Графік роботи:

Пн - Пт: 9:00 – 18:00
Сб - Вс: вихідний день.

Замовлення онлайн 24/7

0
Кошик

Тональний крем для обличчя

ВІДГУКИ ПРО Тональний крем

Тональний крем: детальний б'юті-звіт

Якщо жінку попросять залишити в косметичці всього один засіб, найбільше шансів на перемогу у тонального крему. Він перетворює обличчя за кілька хвилин: маскує висипання і сліди втоми, робить тон рівномірним і свіжим,

створює ідеальне «полотно» для яскравої помади та модних стрілок. Сяюча здоров'ям шкіра - обов'язкова умова будь-якого макіяжу, від стриманого денного до розкішного вечірнього.

ВВ крем Ламбре, тональний крем – в чому різниця

В нашій колекції є класична тональна основа Lambre Classic і ВВ-крем (абревіатура від Blemish Balm). Ціна – не єдина відмінність цих продуктів. У чому ще різниця?

  1. Тональна основа щільніша за текстурою. ВВ-крем напівпрозорий. Він покращує колір шкіри, але не приховує серйозні недоліки.
  2. Оскільки тональний крем концентрується на покритті і кольорі, вибір відтінків більший. Можна регулювати його щільність на обличчі, наносити в один шар або кілька.
  3. ВВ-крем поєднує властивості тоналки і доглядових засобів. У складі корисні речовини: гіалуронова кислота, екстракти рослин, вітамінний комплекс. Шкіра отримує додатковий догляд, зволоження, живлення, розгладження зморшок.

Якщо ваша шкіра в хорошому стані, просто хочеться трохи поліпшити відтінок і зробити його рівномірним, підійде ВВ-крем.

Якщо хочеться приховати висипання або жирний блиск, отримати матовий фініш, більш щільне покриття або ліфтинг-ефект, краще купити тональний крем.

Ідеальний тональний крем для жирної шкіри

Для жирної та комбінованої шкіри вибирайте матуючий тональний крем без масел, з відносно легкою текстурою і відповідною позначкою:

  • matifying/matte – матує;
  • oil-free – без масел;
  • oil-control – контролює появу жирного блиску;
  • poreless – звужує пори.

У колекції Ламбре це Matting Make Up Gold. У складі мікрогранули Spherica, які допомагають стримувати вироблення шкірного сала. Переваги:

  • легко і рівномірно розподіляється;
  • адаптується до натурального відтінку шкіри, робить його ідеальним;
  • маскує почервоніння, прищики, сліди від вугрових висипань;
  • не блокує пори;
  • залишає стильний матовий фініш без жирності.

Тональний крем для сухої шкіри і ефекту anti-age

Для сухої шкіри ідеально підійде легкий ВВ-крем Lambre з натуральними компонентами. Цей тональний засіб можна використовувати і при куперозі. Його функції:

  • маскує незначні недосконалості;
  • вирівнює відтінок;
  • зволожує завдяки кокосовому маслу;
  • розгладжує дрібні зморшки дією гіалуронової кислоти;
  • завдяки вітамінам А, Е, С, В і РР уповільнює процеси старіння, відновлює, заспокоює.

Для ліфтинг-ефекту рекомендуємо тональний крем Make Up Gold 35+. Спеціальна формула містить силіконові частинки. Після нанесення:

  • підлаштовується під міміку обличчя;
  • не скочується в заломах (носогубні складки, гусячі лапки, лобові борозни);
  • не підкреслює зморшки і лущення навіть на віковий шкірі;
  • адаптується до натурального відтінку і гарантує стійкий макіяж;
  • візуально омолоджує завдяки ліфтинг-ефекту.

Кращий тональний крем – лайфхаки по вибору

Якщо ви ще не знайомі з косметикою Lambre і хочете вибрати ідеальний матуючий тональний крем або з ліфтинг-ефектом, можна почати з пробників, відправляємо їх в будь-яке місто України. Враховуйте особливості шкіри, від цього залежить якість макіяжу і наскільки комфортно вам буде з ним протягом дня.

Підказки по вибору тонального засобу:

