівані поєднання залишають ауру шику, недоступного мас-маркету.

Серед нішевих хітів Ламбре кілька парних композицій, рідкість на парфумерному ринку: «Bloomatique» та «Magnetique», «Woman 100%» і «Man 100%», «Mellony Woman» та «Mellony Men», «City Woman» та «City Man ». В їх звучанні простежується невидима нитка, яка об'єднує її та його.

Кращі нішеві парфуми випускають без гендерної прив'язки. Такий селективний парфум є і в нашій колекції. Деревно-пряна парфумована вода «101» підходить і жінкам, і чоловікам, по-різному розкриваючись на шкірі.

Спробуйте селективний парфум одного разу - і вам вже не захочеться повертатися до звичних флаконів.