Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00 – 18:00
Сб - Вс: вихідний день.

Замовлення онлайн 24/7

0
Кошик

Точилка для олівців

Немає товарів

ВІДГУКИ ПРО Точилка для олівців

Точилка для косметичних олівців

Вважаєте, що точилка – якраз та річ, на яку можна не витрачатися? Марно. Професійні візажисти підрахували, що добротна точилка дозволяє зберегти до 30% олівця, яких ви втрачаєте, намагаючись загострити його чим попало. Тепер уявіть, скільки олівців для очей і губ ви збережете за рік завдяки якісному для заточування інструменту. Суцільна економія грошей і улюбленої косметики! 

Під правильним кутом

Затупившийся олівець не дасть провести чітку, рівну лінію контуру губ або краю століття. Тому час від часу доведеться оновлювати форму грифеля. Але звичайна канцелярська точилка для цього не призначена. Не дивно, що вона постійно ламає олівці, «змушуючи» їх витрачати в кілька разів швидше, ніж треба. Заощадивши на точилке один раз, ви будете постійно витрачати зайві гроші на косметику. 

У точилке для косметичних олівців компанії Lambre лезо знаходиться під чітко вивіреним, більш тупим кутом. Вона зрізає мінімум деревини, зберігає м'який грифель від пошкоджень і залишає не надмірно довгий кінчик, щоб він не ламався під час нанесення макіяжу. Є просте правило: чим більше діаметр олівця, тим коротше повинна бути довжина оголеного грифеля. 

Цей інструмент підійде до будь-якого олівця з колекції Lambre і інших брендів. Гостре лезо не тупиться про специфічну структуру, тому однією точила вистачить на довгі місяці і навіть роки. Ваші олівці будуть завжди бездоганно заточеними, а макіяж – стильним і акуратним.

Вгору