  • зазвичай тональний крем тестують на шкірі зап'ястя, але це не найкраща тактика. Розподіліть невелику порцію на щоці, підборідді, крилі носа. Тільки на одній стороні обличчя, щоб наочно порівняти результат «до» і «після»;
  • щоб побачити, чи не буде колір занадто контрастним на шкірі, нанесіть його на нижній контур нижньої щелепи і оцініть різницю з шиєю. Вибирайте відтінок, який ближче до тону шкіри на шиї;
  • оцінюйте тон тільки при природному освітленні;
  • не поспішайте робити висновки, тональні засоби Ламбре адаптуються до відтінку шкіри, дайте їм трохи часу;
  • якщо влітку ви не відмовляєтесь від макіяжу, може знадобитися два засоби – для більш світлої шкіри в холодну пору і відтінок темніше для засмаглого обличчя. У спеку фаворитом мільйонів жінок стає BB-крем з легкою текстурою;
  • щоб не промахнутися з відтінком, враховуйте підтон шкіри, він може бути теплим або холодним. У першому випадку підійде тональний крем для обличчя з червоними, блакитними пігментами та рожевинкою. У другому пігмент повинен бути жовтуватим, карамельним, персиковим, золотистим;
  • помилилися і відтінок виявився темнуватим? Не поспішайте віддавати подружці, він підійде в якості бронзера. А надто світлий можна використовувати як консилер для маскування недоліків або як хайлайтер для висвітлення ділянок обличчя.

Тональна основа не дає шкірі дихати та інші міфи

Більшість міфів про тональні засоби прийшли до нас з минулого, коли про якісну косметику навіть в Києві залишалося тільки мріяти. Не можемо пройти повз поширені оманливі твердження, розповімо про ТОП-5 найбільш обговорюваних.

Міф №1. Тональний крем забиває пори і не дає шкірі дихати.

Це не правда. У сучасній формулі частки пігменту настільки крихітні, що в принципі не можуть забити пори. Силікони дозволяють крему лягати не щільним шаром, а покриттям на зразок дихаючої сіточки.

Міф №2. Тональний крем старить обличчя.

Така думка складається через неправильно підібрані тональні засоби, які забиваються в складочки і здається, що шкіра виглядає більш старою. Для сухої шкіри, на якій зморшки зазвичай помітніші, вибирайте відповідну тональну основу або BB-крем. В останньому більше доглядаючих компонентів, які зволожують, живлять, захищають від смогу (для Києва та інших великих міст це проблема) і навпаки – уповільнюють старіння клітин.

Міф №3. Заборонено наносити тоналку під очі.

Це правило діє тільки для засобів зі спиртом, він пересушує ніжну шкіру. Якщо склад якісний, а з нашими тональними кремами в цьому плані все бездоганно, можна використовувати і навколо очей.

Міф №4. Від тональної основи з'являються висипання.

Як і в попередньому випадку, вся справа в складі. Якщо є схильність до вугрового висипу, вибирайте хороший тональний крем без масел, з легкою текстурою і спеціальними компонентами. Не лінуйтеся змивати макіяж на ніч, міняти спонж і мити кисті.

Міф №5. Тональні креми створюють на обличчі маску.

А ось тут головне – тестувати і все-таки підібрати текстуру і відтінок, щоб шкіра виглядала ідеально. Порадами щодо вибору ми поділилися вище. Знайдіть свій тональний ідеал і жодної маски на обличчі не буде, тільки стильний фініш і рівномірний тон.

Як правильно наносити і зберігати тональну основу

Легкий тональний крем для обличчя перекриває близько 30% недосконалостей шкіри, більш щільний – до 90%. Якщо є дуже помітні недоліки, спочатку замаскуйте їх коректором. Якщо немає – тонального покриття достатньо.

Як визначити, що тональний крем нанесений правильно:

  • відтінок однотонний і немає різкого контрасту з шиєю;
  • засіб не підкреслює зморшки і лущення;
  • обличчя виглядає природно, без ефекту маски і жирного блиску.

Як цього досягти – покроковий план:

  • очистіть шкіру тоніком, але в складі не повинно бути спирту, він провокує подразнення;
  • нанесіть сироватку та/або денний зволожуючий крем, це правило діє і для жирної шкіри. Дайте засобам вбратися;
  • щоб продовжити стійкість тональної основи, використовуйте базу під макіяж. Одні праймери наносять на все обличчя, іншими, наприклад, Lambre Illume, можна «підсвічувати» тільки деякі зони, як хайлайтером;
  • тепер черга тонального крему, наносити можна спонжем, пальцями або пензлем. Спонж дає тонке, ідеально рівномірне покриття і мінімально витрачає засіб. Розігріваючи тоналку пальцями, ви робите її більш пластичною. Наносіть точками на щоки, лоб, підборіддя і ніс, потім не розмазуйте, а розтушовуйте рухами. Так не підкреслите текстуру шкіри. Круглим пензлем набирайте крем потроху і наносіть круговими рухами без натиску;
  • для стійкості тональний крем бажано припудрити.

Переконайтесь, що добре розподілили тональний засіб у лінії росту волосся, на підборідді і біля вух, – це «зони ризику», де зазвичай видно переходи.

Враховуйте термін придатності, зазначений на упаковці. Щоб продовжити термін життя засобу, не зберігайте в холодильнику, але залишайте в темному місці. Якщо тональна основа стала розшаровуватися і змінився запах, викидайте без жалю – здоров'я шкіри важливіше.

 

Вгору