Кількість
|
Вартість
|
||
|
Догляд за проблемною шкірою
Основні недоліки жирної та проблемної шкіри — розширені пори, надмірний блиск, чорні точки й схильність до висипань. Тип шкіри дістається нам від народження, тому кардинально змінити генетичну програму сальних залоз неможливо. Але правильний догляд за обличчям знизить дискомфорт до мінімуму.
Навіть проблемна шкіра може виглядати ідеально. Включіть в програму догляду засоби з цього розділу і переконайтеся в цьому.
Косметика для проблемної шкіри — що знадобиться
Іноді дівчата думають, що найкращий догляд за проблемною шкірою підсушити її якнайшвидше. Використовують для цього засоби з вмістом спирту, отримуючи зворотний ефект. Якщо проблемна шкіра залишається без зволоження, вона протестує, виробляючи ще більше шкірного сала, окрім вугрів і комедонів з' являється лущення.
Як доглядати за проблемною шкірою:
- Очищення делікатними засобами й тонізація.
- Застосування скрабів і пілінгів.
- Зволоження та живлення кремами, сироватками.
- Додатковий догляд за допомогою масок.
Ретельний догляд за обличчям поліпшить стан шкіри з першого тижня.
Засоби для очищення і тонізації проблемної шкіри
Обирайте засоби без спирту, вони не повинні пересушувати шкіру. Продукти Lambre містять тільки натуральні антибактеріальні компоненти, наприклад, ехінацея пурпурова, масло чайного дерева і концентрат Ac.net.
- Для зняття макіяжу з проблемної шкіри підійде не тільки міцелярна рідина, про яку Україна дізналася завдяки французьким дерматологам. Для делікатного очищення обирайте гель з серії TTO Line. Він регулює роботу сальних залоз, бореться з бактеріями й запальним процесом. Подобаються гелі для вмивання? Спробуйте формулу Pure Therapy для комбінованої, проблемної та жирної шкіри. Якщо ви змиваєте засіб, вода повинна бути помірно прохолодною, це зменшить жирний блиск.
- Завершіть етап очищення тоніком TTO Line з маслом чайного дерева. Він відновлює кислотно-лужний баланс, звужує розширені пори, освіжає та дезінфікує шкіру.
Якщо ви маєте проблемну шкіру, не забудьте купити скраб і пілінг. Міцелярна вода або гель очистять шкіру поверхнево, але не впораються з огрубілими клітинами. Видалити їх можна тільки спеціальними засобами.
У колекції Lambre ви знайдете скраб з дрібною алмазною пудрою для механічного відлущування. А також гель з АНА-кислотами, який робить шкіру матовою і свіжою з першого застосування. Використовуйте 2-3 рази на тиждень, за винятком періодів загострення акне.
Яким повинен бути крем для проблемної шкіри
Ідеальний крем для догляду за проблемною шкірою має бути на основі натуральних компонентів, без надлишку олій та з легкою текстурою, щоб не залишати відчуття липкої плівки на обличчі. Він повинен живити, зволожувати й сповільнювати виділення шкірного сала. Цим вимогам відповідає наша серія Evermatting Line, до якої належить не тільки міцелярна вода, а й денний та нічний креми.
У складі формул лінійки присутні: олеанолова кислота, полісахарид з морського планктону й екстракт кори Enantia chlorantha. Креми мають накопичувальний ефект:
- запобігають появі вугрів;
- насичують вологою;
- освітлюють шкіру зі слідами акне;
- звужують пори;
- підвищують пружність;
- борються з жирним блиском і появою зморшок.
Не забувайте наносити крем не тільки на обличчя, але й на шию.
Важливо пам'ятати про те, що жирна і проблемна шкіра теж буває зневодненою. Наприклад, якщо ви нерегулярно п'єте чисту воду (чай і кава не беруться до уваги), проводите багато часу в офісі з пересушеним повітрям, забуваєте про догляд або захоплюєтеся засмагою. Для додаткового зволоження використовуйте сироватку - щодня або курсами, в залежності від стану шкіри.
Іноді на обличчі з'являються вугри у найневідповідніший момент, наприклад, напередодні побачення. В такому у випадку допоможе SOS-продукт з колекції Lambre - крем-гель проти вугрової висипки TTO Line. У складі молекули масла чайного дерева, ехінацея пурпурова та інші антибактеріальні компоненти. Наносьте гель саме на проблемне місце, він призупинить появу прищів. Можна використовувати і для підліткової шкіри.
Маски для проблемної шкіри
Якщо не забувати про щоденне очищення, купити відповідні креми й кілька разів на тиждень використовувати пілінг, навіть дуже проблемна шкіра буде виглядати здоровою та пружною. Залишилося додати до ритуалу догляду за проблемною шкірою останній штрих - б'юті-сеанси з масками для обличчя.
Догляд за шкірою, схильної до висипань, передбачає акцент на очищенні.
З цими завданнями ідеально впорається маска з натуральним бамбуковим вугіллям, екстрактом гамамелісу та інфузорною землею. Засіб з детокс-ефектом, який став нашим хітом, за один сеанс повертає обличчю сяйво, немов ви побували в кращому косметологічному салоні Києва або тільки що повернулися з відпустки. Очищає пори від бруду, а клітини від токсинів, видаляє відмерлі частинки й звужує пори.