Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00 – 18:00
Сб - Вс: вихідний день.

Замовлення онлайн 24/7

0
Кошик

Коректор для обличчя

Немає товарів

ВІДГУКИ ПРО Коректор для обличчя

Коректор для обличчя - геній маскування в макіяжі

Що можна замаскувати коректором, чим нюдовий відрізняється від зеленого (крім відтінку) та як наносити цей продукт правильно?

Ми приготували невелику б'юті-шпаргалку, яка допоможе освоїти правила корекції в макіяжі.

Що таке коректор, і чим він відрізняється від консилера

Коректор - продукт для маскування недоліків на окремих ділянках шкіри. Це можуть бути прищики та почервоніння, синці, особливо під очима, пігментні плями, судинні зірочки та інше.

Спочатку коректор з'явився в професійному арсеналі візажистів, але поступово перекочував у косметички звичайних дівчат. Сьогодні для мешканок України це не новинка.

Правда, мало хто використовує можливості коректора для обличчя на повну. А ще є плутанина, чим відрізняються консилер, коректор та просто тональний засіб, яким теж можна «замазати» прищик.

Коректор для обличчя

  • Консилером можна покривати великі ділянки обличчя. Наприклад, область під очима. У нього відносно легка текстура, а відтінки зазвичай нюдові, максимально наближені до натурального кольору шкіри.
  • Консилером можна покривати великі ділянки обличчя. Наприклад, область під очима. У нього відносно легка текстура, а відтінки зазвичай нюдові, максимально наближені до натурального кольору шкіри.

 

Консилер наносять поверх тонального крему, коректор - до. Він більш щільний, тому за якістю маскування цього засобу немає рівних.

Якщо нічого з продуктів-маскувальників під рукою немає, виручить тональна основа з жовтуватим відтінком. Її можна використовувати замість коректора під очі, щоб приховати синці.

Формати коректорів

Рідкий, в стіку або кремовий? Щоб купити коректор, яким зручно користуватися, обирайте відповідний формат.

  • Рідкий коректор. Зовні нагадує блиск для губ. Точно так само наноситься аплікатором, це зручно. Для колірної корекції випускають в різних відтінках. Якщо на упаковці вказано, що у продукту є світловідбивальні властивості, його можна наносити не тільки на дрібні недоліки особи, а й на шкіру навколо очей. Звертайте увагу на текстуру. У рідкого коректора Lambre вона не дуже щільна та не забивається в складочки. При нанесенні добре розтушовуйте, дайте висохнути та потім, якщо знадобиться, можна наносити ще один шар.
  • Стік. Схожий на рідкий, але без пензлика та з більш густою текстурою. Його наносять на шкіру, чекають 10-20 секунд і гарненько розтушовують. Результат можна закріпити пудрою.
  • Олівець. Щільний, сухий, більше підійде жирній шкірі. Нюдовим коректором у формі олівця можна підкреслити вигин брови - це візуально підніме її.
  • Кремовий. Продається в палетці або баночках, підходить для очей і навіть корекції овалу обличчя. Власницям жирної шкіри може здатися занадто густим і некомфортним.

Випускають також сухі коректори, але в бутиках Києва та інших міст це рідкість.

 

Фіолетовий, помаранчевий і зелений коректор: як обрати відтінок

Візажисти використовують для макіяжу правила корекції. Не будь-який недолік можна приховати засобом тілесного відтінку. Наприклад, почервоніння краще нейтралізує зелений, а жовтуваті пігментні плями - фіолетовий.

Який коректор для обличчя підійде саме вам? Наші підказки

  • Зелений. Наш улюбленець: знадобиться кожній дівчині. Він відмінно приховує почервоніння, а шкіра найчастіше страждає саме від них. Замаскує висипання, почервоніння на крилах носа, судинну сіточку, укуси та навіть сонячні опіки. Можна наносити точково або розтушовувати на великих ділянках. Наприклад, за секунду перетворити обгорілий ніс в цілком нормальний.
  • Рожевий. Коректор для шкіри навколо очей найчастіше рожевого відтінку. Він приховує зеленуваті кола, які зустрічаються у власниць світлої шкіри. Смаглявим дівчатам навколо очей краще наносити персиковий коректор.
  • Фіолетовий (лавандовий). Нейтралізує жовтизну. Наприклад, пігментні плями. Але обережно з засмаглою шкірою - холодні відтінки підкреслять недоліки.
  • Жовтий. Якщо потрібно приховати синець, радимо купити коректор жовтого відтінку. Можна замінити його жовтуватим тональним кремом.
  • Помаранчевий. Варіант для смаглявої шкіри, висвітлюються коричневі пігментні плями і та дефекти. Можна використовувати як коректор під очі.

ЗЗелений коректор Lambre підходить шкірі будь-якого типу й відтінку. Містить натуральні компоненти: екстракти кінського каштана, квітів арніки, гамамелісу, плюща, звіробою, винограду. Завдяки цьому зміцнює судини, зволожує шкіру та не забиває пори.

Коректор для шкіри

Як наносити коректор для шкіри навколо очей та обличчя

Схема нанесення кольорового й тілесного коректора не відрізняється. Але для очей та обличчя використовують різні прийоми.

  • Коректор для шкіри навколо очей завжди наносять перевернутим трикутником, до вилиці, а не тільки на синці. Можна малювати рисочки або ставити крапки, потім розтушуйте.
  • Для корекції пігментних плям, нерівномірної засмаги та інших недоліків, кольоровий коректор для обличчя можна змішувати з тональним кремом.
  • Щоб приховати прищик або локальний недолік, використовуйте зелений коректор: це кращий відтінок для нейтралізації червоності. Рідкий наносьте аплікатором, кремовим пензлем або пальцем. Обов'язково розтушуйте.

Після нанесення коректора не забувайте покрити цю область тональним кремом, щоб остаточно вирівняти відтінок обличчя.

Коректор для шкіри навколо очей

Вгору