Кількість
|
Вартість
|
||
|
Гель для обличчя - ідеальне очищення
Іноді жінки не шкодують грошей на супердорогий крем, але забувають про основу догляду за шкірою – очищення.
Без цього етапу найефективніші креми, сироватки і маски виявляються марними, а шкіра старіє швидше. Правильно підібраний гель для вмивання вирішує цю проблему.
Навіщо шкірі гель для вмивання
Шкіра покрита невидимою плівкою. Це захисний бар'єр, водно-ліпідна мантія. Вона потрібна, щоб утримувати вологу і не пропускати бактерії.
Захисний шар складається з речовин, які виробляють сальні і потові залози. Через пил, міський смог, домішки важких металів в повітрі він швидко забруднюється. Щоб не залишати цю гримучу суміш на шкірі, важливо щодня використовувати засіб для очищення. Наприклад, гель для обличчя.
Ніжний гель забезпечить не тільки зняття макіяжу. Він очищає пори і не дає їм забиватися. Готує шкіру, щоб вона охоче вбирала активні компоненти з засобів по догляду.
Чим гель для обличчя кращий за мило:
- мило в дуеті з жорсткою водопровідною водою – прямий шлях до пересушеної шкіри та її лущення. Гель пом'якшує воду, змиває залишки косметики та інші забруднення;
- на відміну від агресивного мила формула гелю делікатна. Якщо правильно підібрати засіб, шкіра буде виглядати свіжою і здоровою;
- гель для вмивання містить натуральні компоненти, тому не тільки очищає, але і вирішує інші проблеми догляду. Допомагає позбутися від прищів, зволожує, уповільнює старіння, забезпечує додаткове живлення. Є гелі з функцією скрабу, які дбайливо відлущують мертві клітини.
Якщо вас турбує стягнутість, лущення, в'ялість шкіри, не поспішайте гнатися за модними кремами. Зверніть увагу на догляд.
Можливо, ви забуваєте про правильне очищення або використовуєте агресивні засоби. Вибирайте крем гель, який дбайливо видаляє макіяж і забруднення, не порушуючи ліпідний бар'єр.
Ідеальний крем гель – як вибрати
Вибираючи гель для обличчя, зверніть увагу на два критерії: тип шкіри, для якої призначений засіб, і склад формули.
У колекції Ламбре є гелі для жирної та комбінованої, а також сухої і чутливої шкіри. 95% компонентів – натурального походження. Ми не використовуємо парабени, силікони, SLES і SLS. І не тестуємо косметику на тваринах.
Компоненти складу, яких варто уникати:
- агресивні ПАР: SLS і SLES (лаурил і лаурет сульфат натрію). Виробники використовують ці інгредієнти через дешевизну. Але вони не підходять для щоденного догляду, сильно сушать шкіру. Якщо бачите ці речовини в списку інгредієнтів, відмовтеся від покупки, якою би розкрученою не була марка;
- мінеральне масло (Mineral Oil). Продукт нафтопереробки, який відмінно пом'якшує і не викликає дискомфорту. Але якщо наносити на обличчя щодня, закупорює сальні і потові залози, з'являються вугрі.
Компоненти, які вітаються в складі якісного гелю:
- м'які ПАР. Дорогі складові, але вони очищають дбайливо і не шкодять структурі ліпідного бар'єру. Шукайте в складі бетаїн, коко-бетаїн, коко-глюкозид, каприліл (каприл глюкозид), кокамідопропіл бетаїн;
- натуральні масла. Особливо ефективні для пом'якшення сухої шкіри;
- кислоти: саліцилова, гліколева, молочна, лимонна, олеанова. Добре відлущують загрубілі клітини, очищають пори, регулюють вироблення себуму, збагачують гель від прищів, щоб не утворювалися вугри і чорні цятки.
Гель для жирної і проблемної шкіри
Хочемо вберегти жінок від поширеної помилки: навіть якщо у вас жирна, схильна до висипань шкіра, не купуйте гель для обличчя зі спиртом. Він пересушує епідерміс. Сальні залози впадають в паніку і починають виробляти ще більше себуму. Замість позбавлення від жирного блиску отримуємо зворотній ефект.
