Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00 – 18:00
Сб - Вс: вихідний день.

Замовлення онлайн 24/7

0
Кошик

Захисні креми для обличчя

ВІДГУКИ ПРО Крем для обличчя

Захисні креми для обличчя: У чому користь і від чого потрібно захищати нашу шкіру

Ідеальна здорова молода шкіра здатна виробляти свій власний «захисний крем» у достатній кількості. Це суміш секрету сальних і потових залоз, яка утворює на поверхні шкіри захисну гідро-ліпідну мантію. Плюс у шкіри є надійний епідермальний бар’єр, і вона здатна сама захищатися від морозу, вітру, інфекцій і навіть від помірного сонця.

За умови, що і довколишнє середовище також буде ідеальним: умивання чистою джерельною водою, гірське повітря, відсутність загазованості, пилу, активного сонця, довготривалого сидіння за комп’ютером тощо. У решті випадків потрібен захисний крем для обличчя. Адже обличчя, на відміну від інших частин тіла, завжди відкрите. Плюс недавня необхідність носити маску – ще один подразнюючий фактор для шкіри.

Захисний крем для обличчя: основні функції

На жаль, наша шкіра знаходиться не в ідеальному навколишньому середовищі. В умовах міського смогу, сухого повітря, щоденної роботи перед монітором комп’ютера, які сприяють виробленню вільних радикалів, захисний крем – щоденна необхідність. Як фільтри для водопровідної води чи кондиціонера.

Захисні властивості нашої шкіри не були розраховані на таке навантаження, як сильне індустріальне забруднення, хлорована вода, активне сонце, синє світло екранів - все це генератори вироблення вільних радикалів. Чи варто випробовувати шкіру на міцність? Як мінімум, потрібен захисний крем від пилу і бруду, якщо не плануєте вмиватися хоча б кожні півгодини. А у літній період оптимально використовувати захисний крем для обличчя від сонячного випромінювання.

Щоденний крем - захисний

Гарний сучасний крем на кожен день має містити не лише зволожуючі компоненти, але й антиоксиданти для захисту від вільних радикалів, пребіотики для підтримки нормального балансу мікрофлори шкіри, формули для захисту від смогу і фільтри для захисту від сонячних променів.

Україна, на жаль, також не може похвалитися ідеального екологією. Зокрема, Київ – столиця нашої держави, «славиться» своїми заторами на дорогах, а це додаткові фактори ризику і для нашої шкіри. Тому косметологи радять купить такий крем і використовувати щоденно, незалежно від пори року.

Крем Ламбре ANTI-Pollution face cream

Цей крем надійно захищає шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища (смогу, важких металів, загазованості, тютюнового диму, повітря з кондиціонерів), від УФ-променів, від IR-випромінювання і частих коливань температури. Запобігає фотостарінню шкіри та її передчасному в’яненню.

Зв'язує іони важких металів, стимулює процеси відновлення. Підтримує детоксикацію шкіри, регенеруючи ліпідну матрицю. Такий захисний крем для обличчя буде корисним і молодим дівчатам, і жінкам, які прагнуть продовжити красу і здоров’я своєї шкіри.

Soft Care Lambre

Це ефективна лінія захисних засобів по догляду за шкірою - бальзам для тіла і крем для догляду за шкірою обличчя з бавовняним молочком. Бавовняне молочко – джерело протеїнів, жирних кислот та вуглеводів. Завдяки багатому мікроелементами і поживними компонентами складу, бавовняне молочко ефективно пом’якшує, зволожує, захищає шкіру. Денний захисний крем для шкіри достатньо використовувати один раз на день вранці.

Омолоджуюча серія Ламбре DNA-Shot Line

Лінія містить активні інгредієнти: натрієва сіль ДНК (DNA-Na), гіалуронова кислота, галоксил, обліпихова олія, олія солодкого мигдалю і горіха макадамії, хронодин, а також унікальний екстракт чорної ікри, які захищають шкіру від старіння і появи зморшок. І хай ваша шкіра буде якомога довше молодою, здоровою і красивою!

Вгору