Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00 – 18:00
Сб - Вс: вихідний день.

Замовлення онлайн 24/7

0
Кошик

Хайлайтер і бронзер

Немає товарів

ВІДГУКИ ПРО Хайлайтер і бронзер

Як використовувати хайлайтер і бронзер для стильного макіяжу

Основне правило контурінга вчить нас затемнювати все, що хочеться приховати, і висвітлювати все, що бажано підкреслити. І тут не обійтися без хайлайтера та бронзера. Перший миттєво освіжить обличчя благородним сяйвом, другий створить ефект легкої засмаги.

Ці засоби вже перейшли в категорію must-have для макіяжу, але користуватися ними, на жаль, вміють не всі. Розповідаємо, що таке бронзер і хайлайтер, як вибрати відповідний відтінок і грамотно використовувати ці б'юті-продукти для контурінга.

Що таке хайлайтер і бронзер

Може здатися, що контурінг увійшов в моду відносно недавно, але це не так. Ще в 20-х роках минулого століття знамениті красуні-кіноактриси підкреслювали красу, висвітлюючи і затемнюючи потрібні ділянки обличчя.

Правда, тоді доводилося робити це гримом. І тільки в 1945 році з'явилась перша професійна схема контурінга за допомогою косметики, яка актуальна і сьогодні. Відтоді б'юті-індустрія не розлучається з хайлайтерами і бронзерами.

Хайлайтер – це засіб, який «притягує» і відображає відблиски світла, за рахунок чого шкіра починає сяяти. Прийом дозволяє вигідно підкреслити одні ділянки обличчя або тіла і залишити в тіні інші.

На що здатний правильно підібраний хайлайтер:

  • надає обличчю відпочилого вигляду;
  • приховує зморшки і покращує текстуру шкіри;
  • допомагає в магії контурінга: можна візуально зменшити ніс, зробити очі більш виразними, підкреслити вигин брів, додати губам об'єму.

Не варто плутати хайлайтер з консилером, який призначений для точкового маскування висипань, почервонінь, синців під очима, веснянок, пігментних плям та інших недоліків. Основне завдання хайлайтера – підкреслювати потрібне, тому для маскування дефектів він не годиться і наноситься після консилера.

Бронзер – це «темний побратим» хайлайтера. Він теж скульптуруючий, але не висвітлює а затемнює зони обличчя. Створює ефект натуральної засмаги, допомагає вирівняти контраст між обличчам і шиєю, правильно розставити акценти в макіяжі.

Багатьом косметика для контурінга здається незрозумілою. Не відмовляйтеся від неї тільки тому, що не знаєте, як користуватися хайлайтером або наносити бронзер. Це не складно. Але почнемо з правил вибору.

Як вибрати хайлайтер і бронзер

Рекомендуємо вибирати засоби для контурінга за трьома критеріями.

  1. Текстура. Комусь зручно користуватися рідкими продуктами, хтось вважає за краще для макіяжу тільки пудрові.
  2. Відтінок. Косметика, яка підійде дуже смаглявій шкірі, на фарфоровій буде виглядати безглуздо.
  3. Фініш. Враховуйте відтінок і розмір сяючих компонентів. В іншому випадку є ризик купити засіб, який стане в нагоді тільки для макіяжу в новорічну ніч.

Сухий, рідкий або кремовий хайлайтер: який краще?

Хайлайтери бувають сухими, рідкими і кремовими. Ціни на ці засоби приблизно однакові, але особливості застосування відрізняються.

