0
Кошик

CREAM SPF 50, 50 МЛ дуже високий захист UVA / UVB, IR і HEV

Захисний крем SPF 50, що містить найякісніші фотостабільні фільтри UVA / UVB, забезпечує ефективний захист для дуже тонкої та світлої шкіри з підвищеною чутливістю до сонця.

Унікальна формула SPF 50+ захищає також від впливу інфрачервоного випромінювання та спектра видимого випромінювання, яке походить від моніторів і телевізорів.

Захисний крем для обличчя та тіла, для особливо ніжної та чутливої до сонця шкіри.

LAMBRE SUN PROTECTION - це

• широкий спектр захисту від сонячних променів;

• профілактика утворення пігментних плям;

• захист від процесів фотостаріння шкіри;

• підвищення пружності та еластичності шкіри;

• інтенсивне живлення, розгладження та відновлення;

• пом'якшення подразнення;

• почуття комфорту;

• тривалий ефект охолодження.

 

ОСНОВНІ ПРАВИЛА ЗАХИСТУ ШКІРИ ВІД УЛЬТРАФІОЛЕТОВОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ  

• Уникайте інсоляції шкіри під час інтенсивного сонячного випромінювання - з 11 до 15. Зверніть увагу на те, щоб діти завжди в цей час були одягнені та грали виключно в тіні.

 

• Завжди надягайте головний убір і майте при собі сухий, повітропроникний одяг на довгий рукав. Пам'ятайте, що випромінювання UVA проникає також через одяг, особливо через тонкі матеріали. Мокрі купальники також не затримують 100% УФ-випромінювання.

 

• Використовуйте косметику з фактором захисту від SPF 15 і вище, залежно від сили сонячного випромінювання і типу шкіри, але лише ті, на упаковці яких міститься інформація про те, що вони захищають як від UVB, так і від UVA.

 

• Не економте на косметиці: для того, щоб захист був ефективним, потрібно застосувати відповідну дозу.

 

• Наносьте косметичні засоби з захисними фільтрами не пізніше, ніж за 15-20 хвилин перед виходом з дому. Якщо ви забудете про це, то пам'ятайте, що їх нанести ніколи не пізно, ви можете зробити це також на пляжі, але тоді ефективність захисту може бути нижче.

 

• Захищайте очі. Носіть сонцезахисні окуляри, бажано придбані в магазині оптики.

 

• Більшість косметичних засобів з фільтрами слід наносити на шкіру кожні 3-4 години (краще кожні 2 години), а також після кожного купання.

• Ризик пошкодження шкіри від сонця вище на великих висотах - наприклад, в горах, тоді, коли навколо багато снігу, над водою. Не забувайте також, що сонце руйнує шкіру навіть в пасмурні дні. В цьому випадку, особливо влітку, також слід використовувати косметичні засоби захисту.

 

• Пам'ятайте: не існує безпечної засмаги. Немає корисної засмаги. Засмага, отримана в солярії, також викликає старіння шкіри і збільшує ризик розвитку злоякісних новоутворень.

 

• Привчайте своїх дітей використовувати косметику з сонцезахисними фільтрами. Старіння шкіри починається вже в ранньому дитинстві.

 

• Слідкуйте за своєю шкірою, особливо за пігментними плямами. Якщо ви помітили зміну кольору, збільшення, кровотечу, червону рамку навколо ​​плями, - зверніться до лікаря.

 

• Якщо ви приймаєте будь-які ліки, запитайте свого лікаря, чи не можуть вони спровокувати алергію.

 

• Не слід наносити на шкіру перед засмагою жодних косметичних засобів, лікарських засобів, які не призначені для прийняття сонячних ванн (це стосується і парфумерних засобів, в тому числі парфумів).

БЕЗПЕЧНА ЗАСМАГА, ТУРБОТА ПРО ВСЮ РОДИНУ (продукти рекомендовані для дітей від 3 років).

Лінія продуктів з фільтрами UVA / UVB для ефективного захисту від сонячного випромінювання, утворення пігментних плям і процесів фотостаріння шкіри, а також для догляду за шкірою після засмаги.

Лінія містить інгредієнти, які забезпечують також IR і HEV Protection - захист від небажаного впливу інфрачервоного випромінювання та так званого світла видимого спектра.

Вплив сонця є основною причиною, відповідальною за виникнення раку шкіри та зморшок. Сонце є одним із найпотужніших чинників, що прискорюють старіння шкіри, у зв'язку з цим кожен день необхідно застосовувати фільтри, підібрані відповідно до фототипу шкіри.