У гелі для жирної та комбінованої шкіри ми не використовуємо спиртові елементи. Тільки натуральні і безпечні інгредієнти з антибактеріальними властивостями, наприклад:
- ніацинамід (вітамін В3). Вбиває мікроби, допомагає скоротити вироблення себуму, стягує пори, прискорює загоєння вугрових ранок;
- екстракт гамамелісу. Очищає забиті пори, зменшує запалення, регулює виділення шкірного сала;
- лимонна, олеанова кислоти. Борються з жирним блиском, відлущують відмерлі клітини, зменшують кількість запалень при акне.
Навіть найякісніший гель від прищів не замінить інші засоби по догляду. Після використання гелю нанесіть денний або нічний крем для жирної шкіри – очищене обличчя сприйме догляд краще.
Гель для сухої і чутливої шкіри
Очищуючі формули для сухої та чутливої шкіри збагачують пом'якшуючими компонентами. У гелі Lambre це:
- бетаїн. Натуральний компонент, який насичує клітини вологою ефективніше води, покращує еластичність шкіри;
- алантоїн. Потужний зволожувач, заспокоює шкіру, допомагає їй відновитися, зменшує почервоніння, відчуття стягнутості і свербіння;
- бета-глюкан. Забезпечує зволоження і зменшує вираженість зморшок. Підходить не тільки сухій, але і в'янучій шкірі;
- масло бабассу. Багате лауриновою кислотою. Зменшує шкоду від фотостаріння, зміцнює захисні функції шкіри.
Для догляду за зневодненою шкірою також підійдуть вітаміни Е і D, гліцерин, екстракт алое, всілякі кісточкові масла. Якщо шкіра чутлива, уникайте засобів з подразливими ароматами і абразивними частинками.
Вибирайте гелі з м'якими формулами, вони допоможуть утримати вологу, впоратися з сухістю і уникнути неприємної стягнутості.
Гель для нормальної шкіри
Власницям нормальної шкіри пощастило: їм простіше вирішити завдання вмивання. Але це не означає, що можна обійтися милом.
Клітини зовнішнього шару шкіри (епідермісу) склеєні ліпідами, як цементом. Якщо використовувати грубі миючі засоби, вони розчинять не тільки косметику і бруд, а й захисний бар'єр. У такому випадку навіть нормальна шкіра ризикує стати пересушеною через інтенсивну втрату вологи.
Щоб підтримувати нормальну шкіру в здоровому стані, вибирайте гель для обличчя без SLS, SLES і мінерального масла. У складі вітається бетаїн, гліцерин, рослинні екстракти, антиоксиданти. Якщо використовуєте гель-скраб з відлущуючими частинками, пам'ятайте про обмеження: не частіше разу на тиждень.
Для чоловіків очищення обличчя не менш важливе. У колекції Lambre є чоловічий гель з гамамелісом, ніацинамідом і сандаловим деревом.
Гель від прищів, для вмивання і красивої шкіри: як використовувати
Нічого складного в застосуванні гелю немає:
- нанести засіб на зволожену шкіру чистими руками;
- розподілити легкими масажними рухами, щоб не розтягувати шкіру. Сучасні формули розчиняють бруд без натиску і тертя;
- змити водою кімнатної температури. Промокнути обличчя рушником або серветкою.
Для багатьох жінок умивання і зняття макіяжу – одне і теж. І якщо сьогодні вдалося обійтися без помади і тонального крему, то і гель для вмивання не потрібен. Це величезна помилка. Вмиватися в будь-якому випадку бажано двічі на день. Вранці ми очищаємо шкіру від скупчення поту і жиру, де можуть розмножуватися бактерії, ввечері ще й від косметики.
Не забувайте про те, що останній етап очищення – тонізація. Залишки гелю видаліть тоніком.
Чи потрібно міняти гель для вмивання? Якщо засіб з якісним складом і влаштовує, можна користуватися ним цілий рік. Якщо, наприклад, взимку шкіра нормальна, а влітку з'являється жирний блиск із запаленнями, формулу догляду бажано змінити на більш підходящу.