0
Кошик

Рум'яна

  • В бажання
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань

Рум'яна для обличчя

Ох, вже ці жінки! Вічно незадоволені собою, а якщо і задоволені, то «ось тут би ще трошки покращити...» На щастя, грамотний макіяж творить чудеса. Кожен день можна створювати нові образи, підкреслювати достоїнства і вміло приховувати недоліки. Але іноді представниці прекрасної підлоги роблять фатальну помилку – забувають про рум'янах.

Маленька хитрість у вашій косметичці

Отже, ви завдали тональну основу і ретельно замаскували всі недоліки коректором. Далі приходить час для моделювання обличчя - і на арену виходять рум'яна. Професійні візажисти справедливо вважають, що без них обличчя виглядає «плоским». Нанесіть рум'яна, порівняйте результат «до» і «після» - і ви в цьому переконаєтеся. 

Бархатисті рум'яна Lambre представлені в різноманітних теплих і холодних відтінках, від майже прозорого коралового до насиченого рожевого персика і опала. Кожен відповідає головному правилу: максимальна натуральність. По тональності рум'яна повинні гармоніювати з відтінками помади. Звертайте на це увагу, якщо вирішили придбати рум'яна вперше і ще не знаєте, які підійдуть найкраще. 

Правила і лінії нанесення рум'ян залежать від форми обличчя. Можна виділити або пом'якшити вилиці, скорегувати непропорційність підборіддя та інше. Справа декількох секунд, зате ефект приголомшливий: свіжий відтінок і бездоганний овал.

Акуратний золотистий футляр з рум'янами Lambre доповнено дзеркалом і зручною пензликом. Його приємно тримати в руках, комфортно використовувати і особливо приємно, коли оточуючі помічають ваше перетворення. Не дивно, адже тепер у вашому арсеналі косметики маленька, але така корисна хитрість.

Вгору