Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00 – 18:00
Сб - Вс: вихідний день.

Замовлення онлайн 24/7

0
Кошик

База під макіяж

ВІДГУКИ ПРО База під макіяж

База під макіяж – ефект фотошопа за хвилину

Праймер – must have для дівчат, які цінують в макіяжі природність і стійкість.

У чому сила цього засобу і як вибрати підходящий? Ділимося б'юті-підказками.

Навіщо потрібна основа під макіяж

Основа під макіяж наноситься перед тональним засобом і створює прошарок між шкірою та декоративною косметикою. У цього продукту три основні завдання:

  • вдосконалити текстуру шкіри: заповнити зморшки, приховати розширені пори і нерівності;
  • поліпшити якість нанесення тонального засобу, полегшити його розтушовування;
  • подовжити стійкість макіяжу.

Протягом дня шкіра виділяє себум, через який тональний крем може окислюватися і змінювати відтінок. База під макіяж не дає шкірному жиру змішуватися з косметикою, тому тон залишається ідеальним до вечора. Макіяж не «пливе» від поту і дощу, не скочується в зморшки і виглядає, як у красунь з обкладинки глянцевого журналу.

Вище ми розповіли, що таке база під макіяж і перерахували головні функції праймера. Але зазвичай є і додаткові. Наприклад, Lambre Illume надає шкірі перламутрового сяйва і освітлює, а Supreme primer Make-up BASE – матує.

Щоб купити підходящий засіб, вибирайте праймер в залежності від стану шкіри і проблем, які хотіли б вирішити.

база під макіяж види

Сяюча, матуюча, силіконова база під макіяж – види праймерів

Текстура, властивості і зони застосування – основні критерії, на які варто звертати увагу при виборі основи під макіяж. Наш короткий гід допоможе розібратися в різноманітті цих продуктів.

За текстурою праймер буває:

  • кремовим. Універсальна база для макіяжу, яка підійде шкірі будь-якого типу. Звертайте увагу на консистенцію. Вона може бути рідкою, як у косметичної сироватки, і більш насиченою;
  • гелевим. Відмінно приховує пори, робить шкіру оксамитовою і не перевантажує макіяж;
  • рідким. Зазвичай це база на легкій водній основі, продається в баночці з дозатором. Не найпопулярніший варіант.

Чим щільніше консистенція бази під макіяж, тим краще вона приховує серйозні недоліки, наприклад, рубці від постакне і шрами. Рідка основа майже не маскує дефекти, тільки злегка вирівнює тон.

Враховувати текстуру важливо, але обов'язково переконайтеся, що додаткові властивості основи під макіяж вам підходять.

Основні варіанти.

  • Матування. У більшості випадків це силіконова основа під макіяж, кремова або гелева. У складі компоненти на основі силікону, наприклад, диметикон. Такий засіб з ніжною текстурою легко заповнює нерівності, візуально розгладжує зморшки, матує за рахунок поглинання себуму, але не створює ефекту маски і залишає комфортне відчуття. Тому підходить як для жирної, так і вікової шкіри. У колекції Ламбре матуючим властивостями володіє основа під тональний крем Supreme primer Make-up BASE.
  • Сяйво. База з найдрібнішими світловідбиваючими частинками освіжає шкіру, позбавляє її від тьмяності і надає природне перламутрове сяйво. Це багатофункціональна вирівнююча основа під макіяж, яку можна використовувати на все обличчя або висвітлити окремі ділянки за принципом хайлайтера. Сяючий праймер Lambre Illume представлений в двох відтінках: перламутровий світлий і перламутрова засмага.

Не дивуйтеся, якщо зустрінете праймер незвичайного відтінку. Виробники додають кольорові нюанси, щоб основа краще справлялася з корекцією недоліків. Рожевий підтон відмінно нейтралізує тіні під очима, зелений допоможе замаскувати прищики і почервоніння, фіолетовий зітре з лиця землистість, помаранчевий ідеально приховує синці, а блакитний освітлює пігментацію.

Крім того, випускають праймери для різних зон. Наприклад, для повік, щоб тіні не скочувалися, а підводка не втрачала насиченості. Або для губ, щоб розгладити шорсткості і продовжити стійкість будь-якої помади. Але ці варіанти менш популярні, класична база під макіяж залишається хітом.

Вибрати праймер на нашому сайті допоможе докладний опис продуктів і відгуки в картці товару. Обов'язково беріть до уваги тип шкіри, для якої вибираєте базу.

База під макіяж для сухої шкіри

Примхливій сухій шкірі, особливо, якщо вона ще й чутлива, потрібен делікатний догляд. Проблема розширених пор в цьому випадку не головна. База повинна добре заповнювати зморшки, поліпшувати текстуру, продовжувати стійкість макіяжу, при цьому не пересушувати шкіру.

При виборі праймера звертайте увагу на кремові і відносно легкі текстури. Краще, якщо це буде зволожуюча база під макіяж з благородним сяючим фінішем (ілюмінуюча). Для нормальної шкіри вона може навіть повністю замінити тональний засіб.

Чутлива і зріла шкіра – не привід відмовитися від праймера, навпаки, це вагомий привід включити його в свій б'юті-арсенал. Вибирайте засіб ніжної текстури, він м'яко заповнить і приховає зморшки. Переконайтеся, що косметика не містить віддушки, які провокують подразнення. У списку інгредієнтів вітається ніацинамід, цей компонент заспокоює шкіру.

База під макіяж для жирної шкіри

Якщо у вас жирна шкіра, кращим вибором стане матуюча база під макіяж. Після нанесення вона контролює вироблення себуму, утримує надлишок шкірного сала і позбавляє від некрасивого блиску без кількох шарів пудри. Ще одна перевага – цей засіб приховає розширені пори і макіяж буде виглядати ідеально. Іноді в складі таких праймерів є компоненти, які допомагають запобігти запаленням.

Для комбінованої шкіри можна купити матуючу основу і наносити її на все обличчя. Або застосувати невелику хитрість: засіб з матуючим ефектом використовувати для зон, де з'являється жирний блиск, а для інших ділянок підійде база, яка подобається більше, наприклад, сяюча.

Правила нанесення бази під макіяж

Якщо хочете просто вирівняти відтінок обличчя і приховати дрібні недоліки, якісна база з успіхом замінить тональний засіб. Наприклад, праймер Lambre Illume чудово справляється з цим завданням. Ділимося порадами, які допоможуть використовувати базу з вау-ефектом.

  1. І як самостійний засіб, і під тональний крем базу наносять тільки на чисте обличчя.
  2. Якщо до цього використовували зволожуючий крем, дочекайтеся, поки він повністю вбереться. Інакше отримаєте жирний блиск.
  3. Кремову базу під макіяж зручно наносити подушечками пальців. Вона розігрівається, розподіляється більш тонким шаром і майстерно приховує лущення.
  4. Не захоплюйтеся, зазвичай порції розміру горошини достатньо, щоб покрити все обличчя. Занадто товстий шар буде скочуватися.
  5. Оцініть результат при денному світлі. Якщо основа нанесена рівномірно, на обличчі не буде плям.

І ще один лайфхак на замітку. Праймери без силіконів з сяючими частинками можна додавати в тональну основу. Макіяж вийде природним і освіжаючим.

кяк наносити основу под макиіяж

Вгору