Вік у паспорті видають руки, шия та декольте. І якщо крем для рук - один із улюбленців в жіночій косметичці, про догляд за шиєю нерідко забувають. Яка косметика потрібна для цієї зони, чи є такі засоби в колекції Lambre, і з якого віку їх використовувати? Розповідаємо про це, а також нагадуємо, що впливає на в'ялість шкіри шиї та які правила догляду допоможуть не хвилюватися про це якомога довше.

Догляд за шиєю та декольте: навіщо так ретельно?

Шкіра в області шиї та декольте старіє раніше, ніж шкіра обличчя. Основні проблеми:

1) сухість. У цій області мало сальних залоз, клітини швидко втрачають вологу;
2) зморшки та провисання тканин. Причина в слаборозвиненому шарі підшкірно-жирової клітковини;
3) в'ялість шкіри шиї. Все через погану циркуляцію крові, що посилюється неправильною поставою та звичкою дивитися на екран гаджетів, опустивши голову. Вироблення еластину та колагену погіршується, шкіра втрачає пружність;
4) огрубіння. Клітини шкіри в цій області містять мало меланоцитів, які захищають від ультрафіолетового випромінювання. Якщо не наносите сонцезахисний крем, догляд за шиєю буде неповноцінним.

Зморшки на шиї і декольте виглядають по-різному: в першому випадку це «кільця Венери» та «тяжі», а в другому - заломи. Але рішення одне: якомога раніше зробити догляд за шиєю звичкою. І мова не тільки про нанесення кремів.

Як доглядати за шиєю: основні правила

Перерахуємо ключові правила догляду за шиєю.

• Починайте якомога раніше. Прибрати зморшки в зоні декольте в домашніх умовах набагато складніше, ніж уповільнити їх появу. Вікові зміни в цій області виявляються з 25 років. Не забувайте піклуватися про неї з такою ж увагою, як і про обличчя.

• Для догляду за зоною декольте та шиєю використовуйте спеціальні засоби. У молодому віці досить очищувальних формул, пілінгів, зволожуючих кремів і сироваток. Щоб уповільнити старіння, знадобиться інтенсивний догляд. Це омолоджуючі креми з ліфтинг-ефектом, які ущільнюють шкіру, перешкоджають провисанню, зменшують глибину горизонтальних заломів і освітлюють пігментацію. Звичайний крем на такі подвиги не здатний.

• Не обмежуйтеся одним кремом. Повноцінний догляд за зоною декольте та шиєю включає в себе очищення, тонізацію, пілінги, сироватки та маски.

• Нанесіть б'юті-продукти правильно. Косметику для догляду за шиєю і декольте наносять знизу вгору, без тиску. Масаж роблять від центру до периферії, уникаючи області щитовидної залози.

• Слідкуйте за поставою та позою під час сну. Якщо постійно сутулитися, читати лежачи та спати на занадто високій подушці, жоден крем для шиї та декольте не впорається зі зморшками, в'ялістю й тяжами.

Щоденний догляд за зоною декольте і шиєю: 7 кроків

В цьому розділі пропонуємо покрокову пам'ятку по догляду за шкірою декольте і шиї.

1. Вранці використовуйте м'який очищаючий засіб, наприклад, молочко. Це допоможе прибрати залишки крему, який ви наносили на ніч, а також накопичені частинки шкірного сала.

2. Протріть шию тоніком, який відповідає вашому типу шкіри.

3. Нанесіть крем для зони декольте і шиї, розподіляючи його легкими рухами від грудей до плечей і від ключиць вгору.

4. У теплу пору року, коли шия не прикрита светром з високим горлом або шарфом, використовуйте сонцезахисний крем або денний з фільтром SPF.

5. Ввечері час очищення, особливо якщо наносите на шию тональний крем і пудру. Міцелярна вода, молочко, гель для вмивання - вибір за вами.

6. Завершіть очищення тонізацією, щоб шкіра швидше відновила pH і краще вбирала активні компоненти з крему.

