Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00 – 18:00
Сб - Вс: вихідний день.

Замовлення онлайн 24/7

0
Кошик

Живильна маска для обличчя

ВІДГУКИ ПРО Крем для обличчя

Поживна маска для обличчя

Маски для обличчя займають важливе місце у б'юті-догляді жінок будь-якого віку. Поживні маски для обличчя – у топі улюблених засобів.

У чому переваги, відмінності від інших видів масок? Кому підходять? Як обрати для себе?

Що таке маска для обличчя?

Відповідь на це питання криється в самій назві. Поживні маски мають багатий, концентрований склад, забезпечують шкірі повноцінне харчування корисними речовинами, відновлюють, повертають молодий здоровий доглянутий вигляд, запобігають старінню, видаляють сухість, лущення, стягнутість.

У своїй основі маска для живлення обличчя містить рослинні олії: оливкову, ши, макадамії та інші. Саме вони є базою, до якої виробники можуть додавати різноманітні екстракти, вітаміни, каолін, мед, мікроелементи для стимулювання обміну речовин, насичення на клітинному рівні тощо.

Головна умова вдалої маски – відсутність компонентів-антагоністів та відсутність шкідливих речовин (гриби, хвороботворні бактерії тощо), безпека. У цьому відношенні фабричні поживні маски для обличчя від перевірених б'юті-брендів більш надійні. Такий продукт виробляється в стерильних умовах, має збалансований склад, який працює в синергії та проходить багатоетапне тестування якості, перш ніж потрапити у продаж.

Найкращий варіант – поживна маска для одноразового використання. Наприклад, на тканинній основі. Герметична, вакуумна упаковка запобігає попаданню бактерій. А самим продуктом зручно і легко користуватися, наприклад, масками французького бренду Ламбре. Різноманітність дозволяє обрати під свої потреби: з екстрактом граната, чорної ікри, 24-каратним золотом, натуральними перлами та ін.

Якщо ж вирішили купити поживну маску для обличчя у багаторазовій упаковці, краще, щоб це був флакон із дозатором чи тюбик. Баночки слід щільно закривати, зберігати в сухому прохолодному місці, подалі від прямих сонячних променів та опалювальних приладів. Якщо ж засіб з якихось причин змінило колір, запах, користуватися ним не можна. І тим більше не варто наносити маску після закінчення терміну придатності.

Набирати будь-які поживні засоби для обличчя бажано за допомогою аплікатора або пензлика.

У чому відмінність живильної маски від зволожуючої

Насправді, відмінності невеликі: водна або жирна масляна основа. І якщо сумніваєтеся, купити поживну маску для обличчя або зволожуючу, відповідь: купіть обидві та чергуйте. Так ваша шкіра матиме максимум користі.

Живлення та зволоження пов'язані між собою. З одного боку, людина може довше обійтися без їжі, ніж води. Волога необхідна також засвоєння поживних речовин. Але без поживних речовин повноцінне функціонування нашого організму, як і шкіри зокрема, неможливе.

Разом із поживними засобами шкіра отримує необхідні мінерали, вітаміни, антиоксиданти та інші біологічно активні речовини. Оскільки корисні речовини разом із їжею шкіра отримує за залишковим принципом, недооцінити користь поживних косметичних продуктів неможливо.

Що забезпечує харчування шкіри?

  • Ліпідний захисний бар'єр від негативного впливу навколишнього середовища.
  • Відновлення – загоєння пошкоджень, запалень тощо
  • Позбавлення токсинів.
  • Здоровий сяючий вигляд, тургор, ліфтінг.

Які проблеми вирішує живильна маска

Наша шкіра – своєрідна захисна оболонка, яка першою реагує на несприятливі зовнішні фактори: перепади температури, вологість, надмірну сухість повітря, вітер, сонячне випромінювання тощо.

Мабуть, найболючіша«raquo; проблема – сухість, лущення, стягнутість, які заважають рівномірно нанести декоративну косметику, псують настрій та сприяють старінню шкіри.

Бьюті-бренди пропонують величезний вибір косметичних поживних масок для вирішення цих проблем. Як розібратися та обрати ефективний засіб, який дійсно забезпечить харчування шкіри?

Звертайте увагу на склад та термін придатності. Якісна маска складається з натуральних компонентів, тому має невеликий термін придатності у відкритому вигляді.

Дійова поживна косметика для обличчя може містити у своєму складі:

Вітамін Е – потужна антиоксидантна дія від впливу вільних радикалів, протистоїть фотостарінню шкіри та появі пігментації.

