Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00 – 18:00
Сб - Вс: вихідний день.

Замовлення онлайн 24/7

0
Кошик

Маски для волосся

Немає товарів

ВІДГУКИ ПРО Маски для волосся

Маска для волосся: обери свою

Сонце, міський смог, засоби для укладки, сушка феном і випрямлення прасочкою, постійне фарбування і купання в солоній або жорсткій воді – все це шкодить волоссю. Само по собі воно, на жаль, не відновлюється.

Зазвичай ми починаємо бити на сполох, коли бачимо посічені кінчики і тьмяні, пересушені пасма. Щоб не обрізати довжину, коли вже нічого не допомагає, радимо купити маску для волосся заздалегідь. Це must have догляду, такий же обов'язковий етап, як шампунь і кондиціонер.

Чим поживна і зволожуюча маска для волосся відрізняється від кондиціонера

Багато хто думає, що кондиціонер замінює маску для волосся. Насправді, ці засоби відрізняються:

  • кондиціонер нейтралізує агресивні миючі компоненти шампуню та пригладжує лусочки волосяної кутикули, щоб захистити їх від пошкоджень. Зменшує пористість, полегшує укладання і розчісування. Впливає тільки на зовнішню частину волосини;
  • маска для волосся містить більше корисних інгредієнтів: натуральне масло, рослинні екстракти, вітаміни та інше. У неї більше можливостей для зволоження і відновлення. Тому на волоссі її тримають довше, ніж кондиціонер. Компоненти маски працюють не тільки з кутикулою, а й кортексом – основною речовиною волоса.

Для якісного догляду за волоссям досить купити один відповідний кондиціонер. Але маски для волосся можна і потрібно чергувати, щоб вирішувати різні проблеми: забезпечити зволоження для сухих локонів, боротися з ламкістю, повернути блиск і навіть робити пілінг для шкіри голови.

Щоб підтримувати здоров'я волосся, використовуйте зміцнюючі склади. Як зрозуміти, що волоссю потрібна відновлююча маска? Не чекайте, поки з посіченими кінчиками та пересушеними пасмами впораються тільки ножиці. Якщо ви фарбуєте волосся, сушите феном, використовуєте бігуді, прасочки, плойки – без маски не обійтися.

Маски від випадіння волосся, для зволоження і блиску: функції

Якщо хочете вдало купити маску, звертайте увагу на її функції. Іноді одна формула спрямована на вирішення декількох проблем. Наприклад, маска для волосся без блиску буде зволожувати і живити, маска для пошкодженого волосся в першу чергу відновлювати структуру, для фарбованого волосся – піклуватися про насичений відтінок.

Маска для волосся зволожуюча

На що здатні хороші маски для волосся:

  • живлення. Завдяки високій концентрації корисних компонентів формула насичує локони від коренів до кінчиків. Жоден кондиціонер не забезпечить такий вау-ефект. Тим більше, кондиціонери взагалі не рекомендують наносити на корені;
  • зволоження і зміцнення. Дівчата з фарбованим волоссям, особливо блондинки, знають, що стоншені пасма можуть ламатися, іноді просто біля верхівки. Для сухого волосся зволожуюча маска стане порятунком;
  • захист від зовнішніх факторів. Волосся будь-якого типу потребує захисту. Маска може містити компоненти для захисту від високих температур, сонця і укладки;
  • полегшення укладки. Неслухняне та кучеряве волосся від природи пористе і страждає від сухості. Воно пушиться, стирчить в різні боки і практично не піддається укладці. Професійні маски для волосся утихомирюють кучеряві пасма, зберігаючи гарний об'єм;
  • боротьба з посіченими кінчиками. Маска для сухих кінчиків волосся теж ефективна. Вона допомагає «склеїти» пошкоджену кутикулу і захистити від ламкості пасма, які ще не постраждали;
  • підтримку блиску і відтінку. З цією функцією справляються маски для фарбованого волосся. Приблизно через тиждень після фарбування пігмент починає вимиватися і зберегти гарний колір без спеціального догляду неможливо;
  • активізація росту. На диво сподіватися не варто, за ніч волосся не відросте, але прискорити процес правильним доглядом реально. У цю ж категорію віднесемо маски-скраби. Вони відлущують мертві клітини на шкірі голови, покращують мікроциркуляцію і стимулюють ріст волосся.

Неможливо купити маску, яка вирішить всі проблеми. Не шукайте універсальний засіб, вибирайте декілька продуктів з відповідними функціями. Враховуйте тип і стан волосся.

