Зморшки виникають у результаті розриву та пошкоджень сполучних еластичних волокон колагену та еластину — двох найважливіших складових шкіри людини.
Звідси робимо висновок, що в догляд необхідно додавати засоби, які будуть:
1️⃣сприяти виробленню колагену та еластину
2️⃣захищати волокна від розриву

Які ж засоби Ламбре допоможуть покращити на клітинному рівні вироблення важливих будівельних компонентів шкіри і зберегти її молодість?

 

1. ПЕПТИДИ

 

Є будівельним матеріалом для організму, який бере участь в регулюванні фізіологічних процесів. Наприклад, пептиди дають сигнал шкірі виробляти колаген, еластин, гіалуронову кислоту.

➡️Денна сироватка LUXE COLLECTION містить пептид, з'єднаний з частинками золота, зменшує глибокі зморшки
➡️Серія PEARL LINE містить комплекс пептидів MATRIXYL® MORPHOMICS™, які прискорюють регенерацію тканин шкіри

 

2. РЕТИНОЛ (ВІТАМІН А)

 

Є будівельним матеріалом для організму, який бере участь в регулюванні фізіологічних процесів. Наприклад, пептиди.

Він посилає клітинам шкіри сигнал виробляти колаген у фібробластах. Також ретинол покращує регенерацію клітин шкіри, покращує та відновлює їх поділ. Результат накопичувальний і перші відчутні зміни видно за 2-3 місяці використання.

➡️Ульраконцентрована сироватка RETINOL BOOSTER містить ретинол, який працює у глибоких шарах шкіри, стимулює оновлення клітин та уповільнює процеси старіння шкіри, а також підтримує вироблення колагену та зменшує зморшки.

 

3. КОЛАГЕН

 

Відповідає за міцність і пружність шкіри, але з віком його кількість природно зменшується, тому запаси колагену необхідно поповнювати. Колаген підвищує стійкість шкіри до негативних зовнішніх впливів.

➡️Сироватка Morning Miracle з вітаміном С, активно сприяє виробленню колагену

➡️Серія DNA-SHOT, яка призначена для зрілої шкіри. Містить SKIN TIGHTENER ST™ та MATRIXYL® Morphomics™, що стимулюють вироблення колагену.

 

І не забувай про SPF-ЗАХИСТ! Він має бути присутнім у будь-якому віці, за будь-яких обставин. Саме захист від сонця допоможе сповільнити всі процеси в шкірі, які ведуть до її зістарювання.