20 років тому більшість жінок в нашій країні навіть не замислювалися про парфумерний гардероб. Оригінальні парфуми діставали по знайомству, часто вони залишалися улюбленими. Зараз все простіше, можна збирати колекцію ароматів для певних випадків. І чергувати їх, як ми, дівчата, змінюємо сумочки або туфлі під образ.

Аромат має дивовижні властивості. З одного боку, він транслює ваш настрій, з іншого - впливає на нього. Сором'язливим леді допомагає стати впевненіше, а сильним та енергійним - врівноважити напористий характер спокусливими нотками. Ось чому обирати парфуми краще не під впливом реклами або за порадами подруги, а прислуховуючись до власних відчуттів та асоціацій.

Скільки ароматів має бути у колекції? Обмежень немає, але є важливі правила. У цій статті розповімо, як скласти парфумерний гардероб, обираючи парфуми Ламбре за номерами та назвами.

  

Збираємо аромати Lambre за номерами в базовий парфумерний гардероб

 

Завдання парфуму - стати відсутнім пазлом в гармонійному та цілісному образі. Так, щоб ви відчували себе впевнено, незалежно від ситуації. Основою парфумерного гардеробу стануть базові аромати. Як правило, їх не більше 5-8.

 

• Аромати для роботи

 

Повсякденний офісний парфум ідеально поєднується з діловим образом, допомагає зосередитися і менше втомлюватися, при цьому не порушувати особистих кордонів колег. Іншими словами, аромат ваших парфумів не буде втомлювати нюх навколишніх. Підійдуть легкі квітково-цитрусові, океанічні композиції. Якщо перераховувати жіночі аромати Ламбре за номерами, то це 1, 9, 23, 37. А також чоловічі деревно-трав'янисті, деревно-цитрусові та океанічні: 4, 16, 18, 29, 32.

Деревні ноти заряджають сміливістю відстоювати свої інтереси, а цитрусові наповнюють енергією для успішних переговорів.

 

• Аромати для відпочинку

 

На прогулянку, вечірку або побачення хочеться доповнити образ позитивним і незабутнім ароматом. Тут вже немає рамок офісного парфумерного етикету, тому керуйтеся почуттям прекрасного і своїми уподобаннями.

 

Дівчатам рекомендуємо звернути увагу на номерні аромати з колекції Lambre, в яких звучать квіткові ноти, наприклад, 24, 28, 31. Можливо, ви знайдете свого парфумерного улюбленця в колекції духів PARIS або серед іменних парфумів «Bloomatique», «Y for Her», «Patchouli», «Jasmine».

• Закоханим

 

Так, такі композиції є в колекції Ламбре, парфуми можна вибрати за назвами і номерами, але краще використовувати безпрограшний варіант - парні парфуми. Вони мають схоже звучання, щоб Він і Вона були пов'язані невидимою ниткою аромату.

 

Парні парфуми Ламбре: «Mellony Woman» та «Mellony Man», «City Woman» та «City Men», «Woman 100%» і «Man 100%». Ще один наш хіт - аромат-унісекс «Lambre 101», що на жіночій і чоловічій шкірі розкривається по-різному.

 

• Для занять спортом

 

У більшості тренажерних залів відвідувачів просять не зловживати ароматами. Обирайте легкий, ледь відчутний аромат з нотками свіжості та енергії, наприклад, цитрусовими. Чоловікам підійде туалетна вода, дівчатам - парфум без насиченого шлейфу. З парфумерної колекції Lambre чудово підійдуть аромати «Woman 100%» і «Man 100%».

 

• Урочистий захід

 

Нарешті прийшов час складних, багатогранних духів. Для вечірнього виходу та інших заходів, на яких хочеться бути в центрі уваги. Сміливо обирайте вишукані парфуми з красивим шлейфом. Наприклад, шипрові номерні аромати 8 і 22, орієнтальні 11, 24 і 25, квітково-орієнтальні 3, 10, 14, 15.

Номерні аромати Lambre - опис

 

На жаль, ми не можемо розповісти про кожен номерний аромат Ламбре в одній статті. Але поділимося правилами вибору.

 

1. Почніть складати парфумерний гардероб з базових ароматів, для роботи і прогулянок. Знайти потрібний аромат допоможуть наші фільтри на сайті, просто вкажіть сімейство, наприклад, квітково-цитрусові або океанічні. Відповідні номери одразу відображаються на сторінці.

 

2. Філософія номерних ароматів в тому, що людина не відволікається на звучні назви бренду і не переплачує за вишукані флакони. Головне - вміст. Обирайте кілька парфумів, заходьте в картку товару та ознайомтеся з описом, де ми вказуємо початкові, серцеві та шлейфові ноти.

 

3. Для знайомства з ароматами можна вибирати пробники (мініатюри). Замовте міні-версії вподобаних парфумів, тестуючи їх вдома. Зберіть парфумерний гардероб послідовно, без помилок і розчарувань.