  • Сухий хайлайтер виглядає, як пудра. Навіть якщо у вас жирна і схильна до висипань шкіра, він не буде забивати пори. Можна наносити на тональну основу і використовувати в денному або святковому макіяжі. Якщо ви звикли носити найпотрібніше з косметики в сумочці, вибирайте цей варіант. Або протестуйте хайлайтери в формі стіка (олівця).
  • Рідкий хайлайтер знадобиться, коли потрібно створити трендовий ефект злегка вологого обличчя. Якщо додати кілька крапель в тональний засіб, макіяж вийде максимально природним. Перевага в тому, що це мультифункціональний продукт. Засоби нового покоління, наприклад, Lambre Illume Primer, об'єднують функції хайлайтера і праймера, стануть в нагоді в якості шовковистих рум'ян і тіней.
  • Кремовий хайлайтер легко наноситься на великі ділянки обличчя: вилиці, лінію підборіддя, спинку носа. Легко вбирається і гарантує стійкий макіяж.

З бронзером працюють такі ж правила. Для базового макіяжу найкраще підійде компактна бронзуюча пудра. Рідкі засоби можна наносити подушечками пальців або спонжем. Сухі – пензликом, підійде кругла пухнаста або звичайна для рум'ян.

Бронзер

Як вибрати відтінок хайлайтера і бронзера

При виборі хайлайтера орієнтуйтесь на відтінок шкіри.

  • Будь-який шкірі підійдуть благородні перлинні тони з переливом перламутрових частинок. Саме такий універсальний варіант ви знайдете в колекції Lambre.
  • Золотистий хайлайтер для обличчя (кольору міді або бронзи) виглядає красиво тільки на засмаглому і просто смаглявому обличчі.
  • Якщо шкіра з вираженим червонуватим підтоном, можна вибирати хайлайтер з розовинкою.

З бронзером особливо важливо не перестаратися, інакше замість стильного і природного відтінку засмаги отримаємо контрастні штрихи.

Підказки, як не помилитися:

  • вибирайте засіб на 1-2 тони темніше, ніж тональна основа, якою ви користуєтесь;
  • обережно з теракотовими, мідними і бурштиновими відтінками, вони підходять тільки дуже смаглявій шкірі;
  • з бежево-рожевими і ніжними персиковими відтінками не прогадаєте, навіть якщо шкіра світла.

Власницям білосніжно-порцелянової шкіри бронзатор краще не використовувати взагалі, досить рум'ян і делікатного хайлайтера.

Вибираємо правильний фініш

Хайлайтер повинен блищати в міру, а бронзер може бути не тільки сяючим, а й матовим. Вибір залежить від того, який макіяж ви хочете отримати – повсякденно-стриманий або святково-яскравий.

Залежно від блискіток в складі хайлайтери бувають:

  • Сатинові. Найприродніший варіант з найдрібнішими мерехтливими частинками. Ледь помітно «підсвічує» шкіру і доречний в будь-який час доби, навіть в офісі.
  • Шиммерні. Через досить великі блискітки виглядає помітно. Купити хайлайтер такого типу можна хіба що для вечірнього макіяжу.
  • З HD-ефектом. Як правило, це рідкі хайлайтери з компонентами, які відбивають світло. Можна наносити під тональний крем, створюючи ефект фотошопа.

Щоб купити хайлайтер, який порадує, звертайте увагу не тільки на ціни і текстуру, а й на фініш. Нанесіть трохи засобу на шкіру і розтушуйте. Сатиновий фініш буде ледь помітний, а якщо є шіммер, залишаться блискітки. Подивіться, чи не занадто вони великі. У хайлайтерах Ламбре немає великих блискучих частинок, тому вони виглядають натурально і підходять для щоденного макіяжу.

Що стосується бронзера, в колекції Lambre є два варіанти:

  • З ефектом сяйва – підійде власницям нормальної і сухої шкіри. Робить літній макіяж легким і романтичним.
  • Матовий – допоможе створити ідеальний макіяж для жирної та комбінованої шкіри. Особливо рекомендуємо блондинкам.