ВИПРОМІНЮВАННЯ IR І HEV

IR (Infrared) - інфрачервоне випромінювання, викликає нагрівання шкіри (вище 40 ° C), що призводить до деградації клітинного білка та підвищеного ризику виникнення онкологічних змін.

HEV (High Energy Visible Light) - світло, що випромінюється екранами та моніторами електронних пристроїв, які ми використовуємо щодня. Так зване світло видимого спектра. Впливає на якість сну та руйнує зір. Крім того, сприяє утворенню вільних радикалів.

Випромінювання UVA / UVB

UVA - це різновид ультрафіолетового випромінювання, який діє найбільшою мірою. Становить 95% сонячного УФ-випромінювання, яке досягає землі. UVA-промені проникають крізь хмари, вікна, їх проникнення в шкіру глибше, ніж UVB-променів. UVA стимулює появу засмаги на шкірі, тобто підвищене вироблення пігменту шкіри (меланіну).

У разі надмірного впливу UVA відбувається виникнення еритеми шкіри. Невеликі дози UVA необхідні для виробництва вітаміну D в шкірі. Надлишок UVA викликає огрубіння шкіри та ослаблення імунітету організму.

UVB - це решта 5% УФ-випромінювання. Найсильніше влітку, воно найбільш активно з 10 ранку до 16 годин дня, в години найбільшої сонячної активності. На відміну від UVA воно не проходить крізь хмари і вікна, але також проникає в шкіру через епідерміс. Саме воно відповідає за засмагу шкіри, а також негативні наслідки від впливу сонця (опіки, а також аномальні мутації клітин та їх розвиток).

ЯК УНИКНУТИ ШКІДЛИВОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ?

Щоб уберегти свою шкіру від сонячних променів, рекомендується використання захисних кремів із фільтрами проти засмаги та лосьйонів після засмаги для відновлення, що заспокоюють шкіру, повертають пружність та фіксують помірну засмагу.

 

ЩО ТАКЕ SPF?

SPF (СПФ) - це позначення сонцезахисного фактору. Коли на упаковці ви бачите напис SPF, а далі якусь цифру (5,15,30,50 і так далі), це означає, що після нанесення засобу на шкіру ви можете отримати певну кількість ультрафіолетового випромінювання без ризику та будь-яких негативних наслідків . Наприклад, якщо на вашому кремі вказано SPF15, це свідчить про те, що ваша шкіра без шкоди буде сприймати в 15 разів більше сонячних променів, ніж без цього засобу.

 

Позначення SPF з'явилося раніше, в той час, коли ще не приділялася увага шкідливому впливу UVA-променів. Застосовували тільки захисні засоби від еритеми (почервоніння, сонячний опік). І лише коли в результаті досліджень було доведено, що надмірне захоплення засмагою шкідливе для здоров'я (збільшилася кількість захворювань на рак шкіри), а крім того було доведено, що сонячні промені викликають фотостаріння і здатні прискорити природне старіння шкіри, була ухвалена рекомендація, що UVA-захист повинен складати мінімум 1/3 захисту UVB в рецептурі сонцезахисного засобу.

SPF-фактор - це сонцезахисний фактор. Він визначає здатність косметичних засобів збільшувати час безпечного перебування на відкритому сонці. Цифра, наступна за скороченням SPF (Sun Protection Factor), позначає, у скільки разів можна збільшити час безпечного перебування на сонці без ризику отримати сонячний опік. Значення величин SPF-фактора розраховується в спеціальних лабораторіях, виходячи з того, що певний засіб буде використано в кількості 2 мгна 1 кв. см поверхні шкіри. Наявність Hest G-18-O одночасно забезпечує зволоження і тривалий антибактеріальний захист.

 

БЕЗПЕЧНА ЗАСМАГА 

Однак слід пам'ятати, що для того, щоб ці значення відповідали фактичній дії крему, необхідно повторювати застосування крему кожні 2 години та після кожного купання. Важливим є також кількість нанесеного засобу. Щоб досягти бажаного ефекту захисту від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, необхідно наносити на шкіру досить густий шар крему, набагато товстіший, ніж нам здається. Рекомендована кількість препарату становить 2 мг / 1см² тіла.

 

SPF 15

захист 3 години 45 хвилин

15 хвилин х 15 spf = 225 хв. = 3 ч. 45 хв.

 

SPF 30

захист 7 годин 30 хвилин

15 хвилин х 30 spf = 450 хв. = 7 год. 30 хв.

 

SPF 50

захист 12 годин 30 хвилин

15 хвилин x 50 spf = 750 хв. = 12 год. 30 хв.

