У червні 2017 року стартувала серія унікальних заходів від компанії Lambre під назвою арома-паті. Нічого подібного в Україні ще не було, тому яскраві вечірки збирають повні зали. До середини серпня загальна кількість учасників досягла 500. Це гості «квіткових» свят в Запоріжжі, Одесі, Вінниці, Харкові і Чернівцях. У планах компанії організація ароматних зустрічей і в інших містах.

Що таке арома-паті

Арома-паті – вечірка-свято. Гостям пропонують розслабитися за чаєм або кавою з десертом,  насолодитись концертними номерами, продегустувати цілу колекцію ароматів із асортименту lambre.ua. Це приємне спілкування і можливість знайти нових друзів. 

Але найголовніше, лише тут кожен відвідувач заходу дізнається про таємниці ароматів, які здатні змінити життя на краще.

Хто проводить арома-паті 

Lambre Україна

Арома-паті організовують і проводять представники компанії Ламбре. Ексклюзивний гість програми у кожному місті – автор телепередач і відомий лектор Галина Василівна Крюкова. Її знають не лише в Україні, але й за кордоном. 

Під час арома-паті Галина Василівна ділиться перевіреними рецептами впливу на людей і взаємини за допомогою парфумів.

Про що дізнаються гості заходу

Для учасників перших 5 арома-паті захід став можливістю доторкнутися до таємничого світу ароматів. Про це мало хто знає, але саме запахи вчені порівнюють з гіпнозом: у них аналогічна сила дії.   

Аромати «живуть» поряд з нами століттями. Проте мало хто замислюється, наскільки могутньо вони впливають на душу, сексуальність і успішність. Свято дозволяє дізнатися, як елітна парфумерія Lambre і «правильний» запах в цілому допомагає:

- розкрити сексуальність, стати привабливим в очах представників протилежної статі;

- знайти і зберегти любов;

- впливати на людей на підсвідомому рівні;

- досягти успіху в кар'єрі.

Як взяти участь в арома-паті

У найближчих планах проведення зустрічей в Тернополі (23 листопада), Львові (24 листопада), Києві (03 грудня) і Тбілісі (Грузія) 16 і 17 грудня. Слідкуйте за анонсами на сайті і не пропустіть можливості придбати квиток. На жаль, кількість учасників обмежена розмірами залу в тому чи іншому місті.