Чим маска для волосся з кокосовим маслом відрізняється від арганової

Маски для волосся Ламбре максимально натуральні, містять органічне масло. У складі немає алергенів, парабенів, ПВХ (полівінілхлориду, небезпечного мікропластику), а також штучних барвників. Ми сміливо рекомендуємо їх власницям чутливої ​​шкіри, а також веганам – продукція не тестується на тваринах.

В колекції кілька масок з натуральними маслами:

  • кокосовим. Його головна функція – глибоке зволоження. Кокосове масло камедогенне (закупорює пори), тому наносити його на шкіру голови небажано, в чистому вигляді можна використовувати тільки як маску для кінчиків волосся. Але в нашому продукті цієї небезпеки немає, можна використовувати по всій довжині. Результат – м'яке, шовковисте волосся без сухості;
  • аргановим. Це масло застосовують в салонній процедурі «Марокканське запечатування», яке зараз популярна в Києві. Підходить для пошкодженого волосся, ламкого, тьмяного, змученого фарбуванням і укладками. Живить, регенерує, повертає блиск і життєву силу.

Маски можна чергувати. Якщо використовувати з шампунем і кондиціонером з цієї ж серії, ефект посилюється.

Домашня маска для волосся, для блиску – чи є сенс

Бум на бездумне споживання супермодних і розрекламованих продуктів в Києві і інших містах України вже проходить, дівчата все частіше звертають увагу на склад засобів для волосся. Щоб отримати «натуральну користь» і заощадити, роблять домашні маски. Такий догляд програє професійному як мінімум з трьох причин:

  1. професійні маски для зміцнення і росту волосся створюють в лабораторіях. Вони містять інгредієнти, які не конфліктують і взаємно підсилюють дію. У домашній суміші реакція компонентів (касторова або реп'яхова олія, вітамін Е, трав'яні відвари, лимонний сік) непередбачувана, а помилка з концентрацією може нашкодити. Наприклад, якщо додати занадто багато ефірного масла, при контакті зі шкірою є ризик отримати опік;
  2. якщо купити якісну маску, не доведеться переживати, що вона залишить на волоссі неприємний запах або буде погано змиватися. Від цибулевої, яєчної, медової, глиняної і кефірної масок можна чекати сюрпризи;
  3. домашню маску для пошкодженого волосся і блиску не візьмеш з собою у відпустку або відрядження. Такі суміші не зберігають взагалі або зберігають недовго і тільки в холодильнику.

На замітку: домашню маску наносять за 30 хвилин до миття голови, а професійну – на свіжовимите волосся.

Як правильно використовувати маски для росту волосся, зволоження і блиску

Як часто робити процедури з маскою:

  • частота застосування залежить від складу маски. Читайте опис продукту і дотримуйтесь рекомендацій виробника;
  • більшість масок використовують 1-2 рази на тиждень;
  • помилково думати, що для порятунку зачіски досить купити маску для волосся і наносити її кожен день. Ні! Це не підсилить ефект відновлення, а тільки обтяжить пасма.

Тепер розповімо, як користуватися маскою, щоб отримати з неї максимум користі:

  • наносьте на свіжовимите і злегка підсушене рушником волосся;
  • поширена помилка – щедро лити маску на коріння і верхню частину волосся, але забувати про кінчики. Виняток – маска-скраб для шкіри голови, її наносять на шкіру і масажують, щоб відлущити мертві клітини;
  • маску тримають на волоссі довше кондиціонера, в середньому 10-15 хвилин, якщо в інструкції не вказано інше;
  • змивайте маску теплою водою. Якщо сухе волосся після неї виглядає липким і несвіжим, ви нанесли дуже багато засобу або маска для волосся не підходить.

Маска для сухого волосся, від жирності і пошкоджень – міфи і правда

Щоб наш гайд по маскам був повним, розповімо про поширені міфи на цей рахунок. Заодно підтвердимо або спростуємо їх.

  • Маску наносять тільки на кінчики – неправда. Це залежить від засобу. Маски для пошкодженого волосся діють по всій довжині, є засоби для шкіри голови, наприклад, від лупи. Маски, які абсорбують шкірний жир, наносять коло самих коренів.
  • Для максимального результату маски для волосся краще залишати на ніч – неправда. Це поради з молодості наших прабабусь, коли в Україні не було можливості купити маску і її робили з підручних продуктів. Не мучте себе сном в шапочці і целофані, тримайте маску відповідно до інструкції.
  • Після нанесення маски волосся бажано розчесати – правда. Намагайтеся розподіляти засіб по всій довжині, можна пройтися по волоссю гребінцем з рідкими зубчиками.
  • Маски обтяжують волосся – часткова правда. Це трапляється, якщо волосся дуже тонке або дуже жирне, а маска не підходить або ви нанесли її занадто багато. Вибирайте відповідний продукт і такої проблеми не буде.
Маска для волосся
Вгору