Іноді жінки впевнені, що справжні французькі парфуми можна придбати лише за величезні кошти. А щоб не отримати підробку, бажано купувати їх у фірмових бутіках Європи. Насправді є можливість отримати ексклюзивну якість за доступну ціну. Достатньо замовити продукцію Lambre у Львів з доставкою.

Французькі парфуми Ламбре

Це стосується не лише парфумерії. Засоби для догляду за шкірою обличчя й тіла, косметичні продукти для чоловіків, підлітків та дітей, все для професійного макіяжу та збереження краси – асортимент Ламбре вас приємно здивує!

Що пропонує Ламбре:

- першокласну французьку парфумерію для жінок, чоловіків та дітей. Композиції виготовляються з високоякісної сировини на закордонних фабриках. Кожен аромат неповторний, з яскраво вираженим трьохнотним звучанням, стійкістю и вишуканістю;

- ефективні косметичні засоби на основі цінних натуральних компонентів, що враховують особливості та потреби усіх типів шкіри. Окремі лінії продуктів антивікової дії,  для моделювання фігури, для підлітків та малюків;

- актуальна декоративна косметика трендових відтінків, яка не лише підкреслює красоту, але й доглядає за шкірою.

Де купити новинки від Ламбре у Львові

Компанія Lambre працює з 1999 року і вже добре відома у 22 країнах світу. Вона свідомо відмовилась від продажу парфумів та косметичних засобів у мережі звичайних магазинів. Замовити будь-яку позицію з асортименту Ламбре у Львів та інші міста України можна в режимі онлайн, на сайті інтернет-магазину.

1. Додавайте бажані продукти у кошик та робіть замовлення на сайті.

2. Якщо не впевнені, хотіли б отримати роз’яснення і поради – зателефонуйте або скористайтеся опцією «Передзвоніть мені». Консультант компанії відповість на всі питання.

3. Обирайте зручний спосіб оплати та доставки.

Через 1-2 робочі дні зможете отримати замовлення у найближчому відділенні служби доставки Львова.

Чому продукція Ламбре не продається у магазинах

Схема «фабрика – склад – покупець»  гарантує чесні та доступні ціни. Купуючи елітні парфуми у звичайних бутіках, доводиться переплачувати до 85% за популярність бренду, рекламу, оренду приміщень та безліч логістичних витрат. Завдяки продажу без посередників аромати та косметичні засоби Ламбре мають дуже привабливу ціну у порівнянні з продукцією інших виробників аналогічної якості.


Це дає змогу значно економити. Наприклад, мати 3-4 чарівні парфуми у своїй колекції.

Цілий гардероб ароматів на усі випадки життя!