Як наносити хайлайтер

Отже, найцікавіше! Розповідаємо, куди і як наносити хайлайтер, щоб домогтися голлівудського ефекту:

  • делікатний відблиск на вилицях робить обличчя рельєфним і відпочилим, немов ви тільки що повернулися з відпустки. Наносьте на найбільш виступаючу точку скул. Підійде як рідкий, так і кремовий хайлайтер;
  • зробити ніс маленьким і витонченим? Легко! Проведіть лінію хайлайтера від перенісся і трохи не доходячи до кінчика. Тільки не залишайте чітку межу, розтушуйте, але не «в нуль»;
  • хайлайтер під бровою візуально підніме її і розкриє погляд. Якщо це денний макіяж, підійде сатиновий фініш, для вечірнього можна вибирати з ефектним шиммером;
  • щоб зробити очі більш виразними, наносьте крапочку хайлайтера на внутрішні куточки і середину повіка. Акуратно розтушуйте;
  • галочка коло ямки над верхньою губою і сяюча точка під нижньою додасть спокусливого об'єму;
  • можна злегка висвітлити хайлайтером лоб, це додасть свіжості. Але якщо шкіра жирна і блищить, від цієї хитрості краще відмовитися;
  • якщо використовуєте тональний або ВВ крем, хайлайтер рідкої текстури з мерехтінням може послужити праймером. Але переконайтесь, що він без великих блискіток, і не наносьте на Т-зону.

Це не всі секрети: за допомогою мерехтливого б'юті-продукту можна перетворити не тільки обличчя, зіркові візажисти використовують хайлайтер для тіла.

Є всього 5 зон, де це засіб спрацює як бонус до стрункості та сексуальності.

  1. Плечі. Висвітлюються «кульки».
  2. Шия. Наносимо тільки на виступаючі м'язи шиї і ключиці (напружте їх і побачите лінії).
  3. Декольте. Трохи хайлайтера на виїмку грудей і вона візуально підніметься.
  4. Лопатки. У цьому є сенс, якщо плануєте вдягти відкриту сукню або майку.
  5. Ноги. По рівній центральній лінії, немов «витягаючи» довжину.

Стоп! Не робіть так: помилки при використанні хайлайтера

Ми вже розібралися, що таке хайлайтер і як наносити його правильно. Тепер зазначимо, як робити не треба.

  1. Не висвітлюються ділянки, де повинна бути натуральна тінь: скроні, щічні западини, крила і кінчик носа.
  2. Якщо нанести сухий або кремовий хайлайтер по лінії щелепи, навіть у струнких проявиться видимість подвійного підборіддя і обличчя візуально обтяжиться.
  3. Знайте міру. Як і тональний крем, хайлайтер бажано використовувати невеликими порціями, щоб не «домалювати» шкірі жирного блиску.

Вчимося використовувати бронзер: як наносити на обличчя і тіло

Як і хайлайтер, цей продукт можна використовувати не тільки для обличчя, бронзер для тіла стане безпечною альтернативою солярію. Наносити його найпростіше у вигляді пудри, використовуючи м'яку кисть, бажано з натурального ворсу.

Головне правило – рівномірні і плавні штрихи, а не яскраві плями.

Нюанси застосування бронзера.

  • Наносити на підготовлене обличчя, після консилера і тонального крему.
  • У макіяжі обличчя бронзер використовуємо для зон, які зазвичай загоряють швидше за все: кінчик носа, підборіддя, бічні ділянки обличчя.
  • Пам'ятаємо про помірність. Краще розподілити невелику порцію, якщо знадобиться, можна додати.
  • Смаглявим дівчатам підійде «правило трійки». Наберіть трохи бронзера на кисть, намалюйте цифру 3 з одного і другого боку обличчя (починаємо трохи вище скроні, рухаємося до вилиці і вниз до підборіддя). Потім розтушовуємо.
  • Щоб позбутися контрасту між засмаглим обличчям і білосніжною шкірою нижче, використовуйте бронзери для тіла. Нанесіть його на ключиці, бічні частини шиї і плечей, крім «кульок», які вже підкреслили хайлайтером.

До слова, не варто плутати пудровий бронзер, яким ми створюємо акценти і затемнюємо вибіркові ділянки, і бронзатор для тіла у вигляді лосьйону – його можна використовувати за принципом автозасмаги.

Хайлайтер

Вгору