 

 

SPF НЕ ТІЛЬКИ ВЛІТКУ

Не обов'язково бути вченим, щоб розуміти, що дні, проведені перед екраном телевізору або ноутбуку, не приносять користі нашій шкірі. Шкіра з часом стає сірою та малоеластичною, так ніби зволожуючі креми взагалі не використовувалися. Причина? Для шкіри, що опромінюється екранами смартфонів, планшетів, телевізорів і комп'ютерів, фіолетово-блакитне світло так само є шкідливим, як і сонячна радіація.

 

Випромінювання пристроями HEV (High Energy Visible Light) впливає на якість сну та руйнує зір. Крім того, воно сприяє утворенню близько половини вільних радикалів. Дослідження підтверджують, що іноді видиме світло завдає більше шкоди за UVA та UVB-промені. Світло HEV проникає в шкіру глибше, ніж UV-промені, пошкоджуючи клітинну ДНК і прискорюючи фотостаріння шкіри.

 

 

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ

МАСЛО ШИ

Рослинна олія, отримана з насіння африканського дерева Ши. Масло широко відоме своїми корисними властивостями: відновлює, живить шкіру, прискорює процеси загоєння. Розгладжує і тонізує шкіру, безпечне для людей, схильних до алергії.

INFRAGUARD

Infraguard поєднує в собі органічні паростки соняшнику та потужні антиоксиданти дерева Тара для ефективного захисту шкіри від шкідливого впливу інфрачервоного випромінювання (ІR). Крім цього, цей інгредієнт забезпечує захист від випромінювання HEV.

ГЛІЦЕРИН

Зволожуючий засіб - консервант. При виробництві використовується гліцерин високого ступеня очищення, отриманий з рослинної сировини. Знімає подразнення, збільшує швидкість регенерації клітин шкіри, розгладжує зморшки, усуває шорсткість. Гліцерин накопичує рідину та пов'язує її в епідермісі, шкіра на тривалий час стає зволоженою. Його дія зберігається до 24 годин після нанесення. Підвищує еластичність шкіри, надає їй гладкості.

 

HEST

Зволожуючий емоліум з унікальними властивостями. Забезпечує шовковисте, м'яке відчуття від дотику до шкіри. Є ефективним антибактеріальним засобом, а також захищає від вологи, що впливає на час активності всіх інгредієнтів в сонцезахисних кремах. Не містить консервантів.

 

АЛАНТОЇН

Компонент рослинного походження, який має інтинсивні зволожуючі, заспокійливі, регенеруючі, протизапальні та в'яжучі властивості. Знімає почервоніння, зменшує печіння, стимулює ділення та зростання клітин, завдяки чому ефективно регенерує шкіру.

ВІТАМІН E (токоферол)

"Вітамін молодості". Токоферол є потужним антиоксидантом, забезпечує ефективний захист від негативного впливу вільних радикалів. Запобігає процесам старіння та появі пігментних плям на шкірі.

Крем на 100 відсотків вартий своєї ціни. Краще заплатити дорожче, але не ризикувати, я на своїй чутливій шкірі переконувалася у цьому багато разів.
Відповісти
Собираемся в отпуск и снова заказала этот крем, в прошлом году он нас очень порадовал - никто не обгорел.
Відповісти
Работа магазина оставила самые приятные впечатления. Качеством товара тоже довольна.
Відповісти
Відгуки
Оцініть товар
Надіслати

Доставка:

•  Нова пошта (від 450 грн - безкоштовно!)

•  Укр Пошта (від 450 грн - безкоштовно!)

•  Кур'єром (Київ) (від 800 грн - безкоштовно!)

Оплата:

•  Карта Visa и MasterCard (LiqPay)

•  Накладений платіж

•  Готівкою кур'єру (Київ

Детальніше

1. Тільки сертифікована продукція

Компанія Lambre пропонує косметику і парфумерію, що виготовлена європейськими виробниками на території Євросоюзу. Кожен продукт сертифікований у Європі і в Україні, має Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи и відповідає вимогам діючого законодавства. Сертифікати ISO: 2005, 2008, 2011, 2013, 2016, 2019; ISO 22716:2007; стандарти GMP, MSDS, IFRA.

2. Цінуємо натуральність

В косметичних засобах із нашого асортименту 200+ натуральних компонентів. Наприклад, такі речовини з прицільною дією на клітини, як гіалуронова кислота, екстракт перлів і бурштину, слиз перуанського равлика, натуральні частки золота, платини і діамантів, біоактивне молозиво, АНА-кислоти, вітаміни, рослинні екстракти і масла та багато іншого.