7. Догляд за шкірою декольте та шиї буде ефективніше, якщо використовувати омолоджуючу сироватку. Нанесіть її на очищену шкіру і дайте вбратися. Потім черга крему.

Періодичність нанесення маски для шиї і декольте від зморшок в домашніх умовах - мінімум раз на тиждень. Раз на два тижні доповнюйте догляд за шиєю пілінгом або скрабом. Це допоможе прибрати шар відмерлих клітин і активізувати оновлення шкіри.

Це базова схема догляду за шиєю і декольте, звичка дотримуватися такої б'юті-рутини - вже половина успіху. Вибір косметики і додаткових підтримуючих процедур залежить від віку та стану шкіри.

Як доглядати за шиєю після 30-35

Це період, коли ігнорувати догляд за шиєю більше не можна. Інакше з кожним роком вона буде все більше контрастувати з обличчям.

• Пам'ятайте, що шия та декольте - єдиний простір, де повинен закінчуватися догляд за обличчям.
• Не сподівайтеся, що після 45 ситуацію виправить один візит до косметолога. Шия - складна для корекції область, догляд за декольте також повинен бути регулярним.
• Основний акцент - боротьба з в'ялістю. Замініть легкий зволожуючий крем для зони декольте на більш насичений живильний.
• Не нехтуйте захистом від сонця, щоб уберегти шкіру від втрати тонусу та зневоднення.

Для ефективного догляду за шиєю і декольте в колекції Lambre є спеціальний крем серії Pearl Line. Він містить натуральний екстракт перлів, який багатий на зміцнюючі речовини, що стимулюють оновлення клітин. У складі мигдальна олія для пружності, еластичності, натуральний аналог гіалуронової кислоти Hyalurosmooth для глибокого зволоження і розгладження зморшок, вітамін В3 для активізації вироблення колагену в клітинах і зменшення пігментних плям.

Якщо ви з дитинства любите читати в ліжку, а тепер замінили книгу на смартфон, терміново позбавляйтеся від цієї звички. Саме завдяки їй з'явився термін «техношия», коли в'ялість і заломи утворюються завчасно, а подвійні підборіддя «осідають» на обличчі навіть молодих дівчат. Тримайте телефон і планшет на рівні очей, не опускаючи голову до грудей. Профілактика - одне з головних правил догляду за зоною декольте та шиї.

Пілінги, креми та маски для шиї після 40-45 років

Після 40 до регулярного догляду за шиєю та декольте підключіть розширений арсенал б'юті-засобів.

1. Пілінги з фруктовими кислотами. М'яко відлущують, допомагають клітинам активніше оновлюватися, за рахунок чого усувають ознаки фотостаріння і запобігають в'ялості шкіри на шиї.

2. Сироватки. Обирайте омолоджуючі формули з вітамінами А, С і Е (потужні антиоксиданти), гіалуроновою кислотою (допомагає зберігати оптимальний рівень зволоженості), колагеном (ущільнює шкіру), амінокислотами (зменшують глибину зморшок). Зверніть увагу, якісна сироватка не замінює крем, це окремий етап догляду за шиєю та декольте.

3. Крем для шиї та декольте - обов'язково. До того ж захист від сонця перед виходом на вулицю, в будь-який час року, якщо шия не захищена одягом.

4. Маски. Наносити мінімум раз на тиждень, можна чергувати засоби з різними активними компонентами та функціями. Це один з найбільш ефективних прийомів догляду за зоною декольте і шиєю, не нехтуйте можливостями масок.

5. Масаж. 10-15 хвилин в день дадуть приголомшливий результат. Всупереч поширеній думці, тренувати м'язи шиї не потрібно, через неправильну поставу у більшості з нас вони в гіпертонусі. Тому головне завдання масажу - розслабити шию і пропрацювати платізму, яка утворює тяжі та «опускає» брилі ще сильніше.

