На що звертають увагу, купуючи тональний крем? Звісно ж, на його відтінок і наскільки рівно лягає тон. Проте, на думку фахівців, це якраз не найважливіший чинник. Тональні засоби давно перестали бути просто частиною макіяжу. Саме тому при виборі варто зважати не лише на колір, але й на властивості. Для різних типів шкіри тональний крем буде відрізнятися. А правильно підібраний тональний крем – не лише запорука вдалого макіяжу, але й частина догляду за шкірою. 

У цій статті розглянемо найважливіші параметри, яким має відповідати гарний тональний крем для жирної шкіри.  

 

Тональний крем для жирной шкіри – щільний чи легкий?

 

Тональні засоби вже давно перейшли в розряд універсальних – не лише вирівнюють тон, надають потрібний відтінок, але й доглядають за шкірою. Тому, обираючи тональний крем для жирної шкіри, дивимось не лише на текстуру, але й на склад. 

 

Якщо для сухої і чутливої шкіри більше підійдуть засоби з вмістом живильних компонентів, тоналка для жирної шкіри не має бути надто щільною, щоб не підкреслювати можливі нерівності і не створювати ефекту маски. Бажано також, щоб крем був на водній основі. Це попередить забивання пор і появу комедонів, а макіяж «не попливе». На упаковці шукайте позначки «non-comedogenic» - не викликає закупорювання пор і «oil free» - не містить олії.

За текстурою для жирної шкіри підходять кремоподібні тональні покриття. Для досягнення ефекту матовості варто звернути увагу на тональний крем-пудру. ВВ-крем – також вдалий варіант, особливо для жирної шкіри, яка страждає від зневоднення. Завдяки своїй текстурі і досить високій щільності, Blemish Balm добре перекриває дрібні недоліки. 

Бездоганний вигляд: підбираємо тональний крем для проблемної шкіри

 

При виборі будь-якого тонального крему, важливими параметрами є захист від ультрафіолету, наявність зволожуючих та інших доглядових компонентів натурального походження. 

Тональний засіб має рівномірно лягати і разом з тим добре перекривати недоліки. Не повинен відчуватися на шкірі, стягувати або залишати жирний блиск, не створювати на обличчі «маску». Ці властивості особливо важливо враховувати, коли обираєте тональний крем для проблемної шкіри. 

Звертайте увагу на однорідність текстури засобу. Тональні креми для проблемної шкіри не повинні мати надто щільну і важку текстуру, щоб не посилювати вже наявні проблеми, наприклад, вугрі, шрами, постакне. 

Гарний крем повинен не лише маскувати, але й доглядати, а значить, лікувати запалення і попереджати появу нових. Тому наявність складників з антибактеріальними властивостями – дуже важлива перевага тональних кремів для проблемної шкіри.

Такими властивостями володіє, зокрема, цетеариловий спирт, що входить до складу матуючого тонального крему французького бренду Lambre. Його основні властивості - звуження пор, дезінфекція, пом’якшення, зволоження - роблять його ідеальним тональним кремом для проблемної шкіри. 

Як підібрати тональний крем для жирної шкіри з розширеними порами

 

Розширені пори – це результат надмірного виробітку підшкірного сала. Причиною може стати тривале перебування на сонці, обвітрювання і нерегулярне зняття макіяжу на ніч. Виправити неестетичний вигляд допоможе гігієна, доглядові засоби, а також правильний тональний крем для жирної шкіри з розширеними порами. 

Для зняття макіяжу дерматологи радять використовувати гідрофільну олію, а після очищення шкіри наносити зволожуючий крем чи сироватку. «Уникайте косметики, яка містить комедогенні речовини», - наполегливо рекомендують фахівці. Адже саме вони дуже часто стають причиною запалень, висипів, сумнозвісних «чорних цяток» тощо. 

Візуально зменшити пори допоможе кремоподібна тональна основа для жирної шкіри. 

Добре, якщо тональний крем містить зволожуючі, антибактеріальні, поро звужуючі компоненти, такі як манна, ксантановий віск, гіалурова кислота, фільтри від UVB і UVA випромінювання. 

У якості натурального матового фінішу підійде тональний крем для жирної шкіри з розширеними порами Matting Make up Gold new з лінійки декоративної косметики Ламбре. А також Make up Gold 35+ з ефектом ліфтингу, який зараз в тренді серед українських жінок, що дбають про свою красу. І  не лише у Києві, але й по всій Україні його популярність зростає, завдяки поєднанню тональної основи з потужним антивіковим ефектом. 

Розвінчуємо міфи

  • Олія корисна. Не завжди. У засобах для жирної шкіри олії здатні провокувати запальні процеси і акне. 
  • В косметиці не повинно бути силікону і мінеральної олії. В тональних засобах ці складники абсолютно нейтральні до шкіри. Навпаки, тональний крем з мікрочасточками силікону не забиває мімічні заломи, лягає більш якісно і рівномірно. А макіяж з таким покриттям протримається протягом тривалого часу. 

Поради з нанесення тонального крему для жирної шкіри:

  • Гарно помити руки, продезінфікувати спонжі і пензлі, щоб запобігти інфікуванню шкіри. 
  • Замість підсушування краще, навпаки, зволожити шкіру за допомогою тоніка чи сироватки для звуження пор – для рівномірного матового покриття. 
  • Під тональний крем бажано нанести легку базу під макіяж. Вона допоможе уникнути блиску. 
  • Перед нанесенням тоналки промокнути надлишок попередніх засобів вологою серветкою.
  • Краще використовувати невеличку кількість тонального засобу, щоб запобігти нерівностям і не робити макіяж важким.  

Тональна основа для жирної шкіри: секрети візажистів

 

  • Не варто купувати засіб спонтанно. Бажано придбати тестерні варіанти різних за текстурою і відтінками тоналок, рекомендованих для жирної шкіри. 
  • Денне світло найбільше підходить для тестування тональної основи для жирної шкіри.
  • Крем з матуючим ефектом підійде для денного макіяжу. 
  • Тональні засоби двох відтінків – природного і більш темного – підійдуть для контурування обличчя. 
  • Тональна основа з ефектом сяяння чудово маскує недосконалості. 
  • Якщо шкіра змішаного типу, для більш жирної зони - лоб і ніс – доречно використовувати матуючий крем, а на щоки, так звану U-зону, наносити зволожуючий тональний засіб.
  • Взимку візуально молодше допоможе виглядати макіяж на тон тепліший кольору шкіри.