Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00 – 18:00
Сб - Вс: вихідний день.

Замовлення онлайн 24/7

0
Кошик

Рум'яна

Немає товарів

ВІДГУКИ ПРО Рум'яна

Як обирати та наносити рум'яна для обличчя

Коли ми наносимо праймер, коректор і тональний крем, отримуємо красивий рівномірний відтінок. На цьому макіяж не закінчується, обличчя не можна залишати без акцентів. Із завданням відмінно впораються рум'яна. Виділяють вилиці, надають відпочивший вигляд і злегка коректують овал.

У колекції Lambre представлені компактні рум'яна, які відповідають всім критеріям професійної косметики. У них безпечний склад і насичена пігментація.

Палітра відтінків дозволяє обрати потрібний, а золотистий футляр із пензликом і дзеркальцем перетворює нанесення на суцільне задоволення.

Відтінок рум'ян краще обирати за типом шкіри. При нанесенні важливо враховувати форму обличчя та ефект, який хочете отримати. Детальніше про тонкощі дружби з рум'янами розповімо нижче.

Чим компактні рум'яна відрізняються від кремових і тінтів

Пройшли часи, коли модницям доводилося втирати в щоки шовковицю, буряк, сік полуниці й червону глину. Перші професійні рум'яна з'явилися в XIX столітті, тоді навчилися використовувати натуральні барвники карміну. Рум'янами в порошку, а інших ще не було, користувалися в основному актриси. Потім б'юті-продукт перекочував у звичайне життя.

Поступово на зміну розсипчастим прийшли компактні рум'яна - універсальний варіант для макіяжу будь-якого типу, від повсякденного до вечірнього. Підходять сухій, жирній і нормальній шкірі.

Бувають рум'яна інших текстур і форматів.

  • Розсипчасті. Зустрічаються рідше, дають матовий або сатиновий фініш.
  • Запечені. Це рідкі рум'яна, які тверднуть при запіканні. На поверхні з'являються прожилки. У них слабка пігментація. Підійдуть дівчатам, які віддають перевагу напівпрозорим текстурам і «макіяжу без макіяжу». Хоча такого ж ефекту можна досягнути легким нанесенням компактних рум'ян.
  • Кулькові. Баночка з пресованими сухими рум'янами різних відтінків, часто з сяючими пігментами. Наносяться тільки пензлем, надають шкірі витончене сяйво. Значний мінус - кулькові рум'яна незручно носити в сумочці, щоб оновити макіяж. Це варіант тільки для домашнього використання.
  • Кремові. Підійдуть для сухої та вікової шкіри, на якій важливо не підкреслити зморшки. Наносити можна пальцями, але важливо ідеально розтушувати, щоб не отримати ефект «Марфуша». Вони дуже добре вбираються, тому розподіляти потрібно відразу ж. Бувають в стіках.
  • Тінти. Багатофункціональна декоративна косметика гелевої текстури на безмасляній основі. Тінт можна використовувати в макіяжі як рум'яна, блиск для ефекту «зацілованих» губ і підкладку для тіней. Важливо не перестаратися, інакше замість чарівних рум'ян на щоках залишаться смуги.

Без досвіду непросто приборкати розсипчасті рум'яна або впоратися з кремовими. Краще купити компактні, їх зручно наносити пензлем і з ними складно перестаратися. На відміну від рідких, вони не так сильно вбираються в шкіру, тому надлишки легко прибрати б'юті-блендером.

Рум'яна для обличчя

Як обрати рум'яна

Подивіться на образи модних показів - в Парижі, Мілані та Києві жоден макіяж не обходиться без рум'ян. Справа за малим - навчитися обирати їх правильно.

На що візажисти радять звертати увагу?

  1. Відтінок шкіри.
  2. Тональність макіяжу та колір помади.

Ми використовуємо рум'яна для контрасту, але він повинен бути делікатним і спокусливим. Якщо обрати дуже помітний відтінок і перестаратися при нанесенні, можна зіпсувати навіть бездоганний макіяж.

Як обрати рум'яна під колір обличчя

Найпростіший лайфхак - поспостерігайте, як після прогулянки або занять спортом на шкірі з'являється природний рум'янець. Приблизно таким же спокійним і непомітним повинен бути відтінок ваших рум'ян. Як правило, це буде колір приблизно на два тони темніше натурального.

Підказки:

  • світле обличчя. Якщо підтон холодний, обирайте рум'яна кольору троянди. Якщо теплий - персиково-рожеві, коралові або ніжно-абрикосові. З такими відтінками найпростіше отримати «безшовний» мейк;
  • смагляве обличчя. Власницям смаглявої шкіри холодного підтону краще купити рум'яна теракотового й шоколадного відтінку. Нейтрального або теплого - рожеві;
  • шкіра з недосконалостями. Звичайно ж, ви замаскуєте їх коректором і тональним кремом. Але рум'яна червонуватих тонів можуть видавати корекцію. Вибирайте спокійні нюдовие відтінки.

Універсальний варіант - персикові рум'яна з розовинкою. Підходять практично всім.

Компактні рум'яна

 

Як рум'яна поєднуються з кольором помади

Все залежить від ваших цілей: який макіяж хочете отримати?

  • Яскравий. Рум'яна й помада можуть бути майже одного відтінку. Особливо, якщо це рожевий колір. З червоним обережніше, важливо ідеально розтушувати засіб.
  • Повсякденний. Уникайте різких контрастів. Коричнева помада красиво поєднується з бронзовими рум'янами й засмаглою шкірою. Якщо губи рожевого або коралового відтінку, косметика на щоках повинна бути таких же тонів.

Наносимо рум'яна професійно

Весь світ підтримує тренд на натуральну красу, й Україна не виняток. Використовувати рум'яна потрібно так, щоб вони не впадали в очі. Але, як показує практика, з помадою для губ або тушшю для вій впоратися простіше: питань «куди наносити» не виникає.

Схема нанесення рум'ян залежить від форми вашого обличчя.

  • Овальний. Виділяйте верхні лінії скул. Зробіть акцент рум'янами спочатку на «яблучка», після цього розтушовуйте до скронь.
  • Кругле. Завдання - відвернути увагу від щічок і візуально подовжити обличчя. Підрум'янюємо «яблучка» (це місце виділяється при посмішці) і розподіляємо не до скронь, а під виличною кісткою.
  • Квадратне. Розподіляйте рум'яна на «яблучка» круговими рухами пензля. Це додасть щокам об'єм і згладить куточки обличчя.
  • Трикутне. Розтушовуйте рум'яна по верхній межі вилиці до скронь. Не забувайте освіжити вилиці хайлайтером.

Щоб надати обличчю свіжий рум'янець макіяжем, дійте покроково.

  1. Вирівнюємо відтінок обличчя тональним кремом.
  2. Втягуємо щоки й дивимося, де намітилася западинка. Над нею і проходимося рум'янами по схемі, яка підходить вашому обличчю.
  3. Гарненько розтушовуємо рум'яна пензлем.
  4. Наносимо хайлайтер по верхній межі вилиць. Стежимо, щоб між ним і рум'янами не було чіткої лінії.
  5. Якщо потрібно, додайте інтенсивність рум'янам. Якщо здається, що їх занадто багато, відкоригуйте насиченість спонжем.

Поспостерігайте за образами тижнів моди, деякі ідеї знаменитих візажистів можна запросто втілити у звичайному житті. Якщо вибір рум'ян поставить вас в глухий кут, напишіть нам - допоможемо знайти ідеальний відтінок.

Вгору