Маски для шиї та декольте від зморшок в домашніх умовах

Все ще використовуєте маски за настроєм? Складіть графік для цих б'юті-процедур, не пропускайте призначені дні - результат не змусить себе чекати.

Які маски обирати?

• Зволожувальні та живильні маски для обличчя можна і потрібно використовувати для догляду за шиєю. Наприклад, бульбашкова маска Lambre O2 Bubble Face Mask наситить клітини киснем, поліпшить мікроциркуляцію, зміцнить захисний бар'єр і підвищить опір фотостарінню. Маски Lambre Face Care з натуральним 24-каратним золотом, чорною ікрою, рослинними екстрактами і вітамінними комплексами стимулюють вироблення колагену і еластину, допомагають позбутися від в'ялості і зменшити глибину зморшок.

• В'ялість шкіри на шиї добре «підтягують» пластифіковані (альгінатні маски). Вони продаються у вигляді порошку, який розводять водою до потрібної густоти, наносять на шию та декольте товстим шаром, дають масі застигнути і знімають єдиним пластом. У домашніх умовах зробити це самостійно складно, тому таку косметику частіше використовують в косметологічних салонах.

• Масками з вівсянки, сметани, меду, банана, картоплі та іншими народними рецептами прибрати зморшки в зоні декольте в домашніх умовах неможливо. Але їх можна робити для додаткового живлення.

Будь-яку маску бажано наносити після пілінгу з AHA-кислотами Lambre Pure Therapy, це закріпить ефект. Поки маска діє, краще лежати, щоб м'язи шиї розслабилися. Потім змийте засіб водою кімнатної температури. Шкіра буде насиченою, з красивим оксамитовим фінішем.

Догляд за шкірою шиї і декольте після 50

Косметика з антивіковими властивостями згладжує зморшки на шиї і декольте. Коли ефект здається недостатнім, підключають косметологічні процедури для закріплення результату.

Курси біоревіталізації допомагають доставити активні компоненти в глибокі шари шкіри. RF-терапія (радіохвильовий ліфтинг), ультразвукові ліфтинги, лазерні шліфовки спрямовані на роботу зі структурою колагенових волокон і вироблення нових, підвищують тургор. Поверхневі філери використовують для заповнення «кілець Венери», а для розслаблення платізма - ботокс і диспорт. Мезоніті створюють каркас за рахунок біоарміровання, це усуває провисання.

Важливо розуміти, що жодна процедура не гарантує результат «раз і назавжди», наприклад, ін'єкції доводиться повторювати курсами з певною періодичністю. Тому регулярний домашній догляд за декольте і шиєю завжди ефективніше хаотичних походів в кабінет косметолога.

Як прибрати зморшки в зоні декольте в домашніх умовах - підведемо підсумок

Почнемо з того, що попередити набагато простіше, тому:

• спіть на спині. Обирайте не дуже високу подушку, яка підходить вам анатомічно. Неправильна поза сну буде раз разом «друкуватися» заломами на вашій шиї та декольте;

• стежте за поставою і здоров'ям хребта, особливо шийного відділу. Постійні навантаження на опущену голову призводять до гіпертонусу платізма, в'ялості шиї і поздовжнім тяжам на ній, а також птозу - опущення тканин обличчя.

Як доглядати за шиєю, щоб розгладити вже иснуючі зморшки та відстрочити появу нових?
 
• Якісна косметика. Це не свідчить про те, що на догляд за декольте та шиєю доведеться витрачати половину зарплати, але звертайте увагу на склад. У списку інгредієнтів повинні бути натуральні екстракти, вітаміни, антиоксиданти, пептиди.

• Масаж. Не намагайтеся «перекачати» шию, опрацьовуйте шийно-комірцеву зону та платізму, це тонкий шар підшкірного м'яза. Спробуйте сильно опустити куточки рота вниз, відчуєте її натяг на бічних сторонах шиї та біля ключиць.

Тримайте спину рівно, гаджет - на рівні очей, а голову - високо піднятою, у всіх сенсах!