  • Екстракт чорної ікри: покращує регенерацію, багатий протеїнами, фосфоліпідами, олігоелементами, жирними кислотами Омега-3, надає шкірі гладкості, підвищує щільність та еластичність, відновлює водно-ліпідний шар епідермісу та посилює захисні функції шкіри.
  • Вітамін А уповільнює старіння, стимулює оновлення фібробластів – клітин, які відповідають за пружність, здоров'я шкіри. Незамінний для шкіри після 45 років.
  • Екстракт листя винограду – активний антивіковий інгредієнт.
  • Колаген – омолоджуюча, зволожуюча дія, повертає пружність, розгладжує зморшки, швидкий ліфтинг-ефект, прискорює регенерацію.
  • Коензим Q10 бореться зі зморшками, покращує тургор шкіри.

Маски для обличчя бувають різних типів. Нижче наведено види масок і як їх рекомендується використовувати.

  • Заспокійливі маски, що охолоджують, на основі пантенолу, алое, ромашки, м'яти підійдуть для теплої пори року.
  • Маски на основі олії ши, вітаміну Е відмінно насичать шкіру взимку та восени.
  • Якщо вибираєте маску для зрілої шкіри, зверніть увагу на маски з колагеном, а також гідрогелеві маски, які швидко знімуть набряклість, насичать та підтягнуть обличчя.
  • Гідрогелеві маски на тканинній основі працюють як швидкодіючі засоби. Може використовуватися як нічна маска для обличчя або кожен день. Змивати склад не потрібно, достатньо промокнути надлишки серветкою або вбити подушечками пальців у шкіру.
  • Кремоподібні маски також не вимагають змивання і швидко вбираються, при цьому забезпечують харчування для покращення шкіри обличчя.

Поживна маска для обличчя для різних типів шкіри

Думка про те, що харчування для шкіри обличчя потрібне лише сухому типу помилково. Насправді, харчування потребують всі типи шкіри, навіть жирна. Але свої важливі нюанси все ж таки є.

Наприклад, у тонкої шкіри ліпідний шар менший. І щоб уникнути почуття стягнутості після вмивання або від перепадів температур повітря, такій шкірі показані засоби, насичені жирами, що створюють щільну захисну плівку.

І особливо корисними будуть поживні маски для молодої шкіри. Важлива вимога – відсутність мінеральних масел та інших комедогенних речовин, які можуть викликати закупорку пір, запалення, акне, чорні крапки.

Поживна маска для обличчя для сухої шкіри

Поживна маска для сухої шкіри повинна діяти м'яко, не травмуючи шкіру. Сухій та чутливій шкірі потрібні поживні маски, які зміцнюватимуть епідерміс, тобто з ненасиченими жирами, керамідами, амінокислотами.

Підійдуть косметичні продукти на основі меду, вівса або з екстрактом чорної ікри: надають шкірі гладкості, ущільнюють, роблять більш еластичною, скорочують глибокі зморшки, посилюють захисні функції. Для сухої в'янучої шкіри обличчя підійде живильна маска з гіалуроновою кислотою: омолоджуюча, розгладжуюча дія, швидкий ліфтинг і лімфодренаж.

Поживна маска для обличчя для комбінованої шкіри

Поживна маска для обличчя для комбінованої шкіри, з одного боку, повинна насичувати шкіру корисними речовинами, а з іншого – – бути легкою, прибирати надлишки жирного блиску, матувати. В цьому випадку чудово підійде маска з натуральними перлами. Така маска заспокоює, живить, зволожує, регенерує, відновлює, захищає шкіру від дії вільних радикалів, знімає набряки та підтягує шкіру.

Поживна маска для обличчя для жирної шкіри

Поживна маска дляжирної шкіри легша, із вмістом жирів та води у співвідношенні 50/50, з вітамінами А, F та групи В для протизапального ефекту.

Добре підійде живильна маска для обличчя для жирної шкіри на основі глини або деревного вугілля. Наприклад, гідрогелева маска ACTY MASK Lambre зі слизом равлики розгладжує зморшки, заспокоює, прибирає набряки та надає детокс-ефект.

У будь-якому процесі важлива регулярність та сталість. Пестіть свою шкіру масками раз на тиждень - і вона обов'язково порадує вас свіжим, підтягнутим виглядом і внутрішнім сяйвом.

Вгору