3. Не використовуємо сумнівних інгредієнтів

У косметиці Lambre немає мінеральних масел, парабенів, спирту, ГМО, алергенів та ароматизаторів. Ми замінюємо агресивні інгредієнти делікатними аналогами природного походження. Наприклад, замість жорстких і дешевих SLS і SLES, які сушать шкіру, використовуємо більш дорогі і м'які ПАР - бетаїн, коко-бетаїн та інші. Навіть вода проходить ретельний процес очищення від солей, металів і мікроорганізмів на основі зворотного осмосу - найвищий стандарт безпеки.

4. Професійна якість

Декоративна косметика з нашого каталогу містить вітаміни, мінерали, УФ-фільтри і підходить для щоденного макіяжу, навіть якщо у вас чутлива шкіра. Професіонали-візажисти цінують продукти бренду Lambre за високий вміст пігментів, стійкість і бездоганну передачу кольорів на фото.

5. Оригінальна французька парфумерія

Аромати Lambre виготовляють і розливають у флакони на французьких парфумерних фабриках, з якими ми уклали прямі договори. Парфуми відповідають вимогам щодо концентрації ароматичних речовин і складу, що підтверджує стандарт IFRA (International Fragrance Association).

6. Не тестуємо продукцію на тваринах

Продукція Lambre не тестується на тваринах. Щоб забезпечити безпеку формул, використовуємо дослідження «in vitro» (механізм дії на клітини шкіри) і випробування косметичних засобів на добровольцях.

7. Дбайлива упаковка

Дата виробництва і термін зберігання засобу обов'язково вказується на упаковці, яку виготовляємо з матеріалів італійських, англійських, німецьких і польських виробників. Більшість кремів і сироваток для обличчя фасуємо у флакони Airless, які працюють за принципом помпи. Це забезпечує 100% мікробіологічну чистоту вмісту і економне розходування. Парфуми продаються в прозорих флаконах з пульверизаторами, розпорошуються дрібними краплями, завдяки чому розкриваються плавно і красиво.

Зверніть увагу, косметика і парфумерія - непродовольчі товари, які відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» поверненню та обміну не підлягають.

Перед перебуванням на сонці рівномірно нанесіть крем на обличчя, уникаючи області навколо очей, та на ділянки тіла, відкриті для прямих сонячних променів. Необхідно повторювати цю процедуру кожні дві години, а також після кожного купання та витирання рушником. Уникати тривалого перебування на сонці в години максимальної сонячної активності. Жоден засіб із УФ-фільтрами не забезпечує 100% захисту від сонця. Надмірне перебування на сонці, навіть із застосуванням продукту з УФ-фільтрами, може викликати перегрів, який являє собою серйозну загрозу для здоров'я. Завжди слід пам'ятати про головний убір, сонцезахисні окуляри та одя, що захищають від сонця. Немовлят і маленьких дітей необхідно надійно захищати від дії прямих сонячних променів.

У разі потрапляння крему в очі необхідно негайно промити їх водою.

Вода, С12-15 акриловий бензоат, октокрилен, дибутил-адипат, біс-етилгексилоксифенол метоксифенилтриазин, бутил метоксидібензоїлметан, етилгексилсаліцилат, гліцерин, ізопропілміристат, фенілбензимідазол триацетилгліцерат цетилфосфат калію, сополімер стиролу / акрилату, сополімер акрилату / натрію акрилоілдиметил таурат, феноксиетанол, гліцерит-18 етилгексаноат, парфуми, неопентилгліколь-дигептаноат, ізогексадекан, гліфен пропілен 18/6 гліколь, полісорбат 80, ксантанова камедь, етилгексилгліцерин, PEG-8 лаурет, алантоїн, сорбітановий олеат, екстракт колючого плоду цезальпінії, натрій EDTA, екстракт паростків соняшнику, бензоат натрію.

Сонцезахисний крем для обличчя та тіла SPF 50

Код продукту SUN PROTECTION CREAM SPF 50
В наявності
771 грн.
Безпечна засмага для всієї сім'ї з Ламбре! Лінія Sun Protection SPF 50+ забезпечує дуже високий ступінь захисту для чутливої та схильної до почервоніння шкіри! Унікальна формула SPF 50+ захищає також від впливу інфрачервоного випромінювання та спектра видимого випромінювання, що походить від моніторів і телевізорів.
Замовити швидко
Характеристики
Лінія SUN PROTECTION LINE
Дія Відновлюючий, Живильний, Зволожуючий, Регенеруючий, Сонцезахисний
Стать Для жінок, Для чоловіків, Для підлітків, Для дітей, Для всієї родини
Об'єм 50 мл